En Büyük Çocuk Bayramı NeoPlus’ta Kutlanır 62 26.01.2019, 23:23

En Büyük Çocuk Bayramı NeoPlus’ta Kutlanır

NeoPlus Outlet, çocukların en büyük bayramında çok önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. Düşler Derneği ve Mimarlar Odası işbirliği ile Van İçin Kitap toplama kampanyası başlatıyor. Van’da depremden büyük zarar gören okullar ve küçük kardeşlerimiz için her türlü hikaye ve okul kitaplarını NeoPlus Outlet’e getirip onlara da bayram sevinci yaşatabilirsiniz.

21 Nisan Cumartesi günü 15:00 – 17:00 saatleri arasında NeoPlus Outlet’te, Çağfen Koleji ile birlikte altı ülkeden gelecek dünya çocuklarını ağırlıyoruz. Altı farklı ülkeden gelen küçük misafirlerimiz ile minik ziyaretçilerimiz aynı çatı altında birbirinden güzel etkinlik ve oyunlarla bayramın tadını çıkartacaklar.

NeoPlus Outlet’te 23 Nisan kutlamaları bunlarla sınırlı değil. Ayrıca 20 Nisan Cuma günü Sergiler, 21 Nisan Cumartesi günü Masallar, 22 Nisan Pazar günü çeşitli çocuk atölyeleri, 23 Nisan Pazartesi gösteriler, 24 Nisan Salı günü oyunlarla geçecek müthiş bir bayram 23 Nisan çocuklarını bekliyor olacak.

28 – 29 Nisan haftasında ise çocuklar animatörler eşliğinde oyunlar oynayacak sosis balon ve yüz boyama etkinlikleri ile doyasıya eğlenecekler. Keçe Atölyesi ile el yeteneklerini konuştururken Kağıt Maske Atölyesi ile sevdikleri kahramanları yapacaklar. Minikler Maskot Rock Grubu ile de müziğe doyacak ve fotoğraf çektirebilecek.

En Büyük Çocuk Bayramı NeoPlus’ta Kutlanırfotograflar Fotograf resim galeriler Goruntuler

Related news

 • Boşa konuşuyorlar
 • Galatasaray Kulübü yöneticilerinden taraftara teşekkür
 • Diyet Yemekleri
 • Afrodizyak nasıl etkili olur ile Etiketlenen Konular

 • En Büyük Çocuk Bayramı NeoPlus’ta Kutlanır 79

  En Büyük Çocuk Bayramı NeoPlus’ta Kutlanır


  En Büyük Çocuk Bayramı NeoPlus’ta Kutlanır 30

  En Büyük Çocuk Bayramı NeoPlus’ta Kutlanır 35

  En Büyük Çocuk Bayramı NeoPlus’ta Kutlanır 88

  En Büyük Çocuk Bayramı NeoPlus’ta Kutlanır 60

  En Büyük Çocuk Bayramı NeoPlus’ta Kutlanır 97

  En Büyük Çocuk Bayramı NeoPlus’ta Kutlanır 83

  En Büyük Çocuk Bayramı NeoPlus’ta Kutlanır 48