Fırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadıFırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadı

27.05.2019

Fırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadı 68

Fırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadı!

Diyet et, elbette, yararlı, ama yine deMasanın favorisi domuz eti. Her yemeğin şaşırtıcı derecede tatmin edici ve lezzetli olmasını sağlayan, optimum yağ içeriğinin hassas bir eti. Domuz, herhangi bir pişirme yöntemi için iyidir: sadece kızarmış veya haşlanmış, soslu ve et çorbası ve borsch. Ana şey, tüm besin özelliklerini korumak ve zaten yağlı bir ürüne yağ eklememek için etin en rasyonel şekilde nasıl pişirileceğini bilmek. Ve domuzun faydalarını hatırlamanız gerekir - bu, ilk etapta proteinin kaynağı ve daha sonra yağdır.

Domuz eti pişirmenin en iyi yolu nedir? Her şeyden önce, herhangi bir ek ya da bitkisel yağ gerektirmeyen bir tarifi seçin. Bu gereksinimi, fırında veya Aerogrill hazırlanan yemekler karşılamak için en iyisidir. Şimdi garnitür için. onlar ekstra yağ alıp tadı uyumlu bir yemek yapmak - en verimli tahıl ve sebze domuz pişirmek için. İki "ağır" ürün saturate gerekli ama hoş olmayan duyguları bırakacaktır - patates ile domuz pişirmek için tavsiye edilmez. Böyle fırında kuru erik ile domuz olarak domuz hazırlanması için lezzetli ve sağlıklı seçenekler, düşünün.

Kuru Erik ile domuz eti" için klasik tarififırın şöyle: 1 kilogram et için 250 gr kuru erik, 6 kaşık mayonez, 3 yemek kaşığı hardal (güzellik - tahılla), 6 diş sarımsak, biber, tuz. Eti yıkayın ve bir kağıt havlu ile kurulayın. Kesin ki "küçük kitap" ortaya çıktı, yani parçalar sonuna kadar kesilmedi. Şimdi iki karışım hazırlıyoruz: ilk - sarımsak (sarımsak), tuz, biber; ikincisi hardal artı mayonez. Öncelikle etleri sarımsak karışımı ile, sonra da - hardal mayonezi ile sürünüz. Bunların üstüne, kuru erik boyunca kesilir. Tüm bu ihtişam folyoya sarılır ve fırında 6 saat bekletilir (tüm gece boyunca). Bir iştah açıcı kabuk elde etmek için, çanak yaklaşık bir saat boyunca iyi ısıtılmış bir fırında, daha sonra folyo olmadan başka bir 15-20 dakika pişirilir. Katılıyorum, hazırlığın çok tarifi zaten aşırı tükürüğe neden oluyor. Mutfak başyapıtının hazır bir versiyonu gözünüzün önünde belirdiğinde ne olacak? Fırında erik ile domuz - tüm tatiller için ana yemek!

Tarife fındık eklerseniz,Fırında kuru erik çok farklı olacak. Et kesilir, böylece büyük bir yatak oluşur, hafifçe dövülür ve tuz ile karıştırılarak karabiber serpilir. Bundan sonra, durulanmış kuru erik serpiştirin ve ete elmaları kesin, bir rulo içine sıkıca sarın ve bir ip ile sarın. Bitmiş rulo fırında 200 derece 40 dakika pişirilir, kızartma sırasında açığa çıkan yağ ile sürekli olarak döner ve dökülür. Tadı muhteşem ve manzara sadece muhteşem! Bir süs olarak ihtiyaç duyulan her şey küçük bir yeşillik ve harika bir yemek hazır!

Fırında elma ile domuz eti çok hazırlanırçabuk. Besleyici ve lezzetli bir garnitür ile hazır bir yemek çıkıyor. Bir bardak karabuğday aşçısı, bir pound et, tuz ve karabiber, daha sonra az miktarda tereyağını kızartın. Aynı yağda, bir elma, dilimlenmiş dilimler ve soğan kızartın. Kazanda, ürünleri aşağıdaki sıraya göre sıralayın: karabuğday - soğanlı et-elma - domates yarım halkaları. Çanak 15 dakika pişirilir. Hazır yemek yeşilliklerle süslüdür.

Son olarak, en egzotik seçeneket pişirme: fırında pirinç ile domuz eti. Çok egzotik olan nedir? Ananas! Ete enfes ve eşsiz bir tat verecek olan bu meyvedir. 300 gram domuz eti az miktarda yağda kızartılır, sıcak baharatlara ve ince doğranmış soğanlara eklenir, az miktarda suya kadar pişirilir. Pirinç kaynatın (120 g), doğranmış ananasın yarısı ile karıştırın. Eti kepçenin üstüne koyun - pirinç, sonra kakule ile serpin ve ananas ve ananas suyu ile tavada hafif toasty dökün. Çanak 10 dakika 170 derecede hazırlanır.

Fırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadıFırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadı

Related news

 • Bahar Dalları Yeni Dizi Fragmanı izle
 • Yeşil triko örgü elbise
 • İpin Üzerine Örülen Saçaklı Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Patlıcanlı Milföy Videosu
 • Bikini bölgesinin depilasyonu nedir

 • Fırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadı 27

  Fırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadı


  Fırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadı 23

  Fırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadı 56

  Fırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadı 80

  Fırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadı 73

  Fırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadı 15

  Fırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadı 26

  Fırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadı 12

  Fırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadı 62

  Fırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadı 30

  Fırında erik ile domuz - mükemmel kombinasyonu, ilahi tadı 41