Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 2019

Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 2019

Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 87 07.03.2019, 05:36

Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir? Turkuaz elbisenin altında manikür

Bu gölgeyi nasıl çağırmazsınız - turkuaz,mavi-yeşil ya da yeşil-mavi, tavus kuşu gözü, deniz dalgası - her yerde görebilirsiniz. Özellikle yaz mevsiminde popüler olup, deniz meltemi tazeliğini hatırlıyor. Ancak genellikle soru, giysilerin turkuaz rengi ile bir araya getirilen şey hakkında ortaya çıkar. Stilistler kendi evrenselliği hakkında aynı görüşe sahiptir. Turkuaz - herkese ve herkese uygun birkaç renkten biri, sadece gölgeyi belirlemek ve yelpazesini tamamlamak için önemlidir.

Gölgeler hakkında

Turkuaz rengi mavi ve yeşilin karıştırılmasıyla elde edilir. Böyle bir karışım, altı gruba ayrılan çok zengin renk tonları doğurdu:

 • Soluk veya açık turkuaz. Bu pus, temiz ve yumuşak gibi hafif. Güneş ışığının ışınlarında parlak ışıkta özellikle etkili görünüyor. Bununla birlikte, stilistler bunu küçük miktarlarda kullanmayı tavsiye eder.
 • Turkuvaz mavisi, ölçeğin en parlak tonudur. Canlı, dinamik ve çok etkileyici. Bu nedenle, bir aksan olarak kullanılması tavsiye edilir. Örneğin, daha "sessiz" kostüm veya elbise için parlak turkuaz ayakkabı seçin.
 • Parlak turkuaz. Adına rağmen, bu gölge, bir öncekinin aksine, o kadar da göz kamaştırıcı değil. Doymuş, ancak göz yorgunluğuna ve tahrişe neden olmaz.
 • Klasik turkuaz. Bu rengin doğal turkuaz rengi var. Sadece mavi değil, sarı bir süptil. Renk, huzur ve serinlik hissi verir. Özellikle etkili, bir cehennem ve bronzlaşmış cilde bakar. Bu arada, bu zaten kıyafetlerdeki turkuaz rengi ile birleşen şeyin sorusuna verilecek cevabın bir parçası. Kahverengi tonları mümkün olduğu kadar onu tamamlayacaktır.
 • Turkuaz Orta (orta). Gölge zengin ve aynı zamanda sakin. İçinde mavi alt ton en güçlü şekilde ifade edilir. Aydınlatmaya bağlı olarak farklı yüzlerle "oynuyor". Parlak güneşin altında mavi bir renge eğilimlidir ve ışık eksikliği ile deniz dalgasının bir gölgesini andırır.
 • Karanlık turkuaz - kendi kendine tazelenen bir gölgeve okyanusun serinliği, palette en derin olduğunu belirttik. Gardırop tasarımında kısıtlama olmaksızın kullanılabilir, kontrast kombinasyonlarında kendini oldukça iyi gösterir.

Daha sonra, turkuazın diğer renklerle en karlı ve orijinal kombinasyonlarını anlatacağız. Tüm renklere klasik yoldaşlarla başlamalısınız - siyah beyaz.

Turkuaz ve beyaz

turkuaz ayakkabı

Beyaz ve turkuaz renklerin klasik kombinasyonuen sık yaz takımlarında bulunabilir. Özellikle karlı olan bu düet sahil beldesinde sahile bakar. Beyaz renk tonları turkuaz, daha doygun ve parlak hale getirir, dikkat çeker. Stilistler, en kârlı böyle bir grubun, kış renk tipindeki kadınlara bakacağı görüşündeler. Beyaz bir bluz, turkuaz bir eteğiyle ya da ofise pantolon giymek için mükemmel bir çeşittir.

Fotoğrafa mümkün olduğunca etkili bir şekilde dikkat edinBeyaz ve turkuaz dengesi olan resimlere bakın. Ancak, ikincisinin gölgesine bağlı olarak, parlak bir aksan olarak hareket edebilir (etnik tarzda muhteşem boncuklar, lacivert turkuaz ayakkabılar, vb.).

