En Güzel Topuz Modelleri 2019

En Güzel Topuz Modelleri 2019
En Güzel Topuz Modelleri


En Güzel Topuz Modelleri

Benzer İçerikler

Yorumlar

2

En iyi 50 Topuz Modeli

Saç topuzunun harika olmasının yanı sıra bir şey daha var, yapıldığı herhangi bir bayana aşırı zariflik katıyor, bu senenin en seksi saç modellerinden biri olduğunu söylemeye gerek yok. Saçınızı her gün aynı şekilde arkaya atıp topuz yapmaktan sıkıldıysanız, 50 en iyi topuz modellerini inceleyin. Birbirinden güzel, elit tarzdan çılgın modele kadar birçok topuz modeli göreceksiniz.

1.Mila Kunis Modeli: Hacimli Topuz

Mila Kunis’in duru güzelliğine bakın ve hacimli topuzunu fark edin. Bu tarz, büyük ve daha kalın bukle görünümü vererek, saça büyük ölçüde derinlik ekliyor. Gündüz ya da gece yapılabilen, beceriyi sergileyen harika bir saç.

2.Nicole Richie Modeli: Tepe Topuzu

Adından da anlaşılabileceği gibi, saçın tepesinde bir topuz. Birkaç tokayla yapılabilen oldukça kolay ve seksi. Topuza iç içe örgü eklendiğinde, elit bir mekan için çok gösterişli bir görünüm ortaya çıkıyor.

3. Katy Perry Modeli: Örgü Topuzu

İlginç ama harika olan Katy Perry’nin örgü topuzu kolayca yapılabilir. Saçı basitçe örün ve etrafına dolayıp düzgün bir topuz yapın. Ortaya çıkan sonuç benzersiz ve moda olan bir model olacak. Kumsalda güneşlenirken ya da şehir merkezinde en sevdiğiniz elbiseyi giydiğinizde bu modeli kullanabilirsiniz.

4.Jessica Stroup Modeli: Muhteşem Dalgalı Topuz

Zerafet şartsa, Jessica Stroup’un muhteşem dalgalı topuzunu deneyebilirsiniz. Bu özel tarz saça hacim ve tarz veren birçok dalga gerektiriyor. Güzellik ve dişilikten bahsetmeye gerek bile yok. Bu modelle süslü mekânlara gidebilirsiniz.

5.Kiera Knightley Modeli: Ters Taranmış Kahküller

Kahkülü seviyorsanız, o zaman Kiera Knighley’in topuz modelini beğeneceksiniz demektir. Sevimli bir görünüm için yüze birkaç saç teli bırakılan, gerçekten basit ve dağınık bir model. Saçınız bu tarzla etrafa ışık saçacak.

6.Heidi Klum Modeli: Gevşek Tepe Topuzu

Heidi Klum topuz modeli gevşek ve dağınık olabilir, fakat elit olmasından bir şey kaybetmiyor. Bu sevimli tarz kadınsı, gevşek saçı ve o çok sevdiğimiz kıvrımları topuzda birleştiriyor. Bu tarz hemen hemen her yerde, kıyafet seçiminize göre gündelik veya şık bir yere giderkenkullanılabilir.

7.Amy Adam Modeli: Zarif Yan Topuz

Yan topuz hayranı mısınız? O zaman Amy Adam’ın topuz tarzına bayılacaksınız. Bu basit ve seksi tarz, süslü bir tokanızla daha şık bir hale gelebilir. Harika görünen yan topuz, duruşunuzu mükemmellik katar ve yüzü çok güzel gösterir.

8.Nicole Kidman Modeli: Kıvrılmış Yan Topuz

Nicole Kidman’ın saç topuz tarzı, klasik yan topuzdan, kıvrımların duruşu ve saç tellerinin dağınık olmasıyla biraz daha farklı. Zarifliğin başrolde olduğu ortamlarda bu model harika durur. Uzun, dağılmış kahküller de bu modele dişiliği katıyor.

9. Katie Cassidy Modeli: Kıvrılmış Hacimli Tepe Topuzu

Biraz değişik, biraz çılgınca fakat kesinlikle harika. Katie Cassidy’nin kıvrılmış hacimli tepe topuzu tamamen sanat eseri. Dağınık kıvrımlar (5 ayrı at kuyruğunun birbirine geçirilmiş hali) eğlenceli görünüm sunarken, tepedeki topuz tamamen modern duruyor. Ve sonuç? Her yerde kullanılabilen mükemmel bir topuz.

10. Nikki Reed Modeli: Gösterişli Kabarık Model

Nikki Reed’in kabarık modeli, şık bir şekilde toplanmış güzel buklelerin birleşimiyle oluşan bir tür sanat. Sadeliğin mükemmeliğini arayan bayanlar için uygun bir model.

11. Naomi Watss Modeli: Arkadan Toplanmış Gevşek Model

Bu gösterişli, kadınsı topuz tarzı süslü partiler için kullanılmaya harika bir aday. Saç gevşekçe arkadan dağınık bir topuz yapılır ve yüze her kadının seveceği mükemmel bir görünüm kazandırır.

12. Reese Witherspoon Modeli: Balerin Topuzu

Klasik balerin topuzunun yenisi için, Reese Witherspoon’un topuz modelini düşünebilirsiniz. Bu basit tarz saniyeler içinde yapılabilir. Saçı basitçe üstten bağlayın ve iç içe sarın. Ve sonuç; dikkat çeken şık bir model.

13. Shay Mitchell Modeli: Rahat Yüksek Topuz

Daha nazik popüler bir topuz için, Shay Mitchell’in tarzını düşünebilirsiniz. Bu yüksek topuz zarif görünümü vererek, saçı olduğundan daha dağınık bırakır ve hemen hemen her yerde kullanılabilir.

14.Jennifer Lawrence Modeli: Rönesans Topuzu

Güzel. Jennifer Lawrence’ın topuz modelini tarif etmek için başka kelime kullanılamaz. Dağınık ve küçük buklelerin birleşimi ve çekici örgülerin etrafında dolaştığı, zarifliğin ve güzelliğin simgesi.Bu model Rönesans devrini hatırlatıyor. Gösterişli kıyafet ve takılarınızla kombine edilerek lüks ortamlarda kullanılabilir. Prenses gibi görünmek istiyorsanız, bu harika topuzu düşünün.

15.Kate Hudson Modeli: Retro Topuzu

Uyarı: 70’lere dönüş yapıyoruz. Fakat kim şikayet eder ki? Kate Hudson 70leri modern ve tarz bir şekilde kullanmış. Dağınık topuzla, etrafında birkaç saç telini bırakarak, arkadan toplamış. Bu tarz, 70lerin favorisini kesinlikle modernize ediyor.


En Güzel Topuz Modelleri 2019

En Güzel Topuz Modelleri 2019
En Güzel Topuz Modelleri


En Güzel Topuz Modelleri


En Güzel Topuz Modelleri


En Güzel Topuz Modelleri


En Güzel Topuz Modelleri


En Güzel Topuz Modelleri


En Güzel Topuz Modelleri


En Güzel Topuz Modelleri