En popüler İnternet memes 2019

En popüler İnternet memes 2019 En popüler İnternet memes

En popüler İnternet memes

Birisi memlerin yeni bir soluk olduğunu düşünürse,tamamen internete bağlı, bu bir aldatmacadır. Olgunun açıklamasına ve duygusal tutumuna ilişkin karmaşık bir kümeyi bu fenomene kısaca aktarmak için kullanılan bilgi birimleri daha önce çokça kullanılmıştır. Bazı popüler memeler, internette bir resim ile görsel güçlendirme yapılmadan sözlü konuşmada sık kullanılan kelimeler olarak kullanılırlar. Günlük yaşamda memetik bu derecede işgal suçlayabilir, ama tek bir kelime veya kısa ifade meme duygular, ifadeler ve kendi tutumlarını bir sürü geçebilir, çünkü mutlak ergonomi fenomen inkar etmiyoruz.

Popüler meme: Bir görüş bildirmenin en kısa yolu

Ile Genişletilebilir ifade fotoğraflarıorijinal altyazılar, ünlü filmlerden çerçeveler, çizilmiş karakterler - bir memenin görselleştirilmesi her şey olabilir. Şimdi popüler memeler filmlerle ilişkilendirildi ve burada dünyaca ünlü bilgi birimlerinin yaklaşık bir listesi var:

 • Boromir:
 • Carl;
 • Robert Downey Jr;
 • Leonardo DiCaprio;
 • Hınçır Kedi;
 • Köpek ulybaka;
 • lemur "Uzbagoin";
 • nichosi, lolshto, orly ve diğer mems.

Memeler iyidir çünkü uyarlanabilirlerpratik olarak herhangi bir durumda, bir şablon almak ve beraberindeki metni imzalamak yeterlidir. Bunu yapmak için ağın bir çok bilgi üreticisi vardır, ayrıca siteleri demotivatörler oluşturmak için de kullanabilirsiniz.

Sadece alamazsın ve Boromir'i hatırlamıyorsun

Muhtemelen bu en popüler mem'dir.Epik "Yüzüklerin Efendisi" nin ekranlarına zafer kazandı. Film kısa sürede tırnak içine indirildi, gösterişli karakterler her çeşit esprili ifadelerle aktarıldı. Elrond'un toplantı, o sadece gidip Mordor'a yüzüğü al yüzden imkansız olduğunu söylüyor Ancak, ana karakterler kolayca zamanda onun eşsiz yüz ifadesi ile Boromir atlanır.

popüler memes

Diğer popüler memeler gibi, onunla Boromirifade "almak o kadar kolay olamaz" uluslararası. İnternette, Rusça dahil olmak üzere farklı dillerde metinler birçok örnek. "Sadece uzak büyükannesi yürümek yanlıştır, yemek için değil", "almak ve anlaşmazlık durdurmak için bu kadar kolay olamaz" ve diğer seçenekler için esprili düpedüz sıradan ama acil dan.

Memesiz yaşıyorduk Karl!

Başlık için başka bir başvuru sahibi "en popüler"mem "sık sık kısa bir çizgi halinde derlenmiş kesme çerçeveleri şeklinde görünür. Bu "Walking Dead" serisinden bir an. Çizgiye göre, gerçekten trajik bir an var - kahramanı Rick, karısının ağır doğumlar sırasında öldüğünü öğrenir, ve oğlu Carl, annenin yürüyen bir ölüme dönüşmesini önlemek için onu bitirmek zorunda kaldı. Aktörün yüz ifadesi, memelerin yaratıcılarının direnemeyeceği kadar etkileyici.

popüler meme

Bir ağ yorumunda, Rick Carl'ın notunu okur,yüzüne bakarken, zaman zaman ismini tekrar ediyordu. "Biz videopristavok yoktu, bahçede sopalarla oynadık! Sopalarla, Karl! " Diğer popüler memeler gibi, "Karl" hızla internetten sıçradı. Şimdi burada bu etkileyici ünlem "Karl!" Reklam panolarında görebilirsiniz, duygusal hikayeler duyabilirsiniz. "Karl!" Maddesini yerleştirmek için fırtınalı hikayenin sonunda yeterli, Sadece dört harf, "hayır, iyi, sadece hayal, sadece şokta, öfkeli, Tanrım, sadece düşün!" Gibi bir bütün duygusal bloğun yerini alır.

