Finans Nasıl Eğitilir: Sberbankın Yaşlılara Katkıları 2019

Finans Nasıl Eğitilir: Sberbankın Yaşlılara Katkıları 2019

Finans Nasıl Eğitilir: Sberbankın Yaşlılara Katkıları 49 29.01.2019, 13:46

Finans Nasıl Eğitilir: Sberbank'ın Yaşlılara Katkıları

Bugün, giderek daha yaşlı insanlarYaşı tasarruflarını evde bırakma alışkanlığından vazgeçme, domuzcuk bankaları kullanma ve banka hizmetlerine yönelme. Bu avantajlı ve kullanışlı, çünkü faiz ödenen tutar üzerinden tahsil edilir.Tasarruf Bankası'nın emekliler için birikim işlemleri

Tasarruf Bankası'nın Özellikleri

En güvenilir kaynaklardan biri Rusya'nın Sberbank'tı. Bu finansal kurum tarafından sunulan emekliler için mevduat, yüksek sosyal standartlarla ayırt edilir.

Çok uzun süre önce değil, Sberbank yeni bir hat duyurduyatırım önerileri. Zaten 55-60 yaşları arasındaki ülkedeki sakinler bu hizmetleri kullanın. Sberbank tarafından yapılan bir sonraki armağan hakkında daha yüksek oranlarda emeklilere mevduat yatırımı yapılmasından bahsetmeliyiz.

Bir hesabı açmak için, bir hesap açtırmanız gerekir.İki belge: pasaport ve emekli maaşı belgesi. Buna ek olarak, akrabasına vekaletname verilmesine izin verilir. Bu durumda, paranızı özgürce elden çıkarabilecektir. Faiz aylık olarak ödenir ancak ödenen tutara eklenebilir. Uzmanlar, Sberbank'ın emekliye yaptığı katkıların en az 3 yıllık bir süreyle hesap açarsanız daha fazla gelir getireceğini savunuyorlar.Sberbank emekliler için Rusya katkı payıGördüğümüz gibi, Rusya'nın en büyük mali organizasyonu yeniden fakirlerle ilgileniyor.

Sberbank'ın emekliler için yaptığı depozito miktarı

En büyük banka yaşlılara ne sunuyor? Sberbank'ın emekliye katkısı çeşitlilik bakımından farklılık göstermektedir. Hakim kendin için.

 1. "Tutun." Maksimum faizle yatırın. Bunlar% 5.5 ila% 8 arasında değişir. Bu depozitoyu açarken, para yatırma veya para çekme izni verilmez. İlk taksit en az 1000 ruble olmalıdır. Hesaba dolar veya euro koyabilirsiniz. Tutar 100'den az değildir. Bir depozitonun açılması için azami süre 3 yıla kadar uzar. Bununla birlikte, daha kısa süreye izin verilir.
 2. "Ekler". Bu depozito gerekli miktarın korunmasına yardımcı olacaktır. Yalnızca ilgi çekmenize izin vermez, aynı zamanda hesabınızı istediğiniz zaman yeniden doldurmanız için size başka bir fırsat sunar. Yıllık oran% 5.55'ten% 7.25'e çıkmaktadır. İlk taksit miktarı 1000 ruble veya 100 dolar (euro). Sözleşmenin bitimine 3 yıl süre verilir.
 3. "Emeklilik artı." Bu katkı emekliler için idealdir. Emekli maaşının tamamını veya bir kısmını bu depozitoya aktarabilirsiniz. Fonların ikmalinde veya geri çekilmesinde herhangi bir kısıtlama yoktur.Emekliler için banka mevduatıYıllık faiz% 3,50'dir. Doğru, bankalarını bu programa çeyrek kez öderler.

Sberbank'ın emeklileri için tüm bu birikimlerini vermekMaliyelerinizi daha rasyonel olarak yönetme yeteneği. Özellikle memnuniyet verici olan, mevduatlara ilgi duyulan özel bir sosyal kart çıkarma fırsatıdır. Her zaman yaşlı bir kişi bankanın şubesini ziyaret etme şansına sahip değildir ve en yakın ATM'ye ulaşmak zor olmayacaktır.

Sertifikalar Sberbank

Sberbank'ın sadece katkıları için değil,emekliler, aynı zamanda tasarruf sertifikaları. Bu güvenlik bankanın herhangi bir şubesinden satın alınabilir. Sadece yüz değeri ve olgunluğunun belirlenmesi gereklidir. Yüzdeler% 0.1 ila% 10 arasındadır. Belli bir süreden sonra, ödemenizi faizle alırken, sertifikayı da ödeyebilirsiniz.

Sonuç olarak, ben yıllar emekliler kenara ayrılmadan güvenilirlik ve büyük fırsatlar ile bizi teşvik için Tasarruf Bankası sahip olduğunu söylemek istiyorum.

Finans Nasıl Eğitilir: Sberbankın Yaşlılara Katkıları 2019

Finans Nasıl Eğitilir: Sberbankın Yaşlılara Katkıları 2019

Related news

 • Oyuncu Ece Dizdar biyografisi, özgeçmişi, yer aldığı diziler, sosyal ağ hesapları
 • Kalp hastalığıyla ilgili bilinmesi gerekenler
 • Silah Gauss kendi elleriyle

 • Finans Nasıl Eğitilir: Sberbankın Yaşlılara Katkıları 96

  Finans Nasıl Eğitilir: Sberbankın Yaşlılara Katkıları


  Finans Nasıl Eğitilir: Sberbankın Yaşlılara Katkıları 31

  Finans Nasıl Eğitilir: Sberbankın Yaşlılara Katkıları 53

  Finans Nasıl Eğitilir: Sberbankın Yaşlılara Katkıları 74

  Finans Nasıl Eğitilir: Sberbankın Yaşlılara Katkıları 35

  Finans Nasıl Eğitilir: Sberbankın Yaşlılara Katkıları 87

  Finans Nasıl Eğitilir: Sberbankın Yaşlılara Katkıları 52

  Finans Nasıl Eğitilir: Sberbankın Yaşlılara Katkıları 90