Turkuaz ve siyah

ne turkuaz etek giymek

İlk bakışta, bu kombinasyon görünebiliren başarılı değil. Bu durumda, kit içindeki gölgeyi ve oranlarını belirlemek çok önemlidir, böylece çok kasvetli olmaz. Sonra turkuaz rengi siyah muhafazakarlığı ve ciddiyetini seyreltir. İstenirse, üçüncü bir renk ekleyebilirsiniz - beyaz. Bu seçenek, ofis için kıyafetlerde turkuaz rengi ile birleştirilen soruya bir cevap verir. Böyle bir ittifak için en uygun olanı serin mevsimdir.

Turkuaz ve bej

giysileriyle turkuaz rengini birleştiren

Turkuaz ve Bej Renklerin Kombinasyonudoğanın kendisi tarafından dikte. Bunu görmek için deniz dalgalarına ve kumsala bakmak yeterlidir. Sütlü veya bej rengi beyaza göre daha yumuşaktır. Hepsinden iyisi, baharın renginde kendini gösterir. Soğuk, beyaz-sıcaklığın aksine, bej rengi sıcaktır ve turkuaz renk tonunun tazeliğini ve "serinliğini" azaltır.

Yukarıdaki fotoğrafta: beyaz bir bluz, turkuaz bir ceket, bir pantolon ve bir çanta kum rengi ile kombine.

Turkuaz ve kırmızı

turkuaz bluz

Kombinasyon tartışmalı ve kışkırtıcı, amaDoğru yaklaşım muhteşem. İlk olarak, eşit renk oranlarına sahip bir görüntüyü "birleştirirken" kaçınmak gerekir. Stilistler baskın hale getirecek renklerden birini önerir ve ikinci - ek veya beyaz eklemek için dengeleme amacıyla. İkinci olarak, parlak ve zengin kırmızı varyasyonlarına dikkat etmelisiniz. Mercan ve domates tonlarını tercih etmek en iyisidir.

Bu renk kombinasyonu, geçen yüzyılın 50'lerinde popüler oldu. Retro stilde resim oluşturmak için kullanmayı deneyin.

Turkuaz ve sarı

diğer renkler ile turkuaz kombinasyonu

Bu en canlı ve canlı kombinasyonlardan biridir.diğer çiçekler ile turkuaz. Böyle bir set, elbette, bir pozitif imajı verecek ve onu kalabalığın dışında bırakacaktır. Sarı, turkuaz renk tonunun belirgin serinliğini yumuşatır ve sıcak renkler ile tamamlar. Fotoğrafa dikkat edin, görüntü enerji ve neşe çekiyor.

Aynı zamanda, kombinasyon karmaşıktırHer zaman sarı renklerin doğru tonunu seçmeyi başarıyor. Parlak bir görünüme sahip kadınlar, doygun tonlara ve aksine, tam tersine, pastel, ışık tercih etmelidir. İlk durumda, ikinci soluk limonda, sarı kanarya olabilir.

Turkuaz ve mavi

turkuaz pantolon

Renkler doğada ilişkilidir. Bu onların uyumlu kombinasyonlarının sebebidir. Mavi renk "serin" turkuazın etkisini artırır. Bu aralıkta yapılan topluluklar aydınlık ve tazedir. Turkuaz rengi mavi - ultramarinin en parlak gölgesiyle tamamlandığında en muhteşem kontrast görülür. Bu yöntem aristokrasi, asaletin görüntüsüne ekler.

Turkuaz ve kahverengi

Siyahın çok kasvetli olduğunu düşünüyorsanturkuaz tonları için refakatçi, soylu bir kahverengi renge dikkat etmenizi öneririz. Deniz dalgası ile ilginç ve güzel bir kontrast verir. Kombinasyon neredeyse klasik olarak kabul edilir ve çoğunlukla giyim eşyalarında kullanılır. Turkuaz rengi tazelik ve hafiflik, kahverengi - daha muhafazakar ve sıradan ile ilişkilidir. Örneğin, bir dizi çikolata rengi pantolon, turkuaz bluzlar ofisin siyah beyaz takımlarına mükemmel bir alternatif olabilir.

