Enjeksiyon pompası testi için bir test tezgahı olan SRT olmadan ne yapılamaz 2019

Enjeksiyon pompası testi için bir test tezgahı olan SRT olmadan ne yapılamaz 2019

Enjeksiyon pompası testi için bir test tezgahı olan SRT olmadan ne yapılamaz 94 16.02.2019, 08:08

Enjeksiyon pompası testi için bir test tezgahı olan SRT olmadan ne yapılamaz?

İnsanlar der ki: "Motor, arabanın kalbi." Makine bir dizel motor kullanıyorsa, o zaman bir ayrıntı özünde çekirdeği olarak düşünülebilir. Bu yakıt enjeksiyon pompası, yüksek basınçlı yakıt pompasıdır. Parçalanırsa, motorlu araç önemli finansal harcamalar beklemektedir. Bununla birlikte, artış göstermemek için enjeksiyon pompasını kontrol etmek için aracın sürülmüş servis istasyonunda bir test standı bulunmalıdır.

Enjeksiyon pompası kontrol standıÇoğu zaman, bu öğe aşağıdakiler tarafından bozulmuştur:Düşük kaliteli dizel yakıt kullanımı. Küçük ayrıntılar püskürtme uçlarında tıkanmış, karbon birikintileri oluyor. Bütün bunlar, diğer araç sistemlerinin tahrip edilmesine neden olan, güç kaybına, dizel motorun düzensiz çalışmasına yol açar.

Test standı gibi teçhizat olmadanEnjeksiyon pompası, kalite onarımlarına güvenmeye değer değil. Çalıştırma prensibi basittir - pompa, arabadan çıkarılır ve ekipmanın çalışma parçalarına bağlı sabit bir platforma - tüm pompa bileşenleri ile şaft ve çeşitli problara monte edilir. Takılan asenkron elektrik motoru, pompayı şaft vasıtasıyla hareket ettirir ve farklı hız modlarına gönderir. Problar vasıtasıyla farklı türde bir sensör yakıt enjeksiyon pompasının teknik parametreleri hakkında bilgi toplar ve bu pompanın daha sonra bilgisayarın hesaplama birimi tarafından ekrana gelen çıkış ile işlenir.

Dizel yakıt pompasının tamiriDizel yakıt pompasının onarımı - Bu oldukça karmaşıktırçalışma. Ve parçaların piyasa değeri ile, iyi uzmanların hizmetlerinden tasarruf etmemeniz daha iyi. Yapısal olarak, enjeksiyon pompası çok sayıda tam olarak takılmış parçaların oldukça karmaşık bir karışımıdır. Dahası, bunların çoğu milimetre kesirlerindedir. Bu nedenle, gerçekten kalite için çalışan herhangi bir SRT, enjeksiyon pompası testi için bir test tezgahına ihtiyacınız var.

Stand yardımıyla hangi veriler elde edilebilir? Önce hangi frekansta ve hangi basıncın altında yakıtın silindirlere beslendiğini belirleyin. İkincisi, bu ne kadar eşit olur. Üçüncü olarak, enjeksiyon pompası milinin frekans ve dönüş açısını belirleyin. Çok küçük olan ve bizim için geleneksel olan birimlerin kesirleriyle ölçülen miktarlardan bahsediyoruz. Yukarıda daha önce de belirtildiği gibi bilgi işlem birimi bilgileri işler ve kişi için uygun bir biçimde sağlar. Böylece, teşhis ve onarım kalitesi artar.

enjeksiyon pompası için test tezgahıYapılan işin kalitesini kontrol etmek içinenjeksiyon pompası için bir test tezgahı kullanın. Genellikle aynı stand evrensel bir tiptir - hem teşhisleri hem de testleri gerçekleştirebilir. Böyle bir cihaz STO için yüksek kaliteli hizmetleri sağlamayı amaçlayan zorunlu bir araçtır.

Hangi sonuçlar çıkarılabilir? Yeni otomobiller için benzinle ilgili olarak kurulu dizel motor sayısı sürekli olarak artıyor. Böylece, kalite onarım hizmetlerine olan talep artacaktır. Evrensel yakıt enjeksiyon pompası testi için iyi bir stand üzerinde bir kez harcama yaparak, iş hacmini ve coğrafyasını önemli ölçüde artırabilirsiniz. Ve bu, işletmenin toplam karlılığını artırmak ve yeni düzenli müşteriler çekmek anlamına gelir.

Enjeksiyon pompası testi için bir test tezgahı olan SRT olmadan ne yapılamaz 2019

Enjeksiyon pompası testi için bir test tezgahı olan SRT olmadan ne yapılamaz 2019

Related news

 • Kurşun muhasebecinin yeterlilik gereksinimleri. Kurşun muhasebecinin iş tanımlaması (örnek)
 • Dilan Çiçek Deniz kimdir Kaç yaşında ve nereli
 • Kadayıflı börek tarifi
 • Rüyada Tatlıcı Görmek Neye İşarettir Öğren

 • Enjeksiyon pompası testi için bir test tezgahı olan SRT olmadan ne yapılamaz 23

  Enjeksiyon pompası testi için bir test tezgahı olan SRT olmadan ne yapılamaz


  Enjeksiyon pompası testi için bir test tezgahı olan SRT olmadan ne yapılamaz 46

  Enjeksiyon pompası testi için bir test tezgahı olan SRT olmadan ne yapılamaz 81

  Enjeksiyon pompası testi için bir test tezgahı olan SRT olmadan ne yapılamaz 98

  Enjeksiyon pompası testi için bir test tezgahı olan SRT olmadan ne yapılamaz 24

  Enjeksiyon pompası testi için bir test tezgahı olan SRT olmadan ne yapılamaz 49

  Enjeksiyon pompası testi için bir test tezgahı olan SRT olmadan ne yapılamaz 5