Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık 2019

Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık 2019
26.08.2019

Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık 90

Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık

Unutulmamış Sovyet yazarlarından biriDubrovin Evgeny Panteleevich. Bugün, çalışmalarına olan ilgi canlanıyor. Hangi Dubrovin kitapları en popüler? Yazarın yaşamı ve kariyeri hakkında neler biliyorsunuz?

Dubrovin evgeny

Kısa biyografi

Voronez Bölgesi yerleşmelerinden birinde,sıradan bir çalışma ailesi, 20 Ağustos 1936'da, gelecekteki yazar Dubrovin Eugene ortaya çıktı. Rus edebiyatının en nüfuzlu eserlerinden birinin yaratıcısının "Bir keçi beklemek" biyografisi okur tarafından az biliniyor. Kısa süre önce yeniden dağıtılan kitabın kapağında, yazarla ilgili sadece birkaç kelime var.

Dubrovin Evgeniy tarımdan mezun olduEnstitüsü. Kariyerine Voronez'in fabrikalarından birinde başladı. Yerel gazeteler için makale ve notlar yazdı. Sonra küçük eserler yazmaya başladı. Yetmişli yılların başında Evgeny Dubrovin o "Timsah" Ünlü mizah dergisinde birkaç yıl çalıştı Moskova, gitti. Yazar 1986'da vefat etti.

Dubrovin adlı bir yazar hakkında başka ne var biliniyorEugene? Fotoğraf makalede sunuluyor. Bu, az kalan kalan görüntülerden biridir. "Timsah" gazetesinin yazı işleri müdürlerinden meslektaşları bu adamın olağandışı mizah duygusu taşıdığını ancak çok nadiren gülümsediğini iddia etti. Yazarın arkadaşlarının anıları, onun hakkında kısa biyografik referanslardan çok daha fazla konuşuyor.

Dubrovin evgeny biyografisi

"Bir keçi beklemek"

Ruslan Kireev'in özel olarak hazırladığı otobiyografik kitaptayazar birkaç sayfa. Dubrovin Eugene kim kimdi? Her şeyden önce, ülkenin en zor zamanında doğanlardan biri. İlk yılların hatıraları bazı eserlerin temelini oluşturdu.

Eugene'nin ebeveynleri şehre gittiğindeBir keçi al, onu ve küçük birisini ve kardeşini evde bırak. Çocuklar onlarsız yaşamış nasıl Hakkında yıllar sonra Dubrovin hikaye aynı anda komik ve trajik yazdığı "keçi bekleniyor." Bu eser 1968'de Voronez'de yayınlandı. Yazar, ünlü derginin baş editörü atandığında Moskova yazarlar bunun daha sonra tanındı.

"Timsah"

Dubrovin'in editörlük bürosundaki çalışmaları hakkında da bilinir.çağdaşların anıları sayesinde. Hiciv dergisine başkanlık eden Manuil Semenov, bir zamanlar genç ve gelecek vaat eden Voronezh yazarını duydu. Dubrovin hakkında ne öğrendiğini, bilinmemektedir. Ancak, yazarın meslektaşlarına göre Semenov, başyazarı editörün görevini almaya davet etmeye karar verdi. O zamanlar çok eski bir çağda kalan All-Union Dergisi'nin şefi, Moskova'ya az bilinen bir yazar demezdi. Kendisi Voronezh'e gitti.

Dubrovin evgeny fotoğraf

Birkaç kelime

Dubrovin'in şaşırtıcı kalitesi onun sevgisiydi.fazla konuşmalar. yazarın eserlerinden biri ve iki den fazla kelime günde armut yemek için zamanının çoğunu geçirdiği ve söylenen şefi imajını yarattık bu makalenin kahramanının meslektaşı olarak. Bu karakterin prototipi Eugene Dubrovin'di. Resmin kitabın içinde yer almasına rağmen, yazar suç işlemedi. Aksine, kitabın yazarı kendi kompozisyonlarını düzenlemesini istedi. Dubrovin'den Kitaplar:

 1. "Asfaltdaki mantarlar."
 2. "Marslı".
 3. "Aptal peri masalı."
 4. "İskoç Not Defteri."
 5. "Balkona bilet."
 6. Koleksiyon "Kristal Evi".

unutulma

Dubrovin'in kitapları okul müfredatının bir parçası değildir. Son yıllarda, bazıları ders dışı okuma için tavsiye edilir. Yapıtlarına dayanarak iki film oluşturuldu. Yine de, doksanlı yıllarda ve 2000'lerin başında, Dubrovin'in çalışması tamamen habersizdi. Ancak, daha önce de belirtildiği gibi, kitaplarına olan ilgi yeniden canlanıyor. Muhtemelen, kitapçıların raflarında yakında, dikkat çekici bir Sovyet yazarının eserleri ile yayınlar olacak.

Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık 2019

Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık 2019

Related news

 • Köpük kemiğindeki dövme gerçekleştirilmemiş cinselliğin işaretidir
 • Dişler için soğutma dişlileri - daha iyi ve nasıl seçilir Hangi yaştan çocuk teaser alırım
 • Serbest düşme: bu fiziksel göstergenin karakteristiği
 • Chelseaye imzayı attı
 • Kepekli vejeteryan makarna tarifi

 • Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık 27

  Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık


  Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık 83

  Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık 56

  Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık 51

  Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık 61

  Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık 81

  Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık 25

  Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık 8

  Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık 41

  Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık 10

  Dubrovin Evgeny: biyografi ve yaratıcılık 8