Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 2019

Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 2019

Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 50 26.02.2019, 12:52

Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası

Elena Shumilova yetenekli bir fotoğrafçı. Zanaatkârının efendisi, hızla meşhur oluyor. Çalışmaları dünyaca ünlüdür.

Elena Elena Shumilova

Her şey nasıl başladı?

Elena'ya sanat sevgisi konuldu.Sanat okulunda meşgul olduğu zaman çocukluktan. Mimarlık aldıktan sonra temel eğitim verildi. St. Petersburg'da Elena Akademi'de eğitim gördü. Repin, ancak bitirmedim.

Fotoğraf her zaman ilgisini uyandırdı. Fakat ilk eserler ancak çocukların doğumundan sonra ortaya çıktı. Tanrı aşkına, mimarın kariyerinde rol almalılardı. Ve zamanla aile Elena Shumilova'nın ilk resimlerini yaptığı Tver bölgesine taşındı. Fotoğrafçı çocukluğunu duygularını, duygularını, sevincini, hayal kırıklığını ve keşifleriyle yakalamak istedi.

Elena Shumilova fotoğrafçısı

Dikenlerden övgüyle

İlk itiraflarına göre eserler en fazla değilbaşarılı: bir yerlerde doğal olmayan, çocuklara poz vermesini istediğinde, doğru çerçeveyi yakalamak için zamanı olmayan bir yerde, eğer atış sahnelenmemişse görüldü. Sabır ve sebat işlerini yapmıştır. Bugün Elena Shumilova milyonlarca insan tarafından biliniyor ve tanınmaktadır. Yabancı şirketler ve yayınlarla işbirliği yapmaktadır.

Fotoğrafçının çalışmasının ana teması çocuk ve doğa. Resimler kendi çiftliklerinde çekildi, burada hiçbir hayvan yetersizliği yok, bu yüzden özellikle model aramak gerekli değildi. sahiplerinin plana göre, çiftlik korumak için, ama o kadar çok iyi huylu büyüdü ve modellerinden biri haline gelmiştir, köpekler, - genç bir çocuk ve büyük Çoban kurt resmeden Çok dokunaklı bir görünüm görüntüleri.

Elena Schumilova fotoğrafçı biyografisi

Profesyonel hileler

Elena Shumilova ruh halini aktaran çok canlı resimler yaratıyor. Bunun için birkaç yolları var:

 1. Bir öykü fotoğrafı çekerken, çocuk istemiyorPoz verir, ancak genel bir plan verir: ne, nasıl ve neden. Saplantılı yönlendirmeye müdahale etmeden sürece aktif bir şekilde müdahale etmeksizin, sadece olayların sırasını bilerek doğru anları yakalar.
 2. Doğadaki bir fotoğraf çekimi için, önceden bir yer bulur ve aydınlatma ve kompozisyon dikkate alınarak çekimlerin nerede yapılacağını belirler.
 3. Evin içinde çalışırken, Elena Shumilova pencereden gelen bir arka ışık kullanmayı sever. Günün havanın ve günün saatine bağlı olarak, pencerenin geçişi sırasında ışığın yayıldığı bir perdeye sahip olabilir.
 4. Elena flaş, tripod ve reflektör kullanmaz. Doğal ışık ile çalışmayı tercih ediyor: saçılmış, direkt ışınlar ve kontrol ışığı.

Birçok yetenekli insanda olduğu gibi,İnternette oturan ve teknik yanlışlıkların ya da "çok fazla" Photoshop'un nerede olduğunu tartışan eleştirmenler yoktu. Elena, görüntüleri işlediğini saklamıyor. Ve bu işlem, orijinal resmin kalitesine bağlı olarak fotoğraf başına bir ila dört saat sürer. Sonuç olarak, dünya çapında milyonlarca insanın sempatisini kazandıran başyapıtlar elde edildi.

Elena Shumilova

Doğal yetenekler, sabır, azim sayesindeFotoğrafçılığın öz-eğitimi, biyografisi özel bir şeyde farklılık göstermeyen bir fotoğrafçı olan Elena Shumilova, çalışmaları insanlara neşe getiren dünyaca ünlü bir adam haline geldi.

Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 2019

Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 2019

Related news

 • Yarım Yelpaze Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Siyah Nokta Temizleme
 • Rosatom: Yatırımcılarla bu yıl Akkuyu’ya yönelik anlaşma imzalanması düşük ihtimal
 • Havuçlu Ekmek (1 Yaş) Tarifi
 • Etno - modern dekorasyon modası

 • Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 98

  Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası


  Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 92

  Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 57

  Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 34

  Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 80

  Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 90

  Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 50

  Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 66

  Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 18

  Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 91

  Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 96

  Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 1

  Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 6

  Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 20

  Elena Shumilova - fotoğrafçı ustası 77