Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 2019

Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 2019
12.05.2019

Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 20

Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf

Eugene Uralova, ünlü bir Sovyet sinema ve tiyatro oyuncusu. Onurlu (1994) ve Halk (2000) Rusya'nın sanatçısı. Madalya Zhukov'un sahibi. Bu yazıda kısa bir biyografi ile sunulacak.

Çocukluk ve çalışma

Eugene Uralova (fotoğraf aşağıda) 1940 yılında doğdu. Annesiyle birlikte kuşatılmış Leningrad'dan çıkarıldılar. Ama etrafa sarıldılar ve partizan bir mübadelede yaşamaya başladılar.

Okuldan sonra kız teknik girdiOkulu. Evgenia bir ressam olmak ve tesis için zaten bir dağıtım aldı. Ama kader aksini kabul etti. Uralova, arkadaşıyla birlikte tiyatroya girmeye gitti. Ve o başarılı oldu. Kız gece okudu ve sabah çalıştı. Eugene farklı yerlerde çalışmak zorundaydı: bir temizleyici, bir laboratuvar asistanı ve bir kapıcı.

1964'te Leningrad Sinema, Sinema ve Tiyatro Üniversitesi'nden mezun oldu. Bir yıl sonra Ermolova'nın adını taşıyan Moskova Dram Tiyatrosu'nun aktrisiydi.

Uralov'un öjeni

«Temmuz Yağmur»

Ekranda canlı bir hayat yaşandıbir megaklık; İş kalabalıktı ve dönüyordu, yoğun bir iş başkentin yoğun sokaklarında akıyordu. Ama kalabalığın içinde birkaç kez döndü ve dikkati çekti, seyirciye genç bir kıza baktı. Böylece, tüm dikkatini kendisine verdi. Ve gözlerini ondan almak sadece imkansızdı ...

Büyük ekranda görünmesi önceden bekliyordu. Marlen Khutsiev ve Anatoly Grebnev tarafından yazılan "The July Rain" filminin senaryosu, filmin galasından çok önce yayınlandı. Okuyucuyu düşünmeye, duyguları uyandırmaya zorladı. Bu nedenle, resme olan ilgi oldukça yüksekti. Basın düzenli olarak çekimlerin ilerleyişi, aktörlerin fotoğrafları ve biyografilerinin ayrıntıları üzerine makaleler yayınladı.

Yönetmenin yeteneği

Hutsiev'in modernin ritmini taşıma yeteneğiYaşam, o dönemin ruhani atmosferine doğru, hassas tepkisinin yanı sıra, her yönetmenin filmini unutulmaz kıldı. Resimlerinin sadece Khutsiev'in değil, aynı zamanda çevredeki gerçekliğin biyografisinin bir yansıması olduğunu söyleyebiliriz. Belki de bu yüzden böyle bir kamusal rezonansa neden oldular.

Önceki filmi hakkında hala tartışmalar vardı.yirmi kahraman vardı. Yeni resimde otuz yaşındaki karakterleri vurdu. Kural olarak, bu çağda bir kişi kendi yolunu seçti ve sivil ve insani anlamda kuruldu.

aktris eugenia uralova kişisel yaşam

Eroini ara

Grebnev ve Khutsiev onların ana karakterini istediResim, ciddi talepler, kendini ve başkalarını talep eden zor bir kişiydi. Ve bu kriterler altında, çok az aktris uygun. Bu nedenle, ana karakter arayışı çok uzun sürdü. Sonuç olarak, Lena'nın rolü oyuncu Yevgenia Uralova tarafından onaylandı.

Kız zorlukla 24 yaşındaydı ve o sadeceYermolova tiyatrosuna katıldıktan sonra çalışmalarından mezun oldu. Ama Uralova zaten "Zaman ve aile Conway" oyununda ilk rolünü oynamayı başardı. Eugene, Kay rolünü aldı.

Uralova'nın arkasında birkaç yıllık çalışma vardı.üretim, bir meslek sayısı ve uygun becerileri hakim (o Radyo Mühendisliği Koleji'nde okudu, amatör performanslar yapan, bir tasarımcı olarak ve bir laboratuvar olarak çalıştı). Şimdi kız sinema ve tiyatroda ciddi ciddi çalışmalar yapmak zorunda kaldı.

evgeniya uralova kişisel yaşam

Eşleme rolü

Eugene Uralova, ya da onun doğal verileri,Direktörün Khutsiev kavramına tam olarak karşılık geldi. Critic L. Anninskiy, bu aktrisin neden rol aldığını mükemmel bir şekilde açıkladı: "Sinirli, keskin, hareketli yüzüne bakın - kentsel modern kadının tipine çok kolay uyuyor. Bu yüzdeki hisler nasıl hızlıca frenlenir, nasıl gergin bir şekilde gerginlik, konuşmanın ardındaki tembelliktir. Bu kadın kolayca kalabalığa girer, ritmini alır, ancak herhangi bir zamanda ondan kurtulabilir. Yönetmen bize periyodik olarak aktrisin yüzünü ve gözlerinde korkunç bir özlem gördüğümüz dikkatsiz saç telinin arkasını getiriyor. "

aktris eugenia uralova

Yılın en iyi rolü

1968'de, biyografisi Yevgenia UralovaBu yazıda sunulan, yılın en iyi oyuncusu unvanını aldı. Ülkenin önde gelen eleştirmenleriyle röportaj yapan "Sovyet Ekranı" dergisi tarafından oyuncuya verildi.

