Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 2019

Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 2019
20.08.2019

Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 1

Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için

Muhtemelen bugün için her modtanıdık giysiler Esprit. Ve bu şaşırtıcı değil. Bu marka, şıklığı, özgünlüğü ve rahatlığı nedeniyle önemli derecede popülerlik kazandı. Bu görkemli şeyleri daha ayrıntılı olarak düşünün.

Esprit kıyafetleri - biraz tarih

Yani baştan başlayalım. Bugün ünlü olan Giyim Esprit, ilk kez 1968'de ortaya çıktı. Çift Susie ve Doug Tompkins yeni bir tekne denemeye karar verdi. San Francisco'da Esprit kıyafetlerinin satıldığı küçük bir minibüs açtılar. Shili eşlerini kendi başlarına moda trendlerini dikkatle izleyerek ve yetenek seviyelerini yükselterek. Her müşteri Tompkins'in çalışmasından memnundu. Masters, yaklaşımı en titiz müşterilere bile kolayca bulmuştur. Doug ve Susie, bir gün kendi ofisini ve Amerika'nın en büyük şehirlerindeki mağaza zincirlerini açabileceklerini düşündüler.

Bununla birlikte, şirket daha hızlı geliştirdi.Tompkins'i önerdi. 1970'lerde iki merkez Hong Kong ve Dusseldorf'da açıldı. Böylece aile şirketi yeni bir çağa başladı. Bu ofisler şirketin hızla gelişen Doğu Asya ve Avrupa bölgelerinde pazarlama yolunu açtı.

Giysi Esprit hızlı bir şekilde popülerlik kazandı.Hong Kong ve Almanya. Bu, küresel moda pazarını ele geçirme sürecinde atılmış bir adımdı. Zaten 1983'te şirketin mağazaları, Tayland, Yeni Zelanda, Şili, Avusturya ve Kanada'nın tüm önemli şehirlerinin sokaklarını süsledi. Bugün şirketin, kırk beş ülkede kendi temsilcilikleri bulunmaktadır.

esprit giysileri

Gündelik kıyafetler ve daha fazlası

Böylece, şirket çok ünlü hale geldi. Başlangıçta sadece markalı erkek giyim ve kadınlar için çeşitli modeller üretti. Bununla birlikte, bir süre sonra ürün yelpazesinde başka ürünler ortaya çıktı. Aile şirketinin sahipleri çok hızlı bir şekilde aksesuarsız kıyafetlerin varolamadığını fark etti. Her türlü kemer, kravat, kelepçe, kol düğmesi ve broş şeklinde olup, bir kişinin ilginç, orijinal görüntüler oluşturmasına izin verir. Sonuç olarak, dünya yakında markalı saatler piyasaya sürüldü. Giysiler gibi, çok yüksek kalite, uygun fiyat ve çeşitli tasarımlardı. Firma piyasaya ihtiyaç duyduğu şeyi sağladı. Bu, bu markanın başarısının anahtarıydı. Ünlü ismi Esprit olan ikincil ürünler (parfümeri, mobilya, mutfak eşyaları, vb.), Tüm durumlar için ince kıyafetlerden daha az popüler değildir. Yani, şirketin ürünleri çok basit bir şekilde gerçekleştirilir.markalı erkek giyim

Esprit Mağazaları

Genel olarak, şirketin ürünleri hiç de bir merak değil. Esprit sadece mağazalarını dünya çapında değil. Çevrimiçi mağazanın popülaritesinde bahsetmemek bir günahtır. Birçok insan online alışverişi tercih ediyor. Böylelikle, tüketiciler ihtiyaç duydukları şeyleri hızlı bir şekilde seçer, bir emir çıkarır ve gereksiz hareketler ve çabalar olmadan malları alırlar.kot pantolon

Hem kadınlar hem de erkekler için

Ve yine, şirketin zamanına geri döndük. Başlangıçta, Tompkins sadece orta yaşlı kadınlar için kıyafet çıkardı. Bu şeyler çok parlak değil, pratik ve kullanışlı değildi. Ürünlerin yüksek kalitesi sayesinde, şirket ayaklarına hızla ulaşabildi, ancak uzun bir süre boyunca küçük kaldı. Eşler, bir oda kiralayamayacakları için seyahatle uğraşmak zorunda kaldılar. Suzy tasarlıyordu. Doug finansal sorunları çözdü.

Belki de şirket küçük kalırdıÜretim. Ancak, çift Michael Inge ile tanıştı. Hükümeti kendi ellerine aldı. Ve keskin bir artış başladı. 1971'de Esprit de Corp. ismi çıktı. O zaman markalı erkek giyimi ürün yelpazesinde ortaya çıktı. Bir kelimede, şirket daha fazla yeni model ekledi.esprit ceket

Kurumsal Kimlik

1976'da tasarımcı John Casado özellikleŞirket için ciddi bir çalışma gerçekleştirildi. Yani kurumsal bir tarz vardı. Casado, günümüzde moda dünyasının en ünlülerinden biri olan bir logo da yarattı. Şirket hız kazandı.

1986'da Almanya ilk açtıyabancı şirket deposu. Bundan sonra, Batı Avrupa'nın diğer ülkelerinde açmaya devam ettiler. 1992 yılında, şirket neredeyse tüm dünyada biliniyordu. Tek kelimeyle, bu marka ABD'deki en ünlülerden biridir. Jeans Esprit, elbiseler, dış giyim - tüm bunlar genel olarak kullanılabilir, ancak yüksek kaliteli ve şık ürünlerle birlikte kabul edilir.firma esprit

Bugüne kadar,

Özetleyelim. Bugün, Esprit marka cirosu milyarlarca dolar olarak tahmin ediliyor. Dünyada yaklaşık bin markalı mağaza var. Ve sayı her yıl artıyor. Çoğu bir franchise sistemi üzerinde çalışıyor. Marka Almanya'da en popüler oldu. Şirketin genel merkezi Ratingen'de. Ayrıca, Hong Kong'da ikinci bir merkez var. Sadece finansal konularla ilgilenirler.

Şirketin tüm kıyafetleri amatörler tarafından çok beğeniliyormoda. İster Esprit ceket, ister takım elbise, kot pantolon veya herhangi bir aksesuar olsun, hem güzel görünümü hem de mükemmel kaliteyi ve giymeyi kolay bir şekilde takdir edeceksiniz. Böyle bir kazanım yaptıkça, hiçbir şekilde yanlış değilsiniz. Bu satın alma işleminden kesinlikle memnun kalacağınızdan emin olun. Bu seçim size gerçek bir zevk verecektir. Bu arada, böyle bir şey bir hediye için iyi bir fikir. Bir kelimeyle Esprit kıyafetlerini satın alın ve birçok avantajdan yararlanın! Sadece harika görünüyor.

Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 2019

Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 2019

Related news

 • Çaldığı otomobile yakıt alırken böyle yakalandı
 • Sebze ve meyve kanser riskini azaltıyor
 • Biberiye yağı nasıl kullanılır
 • Üzüm bakımı
 • Shrek Müzikali Türk İzleyiciler İle Buluşuyor

 • Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 44

  Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için


  Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 17

  Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 17

  Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 95

  Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 90

  Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 54

  Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 1

  Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 43

  Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 22

  Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 89

  Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 98

  Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 91

  Esprit kıyafetleri - şık görünmekten hoşlananlar için 31