En Hafif Yaz Fondötenleri 2017 2019

En Hafif Yaz Fondötenleri 2017 2019
En Hafif Yaz Fondötenleri 2017


En iyi yaz fondötenleri aramak kızların makyaj ürünleri alışverişinin önemli bir parçasıdır .Akan bir fondöten makyaj mükemmel boyalı yüz için felâket olabilir. Makyaj sağduyu olmadan uygulanmamalı en önemlisi  ‘fondöten‘ sanatı olduğunu.

En Hafif Yaz Fondötenleri 2017

Yaz aylarında en yetenekli makyaj sanatçıları bile her cilt tipi için en iyi  ürünlerini ayarlamak zorunda. Sadece teknik ve araçları değil, doğru ürün hakkında bilgili olması bu şekilde:  tertemiz bir cilt, lekesiz göz makyajı. Ancak doğru ürün olmadan, özellikle gözler yaz aylarında dakikalar sonra kusurlu bir görünüm ile sona erebilir.

Pürüzsüz, kusursuz fondöten ve kapatıcılar her kadının hayalidir ve biz aşağıdaki ürünleri yazın kullanabileceğiniz en hafif yaz fondötenlerini doğru seçimler yapabilmeniz için sıraladık.

 1. Chanel Perfection Lumiere Kadife Fondöten SPF 15

Yumuşak odak pigmentleri ile bu fondöten hiç ağır gelmiyor, yumuşak, pürüzsüz ve genç bir görünüm yaratır. En önemli özelliklerinden biri 15 SPF. Bu yüzden birçok kişi dışarıda adım atmadan iyi bir güneş koruyucu da arıyor. Chanel size ikisini bir arada bu fondötende sunuyor.

SPF teminat dahil daha yumuşak ve daha genç bir görünüm oluşturmak için gerekli. Ama makyaj cildinizi genç bir görünüm sağlarken güneşten korunan bir cildiniz olduğundan emin olun.

Chanel katmana gerek kalmadan büyük bir kapsama alanı sağlayan gerçekten hafif, yağsız fondöten üretti. Chanel marka beklediğiniz gibi  fondöten olarak şık ve mükemmel bir yaz ürünü sunuyor, hiçbir kötü özelliği yoktur!

yaz için en iyi hafif fonötenler 2017 - chanel

yaz için en iyi hafif fonötenler 2017 – chanel

2. NARS Tüm Gün Işıltılı Ağırlıksız Fondöteni

Bu fondöten yağsız, krem ve etkisi 16 saat sürer. Uzun ömürlü kapsama alanı kendi markasına özgü pigment ve esnek polimerlerden oluşması nedeniyle ünlü NARS formülü içermektedir.

Az kullanım ve daha uzun ömürlü bir ürün, böylece para tasarrufu sağlayan, bu ürün fondötenin yıldızı. Sürdükten sonra etki  şekli yüzünüzde cildiniz parlak ve kusursuz bir görünüm yaratır.

Herhangi bir kızarıklık varsa nötralize eder ve herhangi bir renk varsa bu fondöten düzeltir. Genel etkisi aşırıya kaçmadan cilde şaşaalı ve mükemmel güneşli bir görünüm veren, göz kamaştırıcı bir ürün. Yumuşak ve hafif bir yaz temeli kadar kat  kat sürmeye gerek yoktur.

yaz için en iyi hafif fonötenler 2017 - Nars

yaz için en iyi hafif fonötenler 2017 – Nars

3. Bobbi Brown Yaz için yeni Cilt Fondöteni

Bu ürünün tonları çeşitli gelir ve tüm cilt tipleri için çalışır , ve bir akkor ürünü uygulamak isteyenler için en iyi yaz temelidir. Bu özel fondöten zeytin ve shea yağı özlerinin yanı sıra ışık yayıcılar içerir. Bu her açıdan size mükemmel cilde doğal bir görünüme sahip, aydınlatılmış bakmak anlamına gelir.

Şeffaf ve eşzamanlı renk düzeltici olarak tasarlanmış olması büyük bir artıdır. Kızarıklar ve lekeler üzerine ruj şeklindeki yardımı ile daha ve belirgin kişisel bir görünüm oluşturmanızı sağlayan kullanımı vardır, bu şekilde uygulamayı kolay ve çok yönlü hale getirir.

Hatta acemi birçok yeni başlayanlar için ağır görünümden kaçınmak için, mükemmel Bobbi Brown  fondöteninden yararlanabilirler. Bu deneyimli makyaj sanatçılarının bu yaz temel sürecini hızlandırır ve bu yüzden sık sık terli yaz aylarında kaybedilen pürüzsüzlüğü geri yükler.

yaz için en iyi hafif fonötenler 2017 - bobbi brown

yaz için en iyi hafif fonötenler 2017 – bobbi brown

4. Giorgio Armani Işıltılı İpek Fondöteni

Bu yaz için fondöten sırf hazır kapsama alanı sağlar, doğal bir parlaklık artırır ve tüm gün etkisi sürer. Başka bir büyük nokta ise bu fondöten tüm cilt tipleri üzerinde çalışan en hafif yaz temellerinden biri olmasıdır.

Daha fazla kapsama alanı için temel katmanı ile nihai sonuç ise her zaman ipeksi, ince hissediyor olacağınız. Formül  ince çizgileri  dahil ortadan kaldırmak ve tamamen kırışıklıkları gizlemek değilsede yumuşatmak için tasarlanmıştır.

Bir likit fondöten olarak, bu sadece yaz için hazır değil, aynı zamanda ödüllü. Şaşırtıcı olmayan, bu enfes bir üründür, ancak pahalı bir ürün .


En Hafif Yaz Fondötenleri 2017 2019

En Hafif Yaz Fondötenleri 2017 2019
En Hafif Yaz Fondötenleri 2017


En Hafif Yaz Fondötenleri 2017


En Hafif Yaz Fondötenleri 2017


En Hafif Yaz Fondötenleri 2017


En Hafif Yaz Fondötenleri 2017


En Hafif Yaz Fondötenleri 2017


En Hafif Yaz Fondötenleri 2017