Federer 4. tura yükseldi 2019

Federer 4. tura yükseldi 2019

Federer 4. tura yükseldi 87 13.02.2019, 06:39

Federer 4. tura yükseldi!

Yazarlar
HÜRRİYET.COM.TR
Yeniler
SPOR ARENA
Lezizz
Spor Haberleri
Seyahat
Hürriyet Tv
Bigpara
Mahmure
Daily News
Magazin
Hürriyet Aile
Hürriyet Oto
Hürriyet Kitapsanat
Hürriyet Kampüs
İncili Gastronomi Rehberi
PORTALLER
HÜRRİYET KURUMSAL

Yıl 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk basın tarihine damgasını vuracak Hürriyet için dönüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

1 Mayıs 1948’de okuyucusuyla buluşan Hürriyet, ilk günden bu yana "Tarafsız ve kaynağından doğru haber" ilkesinden ödün vermeksizin yayın yaşamını sürdürmekte, sektörünün öncü ve örnek gazetesi konumunu daha da öteye götürerek küresel bir medya markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

O günden bugüne, ilk günkü heyecanı yitirmeden, "her sabah yeni bir gün başlar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan Hürriyet, bugün Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri ve çok sesli bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin en ücra köşesindeki kahvehanelerden, ev kadınlarının mutfağına dek geniş bir okur kitlesiyle buluşmakta, basılı gazetesiyle her gün 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır. Küreselleşen dünya, değişen gazetecilik anlayışı çerçevesinde her platformda okurları ve paydaşlarıyla iletişim halinde olmayı ilke edinenHürriyet basılı gazetenin yanı sıra web-cep- tablet’den de günde milyonlarca kişiye erişmekte, ​​​68.yılında günlükortalama 3.​3 milyon ziyaretçiye ulaşmaktadır.

YENİBİRİŞ

Çok uluslu büyük şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın firma Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolayca ilan verebilir, aradığınız adaya hızla ulaşabilirsiniz..

YAKALA.CO

yakala.co, yaşadığın şehri keşfetmen, gitmek istediğin yere gitmen, almak istediğin şeyi alman için bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da yer alan fırsatlar, genel fiyatının yarısı seviyesindedir. Hatta birçok zaman %50’ninde üzerinde bir indirimle karşılaşırsın.

Süper lüks yerler, kültürel, sportif, eğlenceli ve öğretici etkinlikler, her gün yenilenen yakala.cofırsatlarında seni bekliyor olacak.

İster Boğazın yanı başında yemek, eğlence veya lüks yatla gezi veya masaj keyfi ister Ege’de Akdeniz’de veyayurt dışında tatil ister son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

yakala.co’da mutlaka kendine göre bir fırsat bulursun. Bir Hürriyet iştiraki olan yakala.co’nun daima seninmutluluğunu sağlamak için çalıştığını sakın unutma!
Federer 4. tura yükseldi 2019

Federer 4. tura yükseldi 2019

Related news

 • Çocuklar dünyayı boyuyor
 • Muz kabuğunun fayda sağladığı alanlar
 • Etiket: sneakers
 • Fucorcin renksiz mi, yoksa fukortin nasıl yıkılır
 • Siyah noktalar için doğal maskeler

 • Federer 4. tura yükseldi 77

  Federer 4. tura yükseldi


  Federer 4. tura yükseldi 91

  Federer 4. tura yükseldi 52

  Federer 4. tura yükseldi 30

  Federer 4. tura yükseldi 54

  Federer 4. tura yükseldi 61

  Federer 4. tura yükseldi 36

  Federer 4. tura yükseldi 9

  Federer 4. tura yükseldi 4

  Federer 4. tura yükseldi 27

  Federer 4. tura yükseldi 18

  Federer 4. tura yükseldi 76

  Federer 4. tura yükseldi 88

  Federer 4. tura yükseldi 75

  Federer 4. tura yükseldi 90