Evde yapılan en güzel manikür 2019

Evde yapılan en güzel manikür 2019 Evde yapılan en güzel manikür

Evde yapılan en güzel manikür

Kadın kolları her zaman dikkat çeker. Bakımlı tırnaklar zevk ve lütfen, ve düzensizlik, sevmeme, sevmeme neden olur. En güzel manikürler sadece profesyonel salonların duvarlarında yaratılmaz, evde kaliteli el bakımı sağlanabilir.

Katı manikür

Modern güzellikleri bir devasaHerhangi bir sipariş tatmin edecek çeşitli renk ve tırnak vernik tonlarının seçimi. Tek renkli manikür, çok zaman almadığı için en basit seçeneklerden biridir. Özel yeteneklere, zengin hayal gücüne ve ek cihazlara ihtiyacınız yoktur.

Günlük seçenek için seçmek daha iyidirherhangi bir gardırop ve herhangi bir ortamda bakmak için uygun olacak yumuşak, doğal tonları. Parlak renklere tercih vererek, renklerin giysi ve makyajla uyumlu bir şekilde bir arada kullanıldığını hatırlamak gerekir.

Hatta en güzel manikürler bileBirkaç gün sonra etkinlik, maksimum - bir hafta. Doğal tırnaklar üzerindeki herhangi bir kaplama düzenli bir düzeltme gerektirir (gomalak olmadığı sürece). Yeni bir vernik uygulayarak manikür güncellemek için olmamalıdır. İlk olarak, çok sayıda katman hızla tırnaklardan kayboluyor ve ikincisi, bu çabaların sonucu düzensiz ve ucuz görünüyor. Temiz bir kaplama en güzel manikürü sağlar. Aşağıdaki fotoğraf bu fikri doğrulamaktadır.

en güzel manikür

Kısa tırnaklar

Her kadın karşılayamazuzun tırnaklar. Bir meslek onları kısmaktan vazgeçirir, diğer doğa onların sahip olmalarına izin vermez. En güzel manikürlerin sadece uzun tırnaklarda elde edildiği şüpheli klişe - bir efsaneden fazlası yok. Doğal ve ölçülü güzelliğin cazibesi genellikle hafife alınır ve aslında kısa tırnaklarda manikür çok etkileyici görünebilir! Verniğin rengini doğru bir şekilde seçmek, iyi bakılmış bir görünümü dekore etmek ve korumak önemlidir.

Evde güzel bir manikür yapmak için kısa tırnakların sahipleri basit kuralları izlemelidir:

 1. Tırnakların çıkarıldığı kesilmiş manikür tercih edilmelidir. Bu yöntem, tırnakları görsel olarak genişletmenizi ve onları daha iyi hale getirmenizi sağlar;
 2. Kısa tırnaklar için, oval bir şekil seçmek daha iyidir, çünkü dikdörtgen göz parmakları kısaltır;
 3. Kısa uzunluktaki çiviler dikey elemanlar için uygundur - şeritler, desenler, yıldırımlar;
 4. Geniş tırnak plakaları sadece merkezde lekelenmelidir. Vernik parlak ise, ilk katman tüm alana uygulanır, ikinci tabaka tırnak köşelerini etkilemez.

Manikürü aşağıdaki unsurlarla desteklemeyin:

 • üç boyutlu tasarım;
 • rhinestones kümesi;
 • büyük dekoratif elemanlar, çizimler, çıkartmalar.

Kısa tırnaklar tüm tonlarda harika görünüyorvernikler. Dekorasyon için bir çiçek teması ve basit çizimler seçmek daha iyidir. Özellikle etkili olan klasik "Fransız" - her gün için şık bir seçenek. Bunun evrensel ve en güzel bir manikür olduğundan emin olun, aşağıdaki fotoğraf yardımcı olacaktır.

en güzel manikür fotoğrafı

Dekoratif elemanlar

Manikürün dekorasyonu bir tür sanattır. Modadan modern kadınlara ne akla gelmiyor? Kendi başınıza yapabileceğiniz en basitlerinden, gerçek bir ustanın ellerine ihtiyaç duyanlar için birçok türde dekor vardır.

Tırnak dekorasyon unsurları:

 • çıkartmalar, dövme;
 • folyolar;
 • rhinestones, payetler;
 • boncuklar;
 • boncuklar;
 • sürünün tozu (kadife manikür yaratmak için);
 • çizimleri.

En güzel manikürler doğruluk gerektirir veılımlılık. Bir kerede çok sayıda takı kullanmaya gerek yok, görüntüleri yavaş yavaş denemek ve tüm olası seçenekleri bir araya getirmemek daha iyi.

güzel manikür nasıl yapılır

Evde manikür

Her kadın gerekirgüzel bir manikürü nasıl yapacağınızı bilmek, çünkü her zaman bir ustayı ziyaret etmek için bir fırsat yoktur. Basit eylemlerin yapılması, her zaman bakımlı ve güzel eller ile kalacaktır.

Herhangi bir manikür bir buhar banyosu ile başlar. Sıcak su, içine uçucu yağlar, deniz tuzu veya banyo köpüğünün eklendiği uygun bir kaba dökülür. Buharlama sonrası eller ve tırnaklara besleyici krem ​​uygulanır ve hafif bir masaj yapılır. Daha fazla dikkat, kütiküllere ödenir. Özel bir spatula ile kesilebilir veya taşınabilirler.

Sadece krem ​​bittikten sonraemilir, tırnakları tedavi etmeye başlayabilirsiniz. Islak bir yüzeye sahip manipülasyonlar yaparsanız, tırnaklar ayrılmaya ve parçalanmaya başlar. Çivi ekstra uzunlukta kesilir, tırnak dosyası kullanılarak gerekli şekil verilir. Çivi yüzeyi hazırlandıktan sonra, verniği çıkarmak için bir sıvı ile muamele edilmeli, ardından vernik altında bir taban tabakası uygulanmalıdır. Ardından tırnak ana renge boyanır ve istenirse dekore edilir. Tüm katlar kuruduktan sonra, çivi son, sabitleme tabakası ile kaplanır. Baz dahil, herhangi bir açık vernik olabilir.

evde güzel manikür

Güzel bir manikür, sadece bir kadının imajını tamamlamakla kalmaz, aynı zamanda ruh halini de önemli ölçüde artırır. Basit düzenli manipülasyonlar, çok çaba sarf etmeden temiz ve bakımlı bir el tutmaya yardımcı olur.

Evde yapılan en güzel manikür 2019

Evde yapılan en güzel manikür 2019

Related news

 • Biberiye ve Hindistan Cevizi Yağı ile Saç Spreyi
 • Nadire Berker Yazıları BodyTR’de
 • Kılıç Balığı Nasıl Bir Balık Türüdür
 • Rüyada Tatlıcı Görmek Neye İşarettir Öğren
 • Fesleğen Otu Nerelerde Hangi Yemeklerde Kullanılır Yararları Zararları

 • Evde yapılan en güzel manikür

  Evde yapılan en güzel manikür


  Evde yapılan en güzel manikür

  Evde yapılan en güzel manikür

  Evde yapılan en güzel manikür

  Evde yapılan en güzel manikür

  Evde yapılan en güzel manikür

  Evde yapılan en güzel manikür

  Evde yapılan en güzel manikür

  Evde yapılan en güzel manikür

  Evde yapılan en güzel manikür

  Evde yapılan en güzel manikür

  Evde yapılan en güzel manikür

  Evde yapılan en güzel manikür