Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 2019

Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 2019
21.09.2019

Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 47

"Fedor Panferov" (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazan'dan Volga boyunca seyirler

Denizde bir tatil geçirmek birçok kişinin hayalidir. Ama ne yazık ki, her zaman değil, herkesin böyle bir fırsatı vardır. Birisi bu sorunu bir yazlık rezidansta bırakarak çözüyor, diğerleri bir ziyarete çıkıyor ve üçüncüsü de bir nehir yolculuğuna çıkıyor. Rusya'nın Avrupa kısmının sakinleri için Volga boyunca gezintiye çıkmanız için bir fırsat var. "Fedor Panferov", mayından eylül ayına kadar bu nehir boyunca uzanan bir motorlu gemidir. Hangi şehirleri ziyaret edebilir ve hangi turistlerin seyahatleri hakkında söylediklerine - bunlar hakkında daha ayrıntılı olarak.

kruvazör gemisi

Motorlu geminin tanımı

Elli beş yıl önce Alman Wismar kentindeGemi "FI Panferov" tersanesinde inşa edildi. O zamandan beri, dört katlı gemi Rusya'nın nehirleri boyunca seyir halindeydi. Ancak, ilk başta geminin sadece üç güverte vardı, ancak daha sonra modernize edildi ve bir tane daha aldı. Güvenlik sistemi güncellemesi 12 yıl önce gerçekleşti.

Adı, "Volga - Ana Nehir" ve "Barış İçin Mücadele" ile tanınan 20. yüzyılın yazarı Fyodor İvanoviç Panferov'un şerefine gemiye verildi.

"F. Panferov "- bir motorlu gemi, neredeyse yüz metrelik bir uzunluğa ve 14'ten daha geniş bir genişliğe sahip olan gemide en fazla 150 kişi yer alabilir. Konforlu dinlenme koşulları farklı sınıf ve alan kabinlerinde sağlanır. Kabinlere ek olarak, ev atmosferinde lezzetli yemekler sunan restoranlardan birinde ("Volga", "Kama") bir gemide rahatlayabilirsiniz. Birisi ellili ayarına "dalmak" istiyorsa, bir kokteyl, bira veya bir fincan kahve içerek Neva barını ziyaret edebilirler. Üst güverte dans severler için bir salon ile donatılmıştır. Ayrıca bir solaryum da var. İsterseniz, okuma odasını veya saunayı ziyaret edebilirsiniz. Gerekirse ilk yardım tıbbi istasyonda sağlanacaktır. Ve kendilerini internetten uzaklaştıramayanlar için geminin Wi-Fi'si var.

Motorlu tekne ф ve tamponlar

Kabinlerin tanımı

Geminin tüm kabinleri modern ile donatılmıştırmobilya (yatak, gardırop, buzdolabı) ve bir banyo. Her banyoda duş, lavabo ve tuvalet vardır. "F. Panferov "(tekne) onun bir tek, çift ve üçlü kabinler ve kabin lüks gemide ve junior süit üzerinde bulunur. Lüks kabinler, tekne güvertesinde yer almaktadır. Gemide sadece iki tane var. Buna ek olarak, çekmeceler ve başucu masa, TV ve sehpa bir sandık var. Bir klimayı kullanarak oda sıcaklığını kontrol edin.

kabin kategorisi

Junior suit kabin kategorisi benzer şekilde donatılmıştırtablolar dışında ve bir şifonyer lüks. Tek kişi için tasarlanmıştır. Toplamda, beş kabin gemisi. Onlar tekne güvertesinde de yer almaktadır. lüks kabinler ve junior süit özel bir balkon vardır.

Orta güvertede sekiz adet tek kabin var. Standart bir şekilde donatılmıştır ve balkona erişim yoktur.

Standart çift kişilik kabinler (3 adet)ana güverte. Üst güvertede balkonlu üç adet çift kişilik kabin ve 11 tanesi de aynıdır - teknede. Teknede büyük balkonlu ve çift kişilik daireler var.

Üç yataklı uzun kabinler alt güvertede yer almaktadır. Diğer standart odalardan sadece bir yatak üstünde yer almaktadır.

Volga Yolculukları

Nehir seyahatleri sıradanlarla karşılaştırılamazşehirden şehre yolculuk. Birincisi, çevreleyen manzara, bir arabanın, otobüsün veya trenin penceresinden görebileceğiniz şeyden önemli ölçüde farklıdır. İkincisi, geminin eşzamanlı sakin hareketi ile genel eğlence atmosferi, özel bir ruh hali yaratır.

Volga'da tekne ile seyir

"Fedor Panferov" botu ile Volga boyunca seyirSamara veya Saratov, Kazan veya Astrakhan'dan başlayabilirsiniz. Yolculuk süresi farklı olabilir. Birisi bir kaç boş günlerde yüzmeye gidiyor, birisi bir hafta boyunca bir kruvaziyer seçiyor.