Robert Downey Jr., Leonardo DiCaprio ve diğer yıldızlar

Popüler bir meme oluşturmak için? küçük bir arzu, etkileyici bir görsel vurgu gerekiyor ve film yıldızları mükemmel bir fırsat veriyor. Robert Downey Jr., gözlerini yuvarlayarak, kelimenin tam anlamıyla “Avengers” in galasından bir gün sonra, Tony Stark'ın zafere imza atmasıyla başladı.

en popüler meme

Leonardo DiCaprio bir serinin yüzü olduYakın zamanda filme "Survivor" filmine "The Great Gatsby" filminden bir kadeh şampanya ile bir çerçeveden çeşitli memeler. Pek çok başarısız adayın ardından nihayet imrenilen heykelciği aldığı Oscar film ödülünün töreni de memelerin kategorisi oldu. "Oscar için DiCaprio - çoğaltılmış bir karşılaştırma olarak, son derece arzu edilen bir şey söylüyorlar, ama her zaman değişmez.

Yüz manyak yüz ifadeleri ile Nicolas Cage vardıronların hayranları. Leonid, "Bu, Sparta!" Ile memeler, indirgenler, kahveler ve fotozhabın zengin bir hasatını da topladı. Herhangi bir zamanda herkes bir memenin kahramanı olabilir.

Hayvanlar ile Memes

Hayvanlar muhtemelen en popüler memelerInternet, aralarında koşulsuz olan yıldız olan Grumpy Cat. Kedinin bu kadar çirkin bir ifadesi var ki, çabucak çılgınca bir başarı elde etti ve alay konusu "Sınırsız Eğlence" nin kahramanı ve binlerce başka yorum oldu.

en popüler internet memeleri

Köpek yüz ifadeleri çok büyük miktardaBu büyüleyici dört ayaklı yeteneğine sahip ifadeler, özellikle sevimli gülümsüyor. Bu nedenle, "köpek-gülümseyen" herhangi bir köpeğe bağlı olmayan geniş bir memedir. Şimdi, karakteristik bir gülümseme ile çerçevede aydınlanan herhangi bir köpeği çağırıyorlar. Üstelik, "köpek gülümsemesi" de interneti terk etti ve gündelik konuşmaya geçti.

Kırık internet argoda sakinleşmek için tavsiyede bulunmayan lemur "Uzbagoysya" olarak bilinir. Bu notla ilgili komik bir şarkı bile var ve sokakta "jabbing" tavsiyesini duyabilirsiniz.

popüler internet memes

Memler-duygular

Daha az popüler internet memesi yokBoyalı duygular. İnsanlar şematik olarak temsil edilir, ancak yüzlerin canlı ifadeleriyle. Ve büyük? Bu memeler suratlar olarak kullanılırlar ve bir dereceye kadar duyguları, yeni gülümsemeler geliştiren tasarımcıların temiz kreasyonlarından daha etkili bir şekilde ifade ederler. Bilinen sosyal ağ "Vkontakte" nin son pazarlama hareketi - bir etiket-gülümseme "nichosi!", Tam anlamıyla aşırı şaşkınlık duygusunu taşır. Garibi, hareket kazanan bir, "nichosi!" Olduğu ortaya çıktı. Hızla koşucu üzerinde yayıldı ve yeni memeler zaten kendi temelinde oluşturuluyor.

En popüler İnternet memes 2019

En popüler İnternet memes 2019

Related news

 • Yararlı tatlılar - kabak şekerli meyveler
 • Sarkaç: Romancının Romanı
 • Pastaların Pastası
 • Arazi lastiği. SUVler için lastik türleri
 • Bükme Tarifi

 • En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes


  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes

  En popüler İnternet memes