18.06.2019

Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi 2

Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi

Tatiana Ustinova tanınmış bir Rusyazar, dedektiflerin yazarı. Buna ek olarak, Tatyana film için senaryo yazmak ve televizyonda "Kahramanım" üzerine bir program yürütmek için zaman bulur. Her yıl yayınlanan filmler Ustinova'nın televizyon ekranlarında gösteriliyor. Yazarın eserlerinin ekran versiyonlarının listesi etkileyici. Şu anda Ustinova, 35'i filme alınan 48 kitap yayınladı.

Kısa biyografi

Tatyana 21 Nisan 1968'de doğdu. Kratovo, Moskova Bölgesi'nde. İngilizce özel okulundan mezun oldu. Bundan sonra Ustinova, Moskova'daki Fizik ve Teknoloji Enstitüsü'nde, aeromekanik ve uçan ekipman konusunda uzmanlaştı.

Ustinova filmleri, liste

Mezun olduktan sonra radyo ve televizyonda tercüman ve editör olarak çalıştı. Üç yıl boyunca kız Boris Yeltsin'in basın ofisinde çalıştı. Ustinova 1999'da ilk kitabı yazdı.

Ustinova Tatyana: eserleri tarafından filmlerin listesi

Tatiana'nın ekran versiyonları çok var. Hepsi yerli film yapımcıları tarafından vuruldu.

2003'ten 2005'e kadar aşağıdaki filmler yayınlandı:Ustinova. Ekran versiyonlarının listesi, 2003 ve 2004 yıllarında yayımlanan mega popüler televizyon dizisi "Always Say Always" ile başlıyor. İlk üç sezonun senaryosu Tatiana Ustinova.

Ustinova Tatyana, filmlerin listesi

2004 yılında, yönetmen Dmitry Dakovich tarafından "Paralel Aşk" filmi yayınlandı.

2005 yılında - "İnsanlar İlgili" resim "boşanma ve anne kızlık soyadı" Andrew Prachenko, kaset "Seventh Heaven" Vyacheslav Krishtofovich, "Tanrıça asal zaman" Krainev ve Sergey Popov yönettiği.

Aynı yıl 2005'te, diğer filmlerUstinova'nın romanları. Liste uyarlamalar resimlerini doldurulan Alexei Kozlov yönettiği Vladimir Popkov yönettiği "My Own Worst Enemy" Anatoly Mateshko, "mükemmel erkek, miti" "Two For One Gölge," "özel amaçlı bir arkadaşı".

2006'dan 2009'a kadar Ustinova'da aşağıdaki filmler yayınlandı.

Uyarlamaların listesi, yönetmen Vyacheslav Krishtofovich'in "bir çeyizde ev-hayalet", "parlak bir geleceğe sahip bir değer" ve "kraliçenin ilk kuralı" resimleriyle başlıyor.

Daha sonra, aynı yıl 2006'da filmler yayınlandıNatalia Popova'nın yönettiği “Kusurlar ve hayranları”, “Büyük Ayı” adlı teybi Yusup Razykov tarafından yönetilen Natalia Belyauskienė, “Genel” dir.

romanlar Ustinova tarafından filmler, liste

2008'de, Anatoly Mateshko'nun "Boş alan dehası" filmleri ve Igor Shternberg'in "Bulutlar Üzerindeki Beş Adımı" adlı filmleri televizyon ekranlarında yer alıyor.

2009 yılında, Ivan Popov'un yönettiği "Ters Büyü Yasası".

2013'ten 2016'ya kadar Ustinova'da aşağıdaki filmler yayınlandı.

Ekran sürümleri listesi ile başlaryönetmen Alexander Darugi tarafından "hemen dünyanın yaratılmasından sonra" filmi.

2014 yılında - Alexander Solovyov'un "Bir seferde", Peter Amelin tarafından yönetilen "The time from Chronicle," "Cennetten dünyaya" resimlerinde.

2015 yılında - filmi "Ark Mark" İgor Nurislamova, "Kesilmemiş sayfalar", "muhteşem senin eserler, ey Rab vardır!" "Bir gün, bir gece," Peter Amelin.

2016 yılında - Igor Nurislamov tarafından resimleri "The Specter"İlk kelimeden son söze" Peter Amelin'in "Son Umut Oteli" filmleri, "İstenmeyen İsteklerin Kuyusu", Vladimir Yankovski'nin "Eternal Meeting", "Ekümenik Komplo" adlı eseri.

sonuçlar

Yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göreRusya'nın kamuoyu için çalışma merkezi, Tatyana Ustinova Rus yazarlar sıralamasında ikinci sırada yer aldı. O, Taffy ödüllü TV dizisi için senaryo üzerinde çalışmalarını daima "Her zaman demek". "2014 yılında Ustinov hepsi-Rus edebi jüri" Yılın Yazar, farklı yılların ödül "e-mektup" kazandı.Related news

 • Vajina Daraltıcı Kremler ve Kegel Egzersizi
 • Fransız kadınlarının güzellik sırları
 • Sınıf arkadaşlarındaki ismin nasıl değiştirileceğiyle ilgili kısa bir eğitim
 • Süreyya Yalçın’dan 1.5 milyonluk teklife ret
 • Chloe Swarbrick

 • Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi 56

  Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi


  Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi 75

  Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi 94

  Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi 79

  Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi 20

  Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi 80

  Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi 2

  Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi 65

  Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi 57

  Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi 1

  Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi 32

  Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi 25

  Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi 67

  Filmler Ustinova tarafından. Uyarlamaların listesi 23