Erik Morales. Inişler ve çıkışlar 2019

Erik Morales. Inişler ve çıkışlar 2019


Erik Morales. Inişler ve çıkışlar 14 06.02.2019, 09:01

Erik Morales. Inişler ve çıkışlar

Meksikalı savaşçıların karakterleri her zaman farklıydı.olacak. Bu nedenle, bu Latin Amerika ülkesinden seçkin boksörler sayısı çok büyük. Bununla birlikte, her zaman özel ilgiyi hak eden insanlar vardır. Ve bu atletlerden birisi Erik Morales'ti.

Kısa bilgi

Erik Morales, 1 Eylül 1976'daTijuana şehri. Gençliğinde babası Jose Morales de bir boksördü ve süper hafiflikte oynadı. Eric, babasının evinde uzun süre yaşadı ve eğitildi, çünkü binanın yanında bir eğitim salonu vardı. Bugün aynı evde Eric'in bir haber internet portalı da var.eril moraller

Amatör dövüşler

Erik Morales beş yaşındayken başladıboks yapmaya kalkışmak Toplamda, amatör kariyerinde 108 savunmayı kazanan 114 dövüş gerçekleştirdi. Meksika'daki boks ringindeki sadece rekabetle bile, adam ülkesinin on birinci şampiyonu olabilir. Bu gösterge zaten hacim konuşuyor.

Hobiler ve ilgi alanları

Boks uygulamasına ek olarak, Erik Morales yeterince para ödüyorçok fazla zaman bilgisayar teknolojisi. ve bu nedenle neredeyse her yerde ve her zaman bir dizüstü bilgisayar taşır. Ayrıca, Meksika, Güney Kaliforniya'da ABD'de olduğu kadar kendi ülkesinde de kavgalar düzenleyen bir yönetici ve girişimci. Spor başarısına ek olarak, Morales karısı America ile de mutlu ve üç çocuğu getiriyor.boks erik moralleri

Mesleki kariyer

Biyografisi olabilir Erik Moralesgenç nesil için mükemmel bir örnek, 29 Mart 1993'te memleketinde profesyonel boks karşılaşmalarında yer aldı. Başlangıcı başarılı olduğu ortaya çıktı - rakibi zaten ikinci turda devirdi. İlk profesyonel unvanı (yalnızca Güney Amerika'nın önemi olmasına rağmen) Eric, gazi Jose Valdez'i yenerek 1994 yılında kazandı.

Zaferden sonra Morales'e gerçek bir şanMeksikalılar on birinci turda vücuda bir darbe indiren ünlü Daniel Zaragoza'nın üzerinden geçerek ilk tül çorabı ünvanının WBC versiyonunda dünya şampiyonasını kazandı.

Bir dizi başarılı savunmadan sonra Eric 19 Şubat 2000Yıl WBO dünya şampiyonu Mark Antonio Barrera ile ringde buluşuyor. Tutkunun sıcağı tarafından emsalsiz kalan savaş, Morales'in kazananı onaylayan yargıçların kararıyla sona erdi. Kavga, saygın spor baskı baskısı The Ring tarafından yılın savaşı olarak kabul edildi.

Bu zafer, Meksikalı yeteneklerin başka bir ağırlık kategorisine geçmesini ve zafer yürüyüşüne devam etmesini sağladı. Ancak, Erika için hazırlanan kötü adamların kaderi tatsız bir sürpriz.

22 Haziran 2002, Morales ve Barrera arasında tekrarlanan bir düello oldu. Bu sefer puanlardaki zafer Marco Antonio tarafından kutlandı. Her ne kadar izleyiciler ve uzmanlara göre, savaş en azından eşitti.

Yenilgi şampiyonu kırmadı, çünkü gösterdiyüksek kaliteli boks. Erik Morales, Mart 2005'te Barrera'da tekrar görene kadar kazanmaya devam ettiği daha birçok mücadeleye sahiptir. Erik'in hayranlarının büyük pişmanlığına tekrar kaybetti.

2005-2006'da Morales, dünya boksu Manny Pacquiao'nun yıldızı ile üç kavga etti. Meksika sadece ilk dövüşte kazanabildi ve diğer ikisinde teknik nakavtla kaybetti.eric morales biyografi

Ağustos 2007'de yine Moraleskaybeder. Üstündeki zafer, hafif David Diaz'da dünya şampiyonu tarafından kazanıldı. Bu yenilgiden sonra Eric, emekliliğin bokstan çıktığını açıkladı. Ancak 2019 yılında, bir sıradaki üç zafer savaşından sonra tekrar tekrar ve oldukça başarılı bir şekilde geri döndü. Ancak, 2011'de Marcos Maidana'ya yenilmekte ve 2012'de iki kez Danny Garcia'yı yenememektedir.

Morales, 2014 yılının haziran ayında halkın veda maçını tutma olasılığını kamuoyuna bildirmeden emekli olma kararını tekrar açıkladı.

Erik Morales. Inişler ve çıkışlar 2019

Erik Morales. Inişler ve çıkışlar 2019

Related news

 • Turunçgil Tasarımlı Tırnak Süslemeleri
 • Yuvarlak yüz İçin saç kesimi ve stilleri
 • Ankara’da Suriyeli sığınmacılarla Türk vatandaşları arasında kavga
 • RENKLİ DÜĞMELERDEN YAPIM AŞAMALI BİLEZİK

 • Erik Morales. Inişler ve çıkışlar 69

  Erik Morales. Inişler ve çıkışlar


  Erik Morales. Inişler ve çıkışlar 69

  Erik Morales. Inişler ve çıkışlar 54

  Erik Morales. Inişler ve çıkışlar 12

  Erik Morales. Inişler ve çıkışlar 75

  Erik Morales. Inişler ve çıkışlar 10

  Erik Morales. Inişler ve çıkışlar 63

  Erik Morales. Inişler ve çıkışlar 81