Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 2019

Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 2019
22.07.2019

Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 5

Film "Kağıt şehirler". Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin

Sinema "Kağıt Kentleri", aktörler ve rollerBu makalede sunulan, 2015 yılında yayımlandı. Film, kitapları genç bir kitleye yönelik olan modern bir Amerikan yazar olan John Green'in eserine dayanıyor.

kağıt şehir aktörleri

Arsa

Quentin Jacobsen filmin kahramanıdır"Kağıt şehirler". Bu rolü oynayan aktör, birkaç müzikalde ve yirmiden fazla filmde oynadı. Bu filmde romantik bir kahramanın imajını yarattı. Quentin, yanındaki bir kıza aşık olmuştur. Çocukluğundan beri tanıdıklarını söylediler, fakat son zamanlarda sık sık iletişim kurmuyorlar. Bu kızın adı Margo.

Bir gün, yardım için Quentin'e döner. Erkek arkadaşı onu uzun süre değiştirdi ve kız haine her daim intikam almaya kararlı. Kostümcü bu konuda ona yardım etmeli. Çok düşünmeden kabul ediyor. Avenger planı yürütüldüğünde, iz bırakmadan kaybolur.

Quentin ve arkadaşları Margot'ı aramaya başladılar. Yakında New York'ta olduğunu öğrenecekler. Ama orada bile bulamıyorlar. Quentin'in güçleri tükendiğinde aniden Margo ile görüşür ancak eve dönmeyi reddeder. Ana karakterin duygularını itiraf etmekten başka çaresi yoktur, ancak bu bile onun kız arkadaşının kararını etkilemez. Margot New York'ta kalıyor. Eve gidiyor ve dönüşü, hayatındaki ana insanın onun arkadaşları olduğunu anlıyor. Böylece "Kağıt Kentleri" filmi sona eriyor.kağıt iller film aktörleri

Aktörler

Margot, Kara Delevin'i oynadı. Ana rol Nat Wulff tarafından oynandı. Aktör aşağıda ayrıntılı olarak açıklanmıştır. Filmde ayrıca Austin Abrams da yer aldı. "Kağıt Kentleri" adlı filmin yanı sıra aktör "Yaz kralları", "Gangsterlar için avcılar", "Silikon Vadisi" gibi filmlerde yer aldı.

Filmde ayrıca Adalet Smith, Caz Sinclair, Halston Adaçayı, Caitlin Carver, Cara Buono, Griffin Freeman katıldı.

Nat Vulff

Filmin ana rolü "Kağıtşehir "oyunculuk kariyeri 2003 yılında başladı, Nat Wulff 1994 doğumlu Ailesi -. yapımcı ve müzisyen Michael Wulff ve Polly Draper -. aktris, en iyi film için bilinen" Otuz ile küsurlardaydı filmdeki rolü için", o bile 1988'de bir ödül için aday gösterildiemmie

OynadığımiçindemüzikallerCennete UlaşmakBağdat.Wolff, Jr.'ın filmdeki ilk büyük rolü"Çıplak Kardeşler" filminde. Bu filmin yönetmeni, aktörün annesidir. Rolle, eleştirmenlere göre, Woolff iyi baş etmişti. Daha sonra filmde, Nat'ın değil, aynı zamanda küçük kardeşinin oynadığı dizi atıldı.

2011'de aktör "Eski Film"Yeni Yıl "- Wulff :. ile Garry Marshall Diğer filmleri romantik bir komedi" Şüpheli Savaşı olarak, "Stajyer '' 'Stuck in Love" Aşk Sanatı "" ırk suçlayın', "" kötü davranış ".

kağıt şehir aktörleri ve rolleri

Kara Delevin

Aktris ve model 1992'de doğdu. Kara Delevin çok zengin bir ailede dünyaya geldi, çocukluğunu Londra'da, Belgravia semtinin köşkünde geçirdi. Prestijli Bedales okulundan mezun oldu. 2012 yılına kadar Karou modelleme işindeki başarıdan memnundu. Daha sonra elini sinemaya denemeye karar verdi. Delevin ilk olarak birkaç filmde bir bölüm oynadı. 2014'te "Enchantresses" filmindeki rolünü kazandı. 2015'te Luc Besson, aktrisi 2019'de piyasaya sürülecek olan yeni filmine davet etti. Kara Delevin, "Lale Devi", "Enamoured Children", "London Fields" filmlerinde de oynadı.

Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 2019

Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 2019

Related news

 • Worldcard ile Disneyland
 • Oyun ve Sanat Atölyesi – Ankara Sömestr Etkinlikleri 2016
 • Balkabağı Poğaça Tarifi
 • Faiz oranı: faiz oranlarının özellikleri ve türleri
 • Sonbahar ve kış aylarının süper besinleri

 • Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 18

  Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin


  Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 8

  Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 19

  Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 30

  Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 30

  Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 96

  Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 35

  Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 39

  Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 22

  Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 94

  Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 100

  Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 71

  Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 75

  Film Kağıt şehirler. Aktörler Nat Vulff ve Kara Delevin 70