Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete 2019

Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete 2019

Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete 95 29.01.2019, 09:43

Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete

Kokteyl "Mojito" (alkolsüz tarifi tarif edilmektedirbuz ile servis ve mükemmel olduğunu susuzluk ve yeniler quenches gibi aşağıda), yaz sıcağında özellikle popülerdir. Ama örneğin, Bayram sofrası için, yılın herhangi bir zamanda pişirin, ya da sadece aileleri şımartmak. Reçete alkolsüz mojito ev birden fazla sürümü var: nane, kireç ve soda hariç sadece buz ve şeker, yanı sıra çeşitli meyve lezzetleri (ahududu, çilek, elma, kivi veya greyfurt) kullanıldığında klasik.

evde alkolsüz mojito için reçeteGeleneksel pişirme yolu

Verilen içerik miktarından1 porsiyon elde edilir. Böylece, daha fazla hazırlanması için, hacimleri sadece, oranlarını koruyarak, artırılmalıdır. Evde alkolsüz mojito için reçete çok basit, ancak dondurucuda bir buz kaynağı olması son derece önemlidir.

Bir bardak "Sprite" veya başka bir limon üzerinekarbonatlı bir içeceğin 1 limon, yarım demet nane, kahverengi bir çorba kaşığı (normal veya normalde yapabilirsiniz) ve çok fazla yontulmuş buz (bir bardağın 2 / 3'ü kadar bir bardağı doldurması gerekir) almanız gerekir.

kokteyl mojito tarifi alkolsüzIçmeden önce de tavsiye edilirservis edilecek gözlükleri soğutun. Alt kısımda, yıkanmış nane yaprakları koymak, şeker (eğer kullanılıyorsa) ve kirecin yarısını kesmek, dilimler veya küpler ile kesmek gerekir. Daha sonra camın içeriği iyi ezilmiş pestle (veya kaşık) olmalıdır. Daha sonra ezilmiş buz eklenir, kalan kireç (dekorasyon için bir dilim gerekir), "Sprite" dökülür ve servis edilir. Bir bardakta mutlaka kokteyller için bir tüp yerleştirin (mümkün 2). Tüm beğeninize göre dekore edin. "Sprite" yerine tonik veya köpüklü maden suyu da kullanabilirsiniz. İlk durumda, içecek acı olacak ve ikincisi daha fazla fayda sağlayacaktır.

Kivi meyve ile evde alkolsüz mojito için tarifi

Temeline ek olarak, başka yollar da variçeceğin hazırlanması. En popüler olanlardan biri kivi ile varyantıdır, çünkü birçok yararlı madde içerir ve tadı nihai sonuç üzerinde çok olumlu bir etkiye sahiptir.alkolsüz mojito kokteyli nasıl yapılır

1 porsiyon içindekiler aynı olacakönceki tarifi (sadece kireç yeterli ve yarısı olacak) ve hala 1 olgun kivi almanız gerekir. Bir blender ile püre haline getirilir, biraz nane ve şeker eklenir. Daha sonra kalan nane ve kirecin soğutulmuş cama dökülmesini sağlayın, hepsini bir havanda ile yoğurun, karışımı karıştırıcıdan dökün, buz ekleyin ve tonik veya "Sprite" dökün.

Çilek veya ahududu ile evde alkolsüz mojito için reçete

İçkilerin bu versiyonu en alakalıYaz döneminde, bahçede ve taze çileklerle dolu yataklarda. Bununla birlikte, kışın donmuş olanlarla değiştirebilir ve lezzetli ve kullanışlı bir terapi ile kendinizi şımartabilirsiniz. Alkollü olmayan bir kokteyl "Mojito" yapmadan önce, meyveler çözülmeli ve fazla sıvıdan boşaltılmalıdır. Limonun yarısında, 10 nane yaprağı ve aynı ahududu (5 tane 5 tane 5 parça yeterli), kahverengi şekerin bir çay kaşığı, 100 ml tonik ve ezilmiş buz hemen hemen üst tarafa kadar doldurulur.

Buz dışındaki tüm katı bileşenlerbir bardağı kesip atın, bir havan ya da kaşıkla ezmeyi iyice ezin, buz ekleyin ve tonik dökün. Çilek sayesinde, içecek hoş bir parlaklık ve hassas bir aroma kazanır. Kireç, nane veya meyve ile süsleyebilirsiniz.

Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete 2019

Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete 2019

Related news

 • İskilip Dolması 500 Yıllık Osmanlı Geleneği Videosu
 • Çad, ABDnin seyahat yasağı listesinden çıkarıldı
 • İdrarda Yanma Neden Olur
 • KARTON KOLİDEN DEKORATİF ÇAMAŞIR SEPETİ YAPIMI
 • Her şey bir gelinlik ile başladı

 • Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete 81

  Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete


  Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete 85

  Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete 21

  Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete 73

  Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete 12

  Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete 100

  Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete 62

  Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete 51

  Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete 24

  Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete 12

  Çeşitli varyasyonlarda evde alkolsüz mojito için reçete 86