DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar 2019

DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar 2019
21.09.2019

DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar 36

DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar

Amerikalıların Rusya'yı bir ülke dediği için değilvideo kaydediciler. Sonuçta, arabalarına bu tür uyarlamaları yükleyen en fazla sayıda sürücüye sahibiz. Aslında, bu oldukça makul ve haklı. Sonuçta, yoldaki hemen hemen tartışmalı bir durum, tüm ayrıntıları kaydeden bir video dosyasının yardımıyla çözülebilir. Bu yazıda, Prestigio RoadRunner 555, özellikleri ve temel özellikleri ile ilgili incelemeleri inceleyeceğiz.

prestigio roadrunner 555 değerlendirme

Genel bilgi

Her zaman için kaliteli bir ürün satın almak istiyorumnispeten az para. Ancak çok sık yapılmaz. Video kaydedicinin "Prestigio" firmasından aldığı bu model, çok iyi teknik özelliklere sahip ve aynı zamanda çok pahalı değil. Gözlerde hemen metal kasaya basıyor. Hemen ürünün yüksek kalitesi ve gücü ile ilgili izlenimlerini verir. Oldukça geniş bir optik, bu kaydediciyi modern bir dijital kamera gibi gösteriyor.

Ama daha da ilginç olanÇok sayıda tüketici referansı ile kanıtlandığı gibi cihazın darbeye dayanıklı kılıfı. DVR Prestigio RoadRunner 555, kesintisiz video çekimi ve yüksek kalite sağlayan bir işlemci SPCA6330A'ya sahiptir. Ve bu cihazın yanı sıra her biri bu makalede ayrıntılı olarak ele alınacak çok sayıda fonksiyon var.

Yüksek kaliteli video

Bazı DVR'ler sahibi vermezavantajı yok. Ve her şey, video çekiminin kalitesinin düşük olmasından dolayı ne olduğunu ortaya çıkarmak neredeyse imkansız. bu cihaz hemen hemen her zaman pozitiftir hakkında bir araba DVR Prestigio Roadrunner sürücülerin arasında 555. Yanıtlar olduğu için Ama bütün bu arkamızda olduğunu. Çoğu zaman yeterince yüksek kaliteli bir videoya dikkat edin. Bu şaşırtıcı değil, çünkü 3 megapiksel kamera var. CMOS sensör ve 6 lens seviyesi vardır. Bu, yüksek bir çerçeve değişimi (30 fps) ve mükemmel bir görüş açısı (156 derece) sağlar.

video kaydedici prestigio roadrunner 555 yorumlar

Kaydın Full HD olduğunu dikkate alırsanızVideo, bu özellikler sadece şaşırtıcı. Fotoğraf oldukça doygun ve parlak. Video tüm detayları gösterir. Kirli bir sayı bile düşünülebilir. Böyle bir kayıt memuruyla, yoldaki çatışma durumlarında tamamen güvende hissedeceksiniz.

Döngüsel kayıt ve G sensörü

Her iki işlev de son derece faydalı vemodern gezginde var olmak. En azından, pek çok sürücü ve uzman düşünün. Döngüsel kayıt nedir? DVR'nizin günlerce trafik durumunu sürekli olarak kaldırdığını düşünün. Bu durumda, flash sürücüdeki yer sonsuz değildir, ancak kimse onu genellikle temizlemez. Ve bir gün hafıza dolu. Genellikle bu en uygun zamanda gerçekleşir. Ancak döngüsel kaydın işlevi, cihazın en eski ve gereksiz olanı silerken bilgileri yazmaya devam etmesini sağlar.

Birçok sıradan sürücü hakkında geribildirimPrestigio RoadRunner 555 PCDVRR555, işlevselliği ve doldurulması. Tartışma, G-sensörü olarak adlandırılan fonksiyona dokundu. Bu ani hızlanma ve yavaşlama yakalayan bir sensördür. Bir kazayla karşılaşırsanız, G-sensörü ile kaydedilen video, döngüsel kayıt sırasında silinmez.araba video kaydedici prestigio roadrunner 555 yorumlar

Gelecek yıllarda kanıtlanmış bir marka

10 yılı aşkın süredir "Prestigio" şirketi memnunçeşitli IT ürünleriyle tüketiciler. Şirket ürünlerini dünya çapında 80'den fazla ülkede başarıyla satmaktadır. Bu zaten "Prestige" üretiminin artan popülerlik ve talebe sahip olduğunu göstermektedir. Tümü üretici makul bir fiyata makul bir yüksek fiyat sunduğundan ve burada da markanın özel bir işareti olmadığından.

