Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım

Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım

22.04.2019

Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 66

Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım

Güzel bitkilerle serpiştirilen evler,En az hayranlık. Bu bir gizem, gizem, münhasırlık ve eksantriklik. Buna ek olarak, dekoratif bitki çok fazla çekiyor ve hayranlık uyandırıyor. Bu sarmaşıkla ilgili değil, kız gibi üzümlerle ilgili, açıkçası bazen kafam karıştı. Yapraklara ek olarak, üzümlerin kendilerine daha fazla bir şey hatırlatmaz, çünkü meyveleri, sadece yenilebilir meyveleri getirmez. Kullanımı nedir? Doğa tarafından bu tür bir süsleme güzel bir dış, zadekorirovat oluşturmak ve villa çirkin bölümlerini kapsayacak, serin bir gölge ve yeşil bir çit, ev, veranda veya çit oluşturmak yardımcı olacaktır. Üzüm salkım: dikim ve bakım - düzgün bir şekilde nasıl halledilir?

üzüm kızlık dikim ve bakımAvantaj ve Dezavantajları

Her bitkinin kendine özgü avantajları vardır ve dezavantajları vardır. Konuyu düşünmeden önce: "kızarma: dikim ve bakım", artılarını ve eksilerini tartmak gerekir. Peki bu bitkinin artı nedir? İlk olarak, güzel. İlkbahar ve yaz yeşillikleriyle, gölgeli, sonbahar ve kış aylarında - parlak kırmızı renklendirmeyle mutlu olur. Buna ek olarak, bu tür lianas sayesinde, villa ayrıntılarını güçlendirebilir, bir lezzet verebilirsiniz. Kızlık üzümleri beş yapraklı, mikro iklimlendirme koşullarını olumlu etkiler, çünkü gürültü, gaz ve toz yalıtımı rolünü oynar. Bitki mikroorganizmaların gelişimini bastırır ve aynı zamanda nem ve ısıya karşı korumaya yardımcı olur. Eksi nedir? Gerçek şu ki, eğer ilgilenmiyorsanız ve her şeye izin vermezseniz, bitki o kadar büyüyecek ki, neredeyse felaket olacaktır.

kızdırmak beş yapraklı üzüminiş

Yani, hala bunu almaya karar verdinizmucize bitki - kızlık kızak. Dikim ve bakım için zor değil, ama sevgi dolu sahipleri gerektirir. Lianas titiz değildir, bu yüzden her türlü toprak, çok kuru, tükenmiş veya tuzlu toprakların toprakları dışında yapılacaktır. Uzun bir bitki dikmeden önce, 51x51x51 cm boyutunda bir delik kazın, çukurun verimli topraklarla doldurulması ve bitkinin ekilmesi en iyisidir. Ampuller satın aldıysanız, o zaman aralarında altmış santimetrelik bir mesafede ilkbaharda en uygun iniş.

üzüm yetiştiriciliğibakım

Üzümlerin başlaması ve güzelleşmesi içindestekleri kurmak en iyisidir. Kombinasyon olarak dekore edilen demir çubukların yanı sıra çizgiler, ipler, tahtalar da yapacak. Genel olarak, eldeki her şey. Asıl mesele, üzümlerin desteğe sahip olması. Yaz mevsiminde hava çok güneşli ise ve yağmur yağmazsa - bitkiyi sulayın. Kışın güçlü don hakkında endişelenmeyin - üzümler bu gibi olaylara karşı dayanıklıdır. Üst pansumanı düzenli olarak gerçekleştirin. Sezonun iki katı bir metrekareye elli gram nitroammophoska veya yüz gram Kemira Universal geliyor. Birçok benzer beslenme bulabilirsiniz - bunun için size tavsiyede bulunacakları ve herkese söyleyecekleri özel mağazalar ile iletişime geçin. Bu titiz üzüm olduğunu unutmayın. Büyüyor, önemsemek zaman alır. Toprağı gevşetin, kuru veya hasarlı dal ve yaprakları alın. Sesini azaltmak için - trim. Bitkinin sevgi ve ilgiyi takdir ettiğini unutmayın. Swingler, kemerler, arbors - girlish kızlara süslemek için ideal çözüm. Dikim ve bırakma özel çaba gerektirmez. Sadece onunla ilgilen, kendine iyi bak ve sev.

Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım

Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım

Related news

 • Zinya. Dikim ve bakım
 • İskandinav karakteri: özellikler
 • SON DAKİKA Beşiktaşta Pepe ile yollar ayrıldı
 • Kitap önerisi Arşivleri
 • 265.com

 • Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 61

  Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım


  Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 95

  Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 64

  Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 74

  Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 40

  Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 25

  Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 70

  Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 41

  Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 28

  Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 93

  Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 4

  Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 75

  Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 61

  Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 70

  Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 21

  Ev yapımı üzüm kızlık: dikim ve bakım 92