Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü 2019

Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü 2019
31.03.2019

Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü 30

Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFP'nin kod çözümü

Bu makale yeni başlayanlar için ilginç olacak (ve değilyalnızca) fotoğrafçılar ve TFP kodlamanın ne anlama geldiğini bilmeyen modeller. Bu kısaltma fotoğrafçılar forumlarında giderek daha fazla görülüyor ancak yıllardır bu alandaki tecrübeli fotoğrafçılar ve modeller sıklıkla tuzağına düşüyor. Çalışmalarınızda anlaşmazlıklar ve yanlış anlamalar olmaması için bu kavramı anlayın.

Diğer ülkelerde, TFP fotoğrafçılık kavramı kök salmıştırZaten uzun zamandır, ve onunla kimseyi şaşırtmak imkansızdır. Dolayısıyla bir çok fotoğrafçı ve model çalışıyor. Bizler dünya trendlerinden biraz geride kalıyor ya da gündelik hayatımızda yeni eğilimler yaratmak istemiyoruz.

kod çözme tfp

Bu yüzden zaman zaman garipleşiyorsunfotoğrafçı o mutlu eder, TFP şartlarda çekim modeli davet, ama işin sonunda para almaz. Orada durumlar vardır, ve tersi: Model fotoğrafçı kullanıldığında, çekim TFP-formatında gerçekleşti öngörmektedir. Bu durumda, ücret fotoğrafçıyı almaz. "Neden" diye soruyorsunuz. İşte bu konsepti anlamanız gereken yer.

Bu kısaltma ne demektir?

Yani, TFP şifresini çözmek. Her şey ilk bakışta göründüğü kadar zor değildir. Biz farklı ülkelerde olan transkriptleri, tüm olası seçenekleri listelemek olmayacak, ama onlar genelleme, eğer şu şekilde görünecektir: "fotoğraflar için zaman" olarak çevrilebilecek olan veya, «baskı için Zamanda» "baskı süresi," ve onu prensip olarak, aynı şey.

"Baskı zamanı" terimi ve "Baskı zamanı"CD "olarak adlandırdığımıza göre, günümüzde fotoğraflarla ilgili bloglar ve forumlarda giderek artan bir şekilde görülebiliyor. Modern bir fotoğrafçı bu tür kavramları anlamalı ve utanç verici durumlara girmemelidir.

Karşılıklı yerleşim

TFP kod çözme şu anlama gelir. Model olarak siz fotoğrafçıya bir şey ödemiyorsunuz. Buna karşılık, size bir şey ödemeyecektir. Kaliteli fotoğrafları ücretsiz ve hemen hemen ağrısız hale getirmenin iyi bir yolu, TFP fotoğraflarını çekmektir. Bunun yerine, bu kısaltmayı çözmek, bütün sürecin ve harcanan zaman anlamına gelir. Her biri kendi karı kalır.tfp şifre çözme

Bunu nasıl anlayabilirim?

Yapılan işin sonucu olarak, model alırmodelleme ajansları vb. için kendi portföyünde kullanmak üzere tam olarak fotoğraflar. Ve onun fotoğrafçılığı için fotoğrafçı, hem ticari hem de ticari olmayan projeleri için bu fotoğrafları kullanma hakkına sahiptir.

Hiçbir durumda bunu bir "freebie" olarak kabul etmemelisiniz. Her iki taraf da emek ve becerilerine yatırım yaptılar, ancak para yerine karşılıklı anlaşmaya vardılar.ftp fotoğrafçılık

Her durumda, düzenlemeler mevcut olmalıdır. Ve ateş etmeden önce bunu yapmalısın. Kelimelerde ve güvenle değilse, kağıt üzerine yazdığınızdan emin olun. Bu durumda, hoş olmayan sürprizlerden kaçınabilirsin. Bu bir dünya pratiği, utanılacak bir şey yok.

Neden böyle? Bu durumda tarafların her biri kendilerini koruyacaktır. Derhal kötü veya kötü fotoğraflara ne olacağını belirtmeniz gerekir. Modelin yanlış bir bakış açısıyla kendini parlak bir şekilde görmesi hoş olmayan bir durum olacaktır. Kötü bir fotoğrafın itibarı bozması mümkündür. Bu, fotoğrafçının tarafına da uygulanır.

Artık TFP'nin şifresini çözmek için ne anlama geldiğini biliyorsunuz ve utanç verici bir duruma girmeyeceksiniz.

Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü 2019

Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü 2019

Related news

 • Küçük Sevimli Balkon Tasarımları
 • Sebze Salatası Tarifi
 • Fransız yargısı
 • Muhallebi Dolgulu Çikolatalı Kek
 • Metal karo veya ondulin: hangisi daha iyi Çatıya ne emanet etmek

 • Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü 88

  Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü


  Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü 39

  Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü 62

  Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü 94

  Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü 76

  Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü 32

  Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü 17

  Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü 11

  Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü 51

  Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü 74

  Fotoğrafik model ve