Goruntuler fotograflar Elektronik hizmetler: INNunuzu bulun
Elektronik hizmetler: INNunuzu bulun 30 03.02.2019, 13:58

Elektronik hizmetler: "INN'unuzu bulun"

INN'inizi bulunTIN'inizi bulmak için zamanımızda yer almıyorzorluklar olmaz. Her şey son derece basittir. Bu nedenle başlangıçta mükellef kimlik numarasının ne olduğunu, neye ihtiyaç duyulduğunu ve nereden talep edebileceğinizi söyleyeceğiz. Ve sadece en sonunda size TIN'yi nerede ve nasıl öğreneceğimizi söyleyeceğiz.

Herhangi bir illüzyona kapılmayın ve kendiniz düşününDünya adamı. Vergi mükellefiyken hesap verebiliriz. Çok zor geliyor, ama ... Yapılması gereken bir şey yok. Dünyaya doğan herkes kendi numarasını alır. Başlangıçta, bu sadece doğum belgesinin numarasıdır, buna göre ikamet ettiğiniz yerde vergi makamlarıyla sürekli bir kayıt belgesi almaya yönlendirilirsiniz. Bu arada, neredeyse tüm dini mezhepler, müminlere sayının verilmesiyle ilgili memnuniyetsizliklerini göstermektedir. Ancak, özel bir seçim yoktur, çünkü muhasebenin norm olduğu bir toplumda yaşamak zorundalar.

adınızı soyadına göre bulunİlke olarak, bir ömür boyu yaşayabilirsiniz ve sizasla bir INN sağlaması gerekmez. Fakat aniden ve beklenmedik bir şekilde ihtiyaç duyarsa, almak için bir hafta sürdüğü düşünülmelidir. Önceden varsa, daha iyi. TIN dosyanızı bulmak ve daha sonra kağıt üzerinde almak kolaydır, tek ihtiyacınız olan şey, kimliğinizi onaylayan ve ikamet ettiğiniz yerde vergi dairesine sunacak küçük bir dizi standart belge fotokopisi paketi toplamaktır. Bu, hükümet hizmetlerinin elektronik sistemi kullanılarak yapılabilir. Birkaç iş gününden sonra, kimlik numaranızın bulunduğu damgalanmış bir sertifika alacaksınız. Bir pasaport gibi düzgün tutmanız gerekiyor. Pasaportunuzu hayatınız boyunca birkaç kez değiştirmeniz gerekse de, TIN numarası olan sertifika geçemez. Kaybederseniz, elbette yeniden başlayabilirsiniz, ancak bu prosedür zahmetlidir. Bu arada, arzunuza ve pasaportunuzdaki ilgili bildirime göre bir işaret koyabilirsiniz. On sekizinci sayfaya TIN numarası damgalanacaktır.

İnternetteki borçlarınızı bilmekSenden bir sertifika isteçalışma, çalışma veya bir bankaya bir kredi kaydı yaparken olabilir. İşinizi açarsanız şüphesiz buna ihtiyacınız olacaktır. Buna ek olarak, TIN'in şahsen tayin edildiğini, dolayısıyla girişiminizin zorunlu olarak tahsis edileceğini belirtti.

Bir soyadı ile INN'yi bulmak bir sitede en kolayFederal Vergi Servisi. "Elektronik hizmetler" sütununda "vergi numarasını öğrenin" alt bölümünü seçmeniz gerekir. Ayrıca, önerileri izleyerek, pasaport verilerinizi ve bir dizi sayı (spam önleme) girmeniz gerekecektir. Bu arada, bu sitede TIN tarafından borcunuzu öğrenebileceksiniz. Çok talep edilen hizmet. Hepsi aynı sütundaki "borçunuzu öğrenin" alt bölümünü seçin. Verileri işleme koymayı kabul ettikten sonra, tam adını, TIN numarasını ve istenmeyen posta önleme numaralarını girerseniz, bir zamanlar hesapta durduğunuz tüm vergi servisleri için sonucu alırsınız.

INN'inizi, vergi servisindeki müfettişle iletişime geçerek klasik bir şekilde bulabilirsiniz. Çok zaman alıyor, fakat belki birisi için gerçekten önemli değil.

Elektronik hizmetler: INNunuzu bulunFotograf Goruntuler resim fotograflar

Related news

 • Kediler Sudan Neden Afedilir
 • Kahvaltılık Patates Tava Tarifi Videosu
 • Petersburgda Moskovada et Restoran Hitch
 • İran Dışişleri Bakanı: ABD gereğinden fazla silah satarak bölgeyi barut deposu haline getirdi

 • Elektronik hizmetler: INNunuzu bulun 59

  Elektronik hizmetler: INNunuzu bulun


  Elektronik hizmetler: INNunuzu bulun 70

  Elektronik hizmetler: INNunuzu bulun 95

  Elektronik hizmetler: INNunuzu bulun 52

  Elektronik hizmetler: INNunuzu bulun 85

  Elektronik hizmetler: INNunuzu bulun 49

  Elektronik hizmetler: INNunuzu bulun 33

  Elektronik hizmetler: INNunuzu bulun 22