Son 6 yılda "Prestigio"Rusya ve BDT ülkelerinde ve Orta Avrupa'da GPS navigasyonunda liderdir. "Prestigio" yönünde çok sık olumlu yorumlar vardır. DVR Prestigio RoadRunner 555 PCDVRR555 kaliteli ve dayanıklı bir cihazdır. Sağlam kasa, çizilmelere karşı güvenilir bir şekilde korunur, gelişmiş elektronik cihazlar arızalanmaz. Her şey düzgün ve niteliksel olarak çalışır, ki bu sadece sevinemez ancak sevinemez, ve zamanın geçişi ile durum hiç değişmez.

Hareket algılama sistemi

Full HD'de çekim yapmak çok fazladepolama alanı miktarı. Bu yüzden geliştiriciler hareket algılama sistemi uyguladı. Yapıtının özü, çerçevede yeni bir hareketli nesne göründüğünde, kaydın başlamasıdır. Gece için arabadan ayrıldığınızda DVR'ı bir gözetleme kamerası olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, burası çok önemli olan kesinti sırasında da kaydedilir. Tüm bu döngüsel kayıt ve G-sensör ile birlikte bu DVR neredeyse tamamen özerk yapar. Tek yapmanız gereken cihazı şarj etmeyi unutmamak.

Gerekirse, DVR'yikendin her yerde. Cebinize kolayca sığar. Çizilmelere karşı korumalı darbeye dayanıklı kılıf, cihazın aktif dinlenme durumunda bile kullanılmasını sağlar.

prestigio roadrunner 555 pcdvrr555 yorumlar

Araba DVR Prestigio RoadRunner 555: müşteri yorumları

Böyle ekipman satın alırken her zaman buna değerTüketici görüşüne başvurmak. Sonuçta, bazen markalı pahalı ürünlerin, az bilinen bir üreticiden bir bütçe modelinden daha iyi olmadığı ortaya çıkıyor. DVR'ın bu modeline gelince, o zaman çok olumlu geri bildirim var. Çoğu zaman, aşağıdaki avantajlar göze çarpmaktadır:

 • cihazın darbeye dayanıklı ve şık durumda;
 • Kayıt cihazının montajının yüksek kalitesi;
 • basit ve açık menü navigasyonu;
 • sistem G-sensörü, döngüsel kayıt, vb.
 • Kompakt, önden görünümü bozmaz.

Maliyeti gelince, o mal olacak3 bin ruble sırasının keyfi. Alıcılar göre, bu en uygun fiyat / kalite oranıdır. Sonuçta, bu para için iyi optikler ile sağlam ve güvenilir bir cihaz alacaksınız. Videonun kalitesi sadece gün boyunca değil, aynı zamanda gece de oldukça önemlidir.video kaydedici prestigio roadrunner 555 pcdvrr555 yorumlar

İyi, pahalı anlamına gelmez

Bir çoğumuz bir bütçe bulmak için kullanılıyorBelirli gereksinimleri karşılayan ürünler oldukça zordur. İyi bir DVR istiyorsanız, o zaman 7 bin ruble ya da daha fazla vermelisiniz. Ancak, daha derine inerseniz, bu tamamen doğru değildir. "Prestigio" şirketi, oldukça yüksek teknoloji ürünü bir DVR'yi en iyi fiyata sunuyor. Rakiplerle karşılaştırırsanız, benzer özelliklere sahip cihazlar 5,5 bin ve üzeri arasında daha pahalıdır.

Çoğu zaman yeterince dikkat etKaliteli bir lens, genellikle sahiplerinin yorumlarında belirtilir. 156 derece görüş açısı ile Prestigio RoadRunner 555 neredeyse "balıkgözü" etkisi kurtuldu. Hafif bozulmalar görülebiliyorsa, sadece görüntünün köşelerinde. Video dosyaları çok zaman almazken, cihazın 1920 × 1080 çözünürlükte video çekmesi dikkat çekicidir. Tümü en ekonomik olanlarından biri olan video codec H.264 sayesinde. Bu nedenle, flash sürücüye çok fazla kayıt koyabilirsiniz.

