Erkan Şahin hangi dizide oynuyor 2019

Erkan Şahin hangi dizide oynuyor 2019


Erkan Şahin hangi dizide oynuyor 20 02.02.2019, 19:57

Tüm Haberler

Erkan Şahin

Dizi:|Rol: |Ajans:
Oyuncuya ait sosyal medya hesapları:                Erkan ŞahinÖzgeçmiş:

Erkan Şahin 9 eylül 1986 tarihinde istanbulda doğdu, ilkokulu bahçelievler ilköğretim okulu perejada okudu, ortaokul ve liseyi ise bahçelievler süper lisesinde tamamladı.Başarılı bir öğrenciydi ve okulun futbol takımında ve Galatasaray Spor kulübün’de beş yıllık bir futbol hayatı oldu, fakat sağlık sorunlarından dolayı futbol hayatına son vermek zorunda kaldı. Bunun üzerine girdiği üniversite seçme sınavını ilk girişte kazanamadi, ikinci girişinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi işletme fakultesini kazandı ve böylece Eskişehir yolunu tuttu. Burada okulunu tamamlayan Erkan Şahin ufak bir maceradan sonra istanbul’a geri döndü ve ailesinin ısrarı üzerine 2019-2020-2020 yılında Best Model Of TURKEY yarışmasına girmeye karar verdi. Yarışmada Avrupa Kültür Başkenti Kralı seçildi. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez ajansında çalışmaya başladı ve halen de devam etmektedir. Bir çok defilede yer almıştır.
Damat, Tween, Avva, Niyazi Erdoğan, Faruk Saraç gibi markaların defilelerinde ve yurt dışı fuar defilelerinde yer almıştır.
Bununla birlikte Müjdat Gezen ve Ayla algandan oyunculuk eğitimleri almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2019-2020-2020 yılında Sultanın Sırrı adlı sinema filminde rol almıştır ve bir italyan ajanı canlandırmıştır.Modellikte basarili olduğu gibi oyunculukta da basarısını devam ettirmek istemeyen ve iyi bir aktör olmayı hedefleyen Erkan ŞAHİN, Kenan İmirzalıoğlu, Cem Yılmaz ve Tarık Akan gibi isimleride örnek almaktadır.
Bos zamanlarını kitap okuyarak yüzerek ve spor yaparak değerlendirmektedir.


Erkan Şahin hangi dizide oynuyor 2019

Erkan Şahin hangi dizide oynuyor 2019

Related news

 • Hırvatistanın Dini: özellikleri, itirafları, büyük tatilleri
 • Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz pazar tezgahının başına geçti
 • Peynir Topları

 • Erkan Şahin hangi dizide oynuyor 99

  Erkan Şahin hangi dizide oynuyor


  Erkan Şahin hangi dizide oynuyor 5

  Erkan Şahin hangi dizide oynuyor 84

  Erkan Şahin hangi dizide oynuyor 13

  Erkan Şahin hangi dizide oynuyor 54

  Erkan Şahin hangi dizide oynuyor 57

  Erkan Şahin hangi dizide oynuyor 6

  Erkan Şahin hangi dizide oynuyor 49