Teknede günlük bir rutin var. Sabah - ücret ve kahvaltı, gün boyunca çocuklar ve yetişkinler için çeşitli eğlence etkinlikleri ve öğle yemeği. Akşam, akşam yemeği ve dans ile biter. Çocuklar animatörler tarafından eğlendirilir, yetişkinler uğraşmak için mesleklerini seçerler: dansta bir ana sınıf ya da genel bir entelektüel oyun.

Volga'daki şehirlerde durur

Volga'daki büyük ve küçük kasabalarda duraklar var. İsterseniz, organize bir geziye gidebilir veya şehir etrafında bağımsız olarak dolaşabilirsiniz.

Örneğin, Astrakhan'da gezi programıŞehre genel bakış otobüs turu, rekreasyon merkezine gezi ve Kurman Gazze'nin yerel türbesine bir ziyaret dahildir. Mamayev Kurgan'ı gezmeden Volgograd'da bir durak hayal etmek zordur. Samara'da, Stalin sığınağını ziyaret edebilirsiniz.

Kazan Turu

Volga'da yolculuk bu şehirden başlayabilir(Kazan). "Panferov" gemisi, oradan uzun bir süre ve çok sayıda yerleşim yeri ziyaretiyle ve bir günde bir şehirde bir durakla bir su gezisi yapıyor.

khan motorlu gemi

Kazan'dan dokuz günlük turSamara, Saratov, Volgograd, Astrakhan, Nikolsky, Kamyshin ve Balakovo'da dur. Böyle bir seyahatin en düşük maliyeti 29500 rubleye mal olacak. (indirimler hariç). "F. Panferov "(bir motorlu gemi), Kazan'dan bir günlük yolculuk yapar. Böyle bir yürüyüşün maliyeti 3100 ruble.

Fiyat listesi

İlk etapta seyahat maliyetiBir seferde gün sayısı ve seçilen kabin. Örneğin, orta güvertede bir çift kabin içinde kişi başı üç gün süren Saratov-Volgograd-Saratov gezisi on bin rubleye mal olacak. Bu ücrete konaklama, tekne üzerinde eğlence etkinlikleri ve günde 3 öğün dahil olacaktır. Ayrıca, barlarda, gezilerde ve benzeri içeceklerde para harcamak istiyorsanız.

Volgada, Volgograd, Astrakhan, Nikolsky ve Akhtuba'yı (benzer bir kabinde) ziyaret ederek Saratov'dan 6 gün / 5 gece tekne ile 24,300 rubleye varacaksınız.

Herhangi bir turizmde olduğu gibi fiyatlar üzerindeki bazı etkiler bir mevsime sahiptir. Mayıs, Haziran ve Eylül aylarında, birçok operatör fiyatları düşürür.

"Fyodor Parfenov" - üzerinde çalışan bir motorlu gemiçeşitli indirimler. Yani, birçok tur operatörü erken rezervasyonda% 12'ye kadar tasarruf etmeyi teklif ediyor. Çocuklar ve emekliler% 10'a güvenebilirler. Bütün bir şirket Volga'da bir yolculuğa çıkarsa, bir bilet yüzde elli bir indirim ile ya da tümüyle ücretsiz olabilir.

"Fedor Panferov" gemisi: yorumlar

"Fedor Parfenov" gemisinde gezinin yorumlarıüç bölüme ayrılmıştır. Birincisi, gezinin çok sıkıcı olduğunu söylüyor. İkincisi daha sadık ve bir tatil bazen bir nehir gezisi ile çeşitlendirilebilir inanıyoruz. Turistlerin üçüncü kısmı tamamen sevindi ve bir dahaki sefere seferini tekrarlamaya hazırlar.

motorlu gemi besleyici yorumlar

İnsanların düşündüğü olumsuz şeylerden birisıkıcı atmosfer ve eğlence eksikliği. Hatta bazıları bu gezinin sadece "kırk" insanlar için olduğunu iddia ediyor. Ancak turistler arasında birçoğu, hem genç insanlar hem de eski nesil için eğlencenin bulunabileceğini savunarak, tersine bir bakış açısına sahiptir.

Motor gemisi "F.I. Panferov "genellikle yemek için övgü. Notunda bile bazı tarifleri al. Ve çeşitli yemekler, vejeteryanlar dahil herkes için bir şeyler bulmanızı sağlar.

Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 2019

Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 2019

Related news

 • Bir pasta hediye olarak nasıl yapılır Kolay ve basit
 • Yazar Sönmez: Bir şeyi unutturmanın yolu onu aşırı kullanmaktır
 • Tırnak Mantarı Lazer Tedavisi: Tırnak Mantarına Lazerle Tedavi
 • Kremalı Mantarlı Tavuk Sote Tarifi Videosu
 • Reggaeton Dansı: Tutku ve Arzu

 • Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 7

  Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler


  Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 1

  Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 86

  Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 71

  Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 85

  Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 16

  Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 92

  Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 30

  Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 87

  Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 25

  Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 53

  Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 99

  Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 44

  Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 29

  Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 41

  Fedor Panferov (motorlu taşıt): turistlerin fotoğrafları ve yorumları. Kazandan Volga boyunca seyirler 96