Cihaz ekranı hakkında birkaç kelime

Gadget'ın ekranı oldukça geniş, diyagonal7,6 inç. Bu ancak sevinemez, çünkü böyle bir ekran, kaydın tüm ayrıntılarını rahatça düşünmenizi sağlar. Ve sadece menüde gezinmek oldukça kullanışlı, ancak sadece geniş ekran sayesinde değil. Geliştiriciler, cihazın yönetimini mümkün olduğunca basit ve basit bir şekilde yaptılar. Navigasyon ile yeni başlayanlar bile anlayacaktır. Ancak her ihtimale karşı, yönetimle ilgili tüm gerekli detaylı bilgilerin bulunduğu talimatı kullanabilirsiniz. Ekran parlak ve doygun, pikselleştirme neredeyse görünmez.

Bir başka önemli nokta - 64 gigabayt için bir flash sürücü kurmak mümkündür. Ayarları kaydetmek ve kaydetmek için az miktarda dahili hafıza vardır.araba DVR prestigio roadrunner 555 pcdvrr555 yorumlar

Herhangi bir dezavantajı var mı?

Çok sayıda güçlü olmasına rağmen,DVR "Prestigio" dezavantajları vardır. Hemen hemen her ikinci kullanıcıda ortaya çıkan en acil sorun - bilgisayar cihazı görmüyor. Bu nedenle, flash sürücüyü çıkarmanız ve kart okuyucusunu kullanmanız gerekir. Pek uygun değil ama gidecek bir yer yok. Ayrıca, tüketiciler G-sensörünün hassasiyetinin çok yüksek olduğuna dikkat çekiyor. Küçük bir çukura bile vurduğunda çalışır. Sonuç olarak, cihazdaki hemen hemen tüm bellek silinmemiş dosyalar tarafından işgal edilecektir. Bu nedenle, döngüsel bir kayıt beklendiği gibi çalışmayacaktır.

Yukarıdakilerin tümüne ek olarak, rica ediyorumcihazın düşük sıcaklıklardan hoşlanmadığını unutmayın. Askılar algılanır, bunlar yeniden başlatılarak giderilir veya kayıt cihazı ısındıktan sonra hepsi normalleştirilir. Bu eksiklikler "Prestige" biter. Aslında, eksiler çok fazla değil. Çoğu durumda kritik değildir. Örneğin, G sensörü aslında gerektiği gibi çalışır, bu nedenle yol yüzeyinin kalitesinde günah çıkarması daha olasıdır.prestigio roadrunner 555 property yorumlar

Sonuçları özetleyelim

İşte biz DVR'yi inceledik"Prestij". Gördüğünüz gibi, bu bir bütçe seçeneğidir ve yine de, buradaki kalite en yüksek seviyededir. Şaşılacak bir şey yok, "Prestij", modern elektroniklerin virtüözü sayılıyor. Şirket gerekli tüm kalite belgelerine sahiptir. Bu model mükemmel optiklere, sağlam bir gövdeye ve küçük boyutlara sahiptir. Bu, sadece gün içinde iyi hava koşullarında değil, aynı zamanda diğer bazı ürünlerin aksine geceleri de kaldırılan gerçekten yüksek kaliteli bir DVR'dir.

İlerleme hala durmuyor ve "Prestigio"Elektronik cihazlarını sürekli geliştiriyor. Bu aynı zamanda DVR'ler için de geçerlidir. Birkaç yıl önce, benzer özelliklere sahip bir model birkaç kat daha pahalıdır. Şimdi bu fiyatta bir çok avantajı olan uygun fiyatlı bir üründen daha fazlası var. Bu araba DVR Prestigio RoadRunner 555 PCDVRR555 çoklu olumlu tüketici yorumları açıkça görülmektedir.

DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar 2019

DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar 2019

Related news

 • Aspirin ile domates Solim: ilginç yemek tarifleri
 • ABDde 12 Rus hakkında seçimleri hackledikleri suçlaması
 • Cem Karacanın ailesine tazminat şoku
 • Sıradışı böcek, dünya dışı bir ziyaretçi gibi görünüyor’
 • Uzak Bir Kalbe Hasret Mektubu Hikayesi

 • DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar 64

  DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar


  DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar 33

  DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar 45

  DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar 89

  DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar 8

  DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar 100

  DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar 19

  DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar 73

  DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar 36

  DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar 22

  DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve talimatlar 39