Erotik Masaj Nasıl Yapılır 2019

Erotik Masaj Nasıl Yapılır 2019 Erotik Masaj Nasıl Yapılır

Erotik Masaj Nasıl Yapılır?

Sevdiklerinize hoş bir deneyim nasıl sağlanır? Erotik masaj, her iki ortağa de keyif veren inanılmaz keyifli, yararlı bir derstir. Herhangi bir masaj, sevdiğiniz kıza dokunmaktan ve özellikle erotik olmaktan büyük keyif alır. Dokunduğunuzda rahatlamanıza, tüm sıkıntılarınızı unutmanıza, bir an için zamanınızı kesmenize yardımcı olur. Ancak, bu duyguları sağlamak için, erotik masajı nasıl düzgün yapacağınızı bilmelisiniz. Bir sürü incelik vardır; sayesinde masaj sadece kızı rahatlatmaz ve sakinleştirir, aynı zamanda cinsel arzuyu uyandırır. Her erkek erotik masaj yapmayı bilmiyor. Bununla birlikte, bazı kuralları ve tavsiyeleri izlerseniz, bu zor değildir.

İlk ve en önemli kural bunu nasıl yapacağınızdırBir kadın için erotik bir masaj, konuşma ... aydınlatma! Evet, uygun aydınlatma ile gevşeme başlar. Parlak, kesici bir ışıkta, hiçbir bayan gevşemez, birçok kız bedeninden utanıyor ve onlar sadece nasıl göründükleri konusunda düşünecekler. Işık boğuk olmalı, yumuşak olmalıdır. Erotik masaj yapmadan önce kızı duşa göndermek daha iyidir ve o taze ve temiz uçtuğunda, o yükseklikte hissedecektir! Üstelik, kızın duşta olduğu zaman eğitim için kullanılabilir. Mumları yerleştirin, yumuşak yavaş müzik açın, aroma lambasını yaklaştırın. Kokular dikkatli kullanılmalıdır, onun hoşlandığından emin olmanız gerekir. Aksi takdirde, belirli bir koku baş ağrısına neden olabilir ve masaj eğlenceli olmayacaktır. Bir kızı bırakmak gerçek bir ritüel haline gelebilir: Bunu yavaş ve dikkatli yapmanız gerekir. Ondan sonra, yatağın üzerine veya halıya koymanız gerekir. İkinci seçenek daha uygundur çünkü katta çok alan vardır ve masaj sırasında her iki tarafta da olabilirsiniz. Rahat yatan bir bayan için, silindiri bükebilir ve göğsün altına koyabilir ve masaja tabi tutulmayan vücudun açık alanlarını açabilirsiniz, sıcak bir havlu ile örtebilirsiniz.

Erotik yapmak için bir başka gizlimasaj, ellere cilt üzerinde kayma yeteneği verecek yağlardır. Cildi bile sürterek bile eğlenceli hale getirebilirsiniz. Temel yağın, herhangi bir masörün en güçlü silahı olduğu bir sır değildir. Belli bir koku dinlenip sakinleşebilir, diğerleri - duyguları uyandırmak ve arzuyu şiddetlendirmek için.

El ve ayaklarla masaja başlayın. Neredeyse tüm kızlar için erozyon bölgesi ellerdir, bu nedenle vücudun bu bölümüne büyük önem verilmelidir. Nazik dokunuşlardan vuruşlardan daha yoğun hareketlere geçmek için çok dikkatli ve sorunsuz bir şekilde gerekirsiniz. Ayağınıza vuruştan sürtünmeye geçerek ayaklarınızı masaj yapabilirsiniz. Avucunuzun kenarıyla parmak izlerinizle, parmaklarınızla yumruklarla sıkarak ovabilirsiniz. Hareket, basınç, hız, ritim vuruşu değiştirilerek çeşitlendirilmelidir. Her kızın omuz bıçakları arasında yer alan bir "kedi yeri" vardır. Bu noktaya yumuşak dokunuşlar, çok fazla hoşnaz sansasyon yaratacaktır. Unutulmamalıdır ki erojen yerlerin yerlerinden edilmesi mümkündür ve bir hafta önce keyifli hisler uyandıran şey şimdi hoşnutsuzlaşabilir. Masaj, kızın tüm kızgın yerlerini bulmak, tepkisini dikkatle izlemek için ideal bir yoldur. Sırt masajı, güçlü yoğurma dokunuşlarını ve nazikçe okşama ve karıncalanmayı hatırlamak için gereklidir.

Artık erotik masaj yapmayı ve kız arkadaşını hoş bir deneyim haline getirmeyi, zevk dünyasına atılmayı ve tüm sorunları unutmayı biliyorsun!

Erotik Masaj Nasıl Yapılır 2019

Erotik Masaj Nasıl Yapılır 2019

Related news

 • Kokoş Pasta
 • Fırında Tarçınlı Elma Yapımı Resimli Tarif
 • Kolay Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Spotting ve ana nedenleri
 • Ermail posta servisi: site hakkında incelemeler

 • Erotik Masaj Nasıl Yapılır

  Erotik Masaj Nasıl Yapılır


  Erotik Masaj Nasıl Yapılır

  Erotik Masaj Nasıl Yapılır

  Erotik Masaj Nasıl Yapılır

  Erotik Masaj Nasıl Yapılır

  Erotik Masaj Nasıl Yapılır

  Erotik Masaj Nasıl Yapılır

  Erotik Masaj Nasıl Yapılır

  Erotik Masaj Nasıl Yapılır

  Erotik Masaj Nasıl Yapılır

  Erotik Masaj Nasıl Yapılır