Elena'nın "Temmuz Yağmur" filmindeki rolü değişti.şans, prensip ve operatör, yazar ve yönetmen tarafından yapılan muazzam çalışmaları yansıtan. Uralova sanatı entelektüel seviyeye yükseltildi. Düşüncenin duygusal zenginliklerini fark etmemek imkansızdı. Sanatçının yaratıcı tarzının, sanatının doğasının ilk filmde atıldığı ortaya çıkıyor.

Rol bulmada zorluklar

Ve sonra aktris Yevgenia Uralova, kişisel yaşamMedyada düzenli olarak tartışılan, onun için uygun roller bulmada zorluklarla karşılaşmaya başladı. Lena'nın "Temmuz yağmuru" ndan yapılan sanatsal düzenlemesi o kadar güçlü ki, diğer projelerdeki bu tür kahramanlar basitçe değildi. Ve daha küçük ölçekli bir karakterin uygulanışını kabul etmek tehlikeli ve tutarsız olacaktır.

Oyuncu uzak görüşlü ve kararlıydı.Çok çeşitli zor işleri çözebilen yaratıcı bir insan olmaya çalışmak. O, karakterin tekrarlanamadığı ama tekrar açabileceği rolünü sabırla bekledi.

Bu yüzden, onun filmlerinin listesi çok küçük. Yevgenia Vladimirovna her zaman sanatsal hakikatin zor yolları arasında pürüzlü bir yol aradı ve en parlak izini bıraktı. Bugün, herkese, aktrisin, ince ve derin psikolojik analiz sanatına olan bağlılığını sürekli olarak kanıtladığını açıkça görüyoruz.

evgeniya uralova fotoğraf

"Düğün Günü"

1968 yılında, kişisel hayatı olan Yevgenia UralovaAşağıda açıklanan, "Düğün Günü" filminde Klava oynadı. Filmin prolog oldu ana karakteri, ile yaptığı ilk diyalog, o etkileyici geçirdi ve ölçülü. Onun Kısacası ' "sadece başarısızlık keskinliğini hissetmek zorunda değilsiniz, aynı zamanda eski bir ilişki için saygı. Açıklamalar ve konuşmalar aşağılayıcı ve gereksiz olacaktır. Birkaç saniye süren bu sahnede, olarak, oyuncu yeni, çok mutlu değil aşk hakkında anlatacak kelime yedek olamazdı. Aynı zamanda o, kendi güçsüzlük ve durumu etkilemek için yetersizlik acısını saklamadan, onurunu korumak başardı.

işbirliği

Uralova farklı yaratıcılarla çalışmayı başardıkişilikler - L. Malevann, A. Dzhigarkhanyan, O. Efremov ve farklı okul ve yönlerde diğer aktörler. Fakat Yevgenia Vladimirovna psikoloji okulunda daha güvende hissediyor. Bu yönlerin yöneticileri tarafından yaratılan resimlerde olduğu gibi.

evgeniya uralova biyografisi

Kişisel hayat

Eugene Uralova üç kez evlendi. İlk eş hakkında, neredeyse hiçbir şey bilinmemektedir, çünkü kızın evliliği, hayatının aktör öncesi döneminde gerçekleşmiştir. Sanatçının ikinci kocası Vsevolod Shilovsky idi. Gençler içtenlikle aşık oldular ve hayatlarının sonuna kadar birlikte yaşayacaklarını düşündüler. Ama kader farklı bir şekilde gelişti. Başka bir fotoğrafın çekimi üzerine Uralov şair ve bard Yuri Vizbor ile tanıştı. Eugenia'ya birçok güzel şiir ve şarkıyı adadı. Shilovsky ile ayrılık kaçınılmaz oldu. Ancak birkaç yıl sonra Vizbor Uralova'yı başka bir kadına bırakarak kızı Anya ile birlikte bıraktı. Ama hayatının sonuna kadar eski karısı tarafından sıcak bir şekilde tedavi edildi ve onunla bağlantıyı kaybetmedim.

Sonuç

Eugene Uralova hala cesur koruyorve iş ve sanat için neşeli bir tavır. Rollerini dikkatlice analiz eder ve yapılan hataları not eder. o kendine hakim, öz-disiplin ... sanatçı baştan ve Baştan çıkarıcı her türlü sağlam bir karakter ve güçlü bağışıklık ihtiyacı olduğunu - Evgenia dökme işi olduğunu söyledi. Ve bu sadece yaşam denilen en yüksek okulda eğitim ile verilir.

Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 2019

Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 2019

Related news

 • İşaretler, sempati ve sevinç jestleri
 • Sel nedir ve bu fenomenten nasıl kaçılır
 • Limuzin Lincoln Town Car: ilginç gerçekler ve arabanın özellikleri
 • Çocuk kıyafetleri yaşlarına göre boyutları - anlaşılması kolaydır
 • Yuri Kazakov: biyografi ve yaratıcılık

 • Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 43

  Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf


  Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 76

  Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 50

  Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 71

  Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 6

  Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 44

  Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 24

  Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 2

  Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 44

  Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 63

  Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 18

  Evgenia Uralova: biyografi, kişisel yaşam, fotoğraf 95