Turkuaz ve altın rengi, gümüş

giysileriyle turkuaz rengini birleştiren

Altın veya gümüş doğal turkuazçerçeve uyumlu ve lüks görünüyor. Bu değerli metallerin parlaklığı ile tamamlanan turkuaz rengi - bu gerçekten kraliçeye layık, keyifli bir kombinasyon. Bu versiyon uzun abiye için klasik olarak kabul edilmiştir. Ve metal kendini farklı bir şekilde ortaya koyabilir: bir kemer veya kayış, elbisenin, ayakkabıların, aksesuarların veya mücevherlerin dekoratif süslemesi.

monokrom

Neyin sorusuna en basit cevapgiysilerdeki turkuaz rengi bir araya getirilir: "Kendi ile". Tasarımcılar ve stilistler, görüntüleri yapmak, gölgelerle oynamaktan hoşlanırlar. Turkuaz rengi bir istisna değildir, hem tek renkli hem de kombinasyon halinde güzeldir. Tek bir kuralı hatırlamak önemlidir, böyle bir görüntüyü kendiniz yaparsınız, bir sette sıcak ve soğuk tonları kullanamazsınız. Kıyafetler birbirlerine düzgün geçişleri izlenecek şekilde seçilmelidir.

ne turkuaz etek giymek

Bir örnek en basit topluluk: karanlık turkuaz bir elbise, açık bir kat ve soluk bir çanta ve ayakkabılar.

Turkuaz elbisenin altında manikür

Tırnakları cila ile kaplamak - bu kolay olmamıştıkadın hevesli Usta ustalar, görüntünün bir parçası haline gelebilecek muhteşem işler yaratırlar. Onlar için uygun kıyafet ve makyaj seçmek önemlidir.

Turkuaz elbise için mükemmel bir üs olabilirgünlük görüntü Tarz, figürün özellikleri dikkate alınarak seçildi. Rengin kendisi parlak ve aktif olduğundan, en basit kesim modeline tercih edilmeye değer. Bu kıyafet için manikür uygun olmalıdır: saklıdır, sıkı. Örneğin, klasik Fransız.

turkuaz pantolon

Turkuaz elbisesi altında manikürAkşam dışarı, belki daha cesur ama zarif. Rhinestones, desen, metalik parlaklık uygulamasına izin verilir. Elbise plaj dinlenme için tasarlandığında, manikür için tüm sınırlar silinir. Parlak ve korkak olabilir.

Verniğin rengi seçiminde olduğu gibi, aynı renk kombinasyonu kıyafetler için de geçerli: bej, kahverengi, sarı, kırmızı, altın, gümüş, mavi, siyah ve beyaz tonları.

Şimdi, turkuazla ne giyeceğinizi biliyorsunuz.bir ek ışık günlük elbise veya lüks bir gece elbisesi aqua gölge ve o zaman bile, bir manikür onlara yapılan olarak etek, bluz veya pantolon. Hem klasik kombinasyonlar hem de abartılı, müstehcen görüntüler olabilir. Tüm turkuaz seçtiğiniz gölge öncelikle bağlıdır.

Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 2019

Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 2019

Related news

 • Elazığ Haberleri: Elazığda sosyal medyadan terör propagandasına 3 gözaltı
 • Fransız bahçelerindeki portakal ağaçlarının gölgesinde filizlenen portakal çiçeklerinin taze kokusuyla huzur bulacağınız keyifli bir gezintiye çıkmaya hazır mısınız
 • Bahçe Var: Tarifler
 • 2016 BEYAZ EŞYA EVLİLİK DÜĞÜN PAKET FİYATLARI
 • Bebek Örgü Süslemeleri Modelleri
 • Harden geceye damga vurdu

 • Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 20

  Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür


  Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 21

  Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 21

  Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 52

  Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 44

  Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 42

  Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 67

  Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 84

  Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 56

  Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 89

  Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 66

  Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 54

  Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 36

  Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 60

  Elbiselerde turkuaz renginin kombinasyonu nedir Turkuaz elbisenin altında manikür 96