Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur 7 15.02.2019, 23:19

Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur

Yaşla, insanlar ihmal edilir (pitoz)Yüzün yumuşak dokuları, sarkan cildin ona verdiği (yüze) bir berbat ve yıpratıcı bir ifade. Ancak, bu "yanlış" ifade, oldukça genç insanlarda görülebilir.

Günümüzün estetik ameliyatı birOperasyon "zaman belirtileri" önemli ölçüde azaltır. Sadece 20-30 dakika (filamanın kaldırılması için çok uzun süre dayanır) ve asansör yapılır. Prosedür, insizyon, dikiş veya cilde herhangi bir başka mekanik hasar olmaksızın lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Bu tip bir kaldırma, yaşlanmanın ilk ciddi belirtilerinden yani 30 ila 40 yaşlarında tavsiye edilir.

Bir filament kaldırma nedir?

Bugüne kadar filamanın kaldırılması düşünülüyorcerrahi olmayan facelift en iyi yollarından biri. Bir iğne iletken olan poliüretan, silikon ve poliamid özel iplikler deri altına sokulur. Mikro kesiler sayesinde onlar sıkıca gerekli gerginlik yaratma ve onları yere kaymasına izin vermeyerek, derinin dokularda sabittir.

Böylece elmacık kemiklerini kaldırabilirsinDerin nazolabial kıvrımları ve eski yüzünü oval geri getirir. Bu tip diş telleri, kaşları sıkmak, dudakları ve gözleri küçültmek ve burnun şeklini düzeltmek (örneğin ucunu azaltmak) ve alnındaki kırışıklıkları ve kırışıklıkları düzeltmek için kullanılır. Filamanın kaldırılması, yüz hatlarını mümkün olan en iyi şekilde destekleyen bir çeşit yardımcı iskelet olarak adlandırılabilir. İplik yardımıyla yüz desteklerine ek olarak, boyun, eller, kalça ve iç önkolların sıkılmasını da sağlayabilirsiniz.

Vücudun farklı bölgeleri için yapılan ipliklerfarklı malzemelerden ve farklı kalınlıklardan. Bu tür bir kaldırma işleminin avantajları, işlemin birkaç gün içinde gerçekleşmesinden sonra herhangi bir iz bırakmaması, geri kazanım olmamasıdır ve diş tellerinin sonucu birkaç yıl kalır.

Nitevaya kaldırma bazı kontrendikasyonları vardır: koroner kalp hastalığı, onkoloji, gebelik ve emzirme, kanama bozuklukları, hipertansiyon II ve III derece.

Bugün için çok popüler, gençleştirme yöntemiYüz ve boyun, ayrıca, en uzun süreli etkisi vardır, yağlama kaldırma - yoğun cilt altı doku yakalanması ile derin bir cilt sıkma - yüzeysel kas-aponerotik katman (SMAS). Böyle bir kaldırma, cildin iç kısmındaki basıncı ortadan kaldırır, bu da postoperatif dönemde cildin sarkmasını önler. Böyle bir işlemden sonra cilde özen göstererek, etki uzun süre devam eder (15 yıla kadar!).

Yağlama sırasında, o gözlerde o acele etmedigenellikle boynu boynunun ve sıkılmış yüzün kontrastı ile boyun ve boyun bölgesi kaldırma işlemi gerçekleştirilir. Smas-lift, liposuction (aşırı yağın giderilmesi) ile iyi bir şekilde kombine edilir, böylece "bulldog yanaklarını" ve ikinci çeneyi çıkarırsınız, böylece yüz daha yalın hale gelir ve daha belirgin bir gençleştirici etki yapar.

Cerrahi olmayan gençleştirme başka bir yöntemFigürdeki eksikliklerin düzeltilmesi ve düzeltilmesi, bir başka deyişle, radyo dalgalarının kaldırılmasıdır. Ciltte yaşlanma belirtilerini aktif olarak etkileyen radyo dalgaları, vücudun iç kaynakları pahasına tüm işlevlerinin restorasyonuna katkıda bulunur. Termoliftlemenin özü, radyo dalgalarının etkisinin, kolajen ve elastin üretimi için deri hücrelerindeki stimülasyonu arttırmasıdır. Yüzün Thermolifting sadece plastik cerrahi sonuçları ile karşılaştırılabilir değil, aynı zamanda bazı yönlerden onları büyük ölçüde aşmaktadır.

Thermolifting şunun için gösterilir:

 • cilt yaşlanması belirtileri;
 • göz kapaklarında kıvrımlar;
 • ptosis;
 • kırışıklıkları;
 • karın, kalça, kalça yağ birikimi;
 • selülit;
 • cildin yaşlanma sarkması;
 • doğumdan sonra veya hızlı kilo kaybı kıvrımları.

Yukarıdaki tüm gençleştirme yöntemlerinden olası komplikasyonları en aza indirmek için, özel eğitim almış deneyimli bir doktor seçmek önemlidir.Related news

 • Gut: belirtiler, tedavi
 • Gelin Hamamı
 • BONCUK DİZMELİ TEK SIRA TIĞ OYASI YAPIMI
 • Hayat, senin hayatın. İzin verme itilmesine, kederli teslimiyetin içine. Hazır ol beklediğine Charles Bukowski
 • Cem Özerin doktorundan kötü haber geldi
 • Marka Şehir Vizyonu Var

 • Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur 68

  Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur


  Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur 71

  Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur 41

  Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur 78

  Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur 93

  Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur 42

  Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur 18

  Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur 32

  Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur 51

  Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur 52

  Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur 14

  Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur 23

  Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur 59

  Filament kaldırma - cerrahi olmayan yüz germe için mükemmel bir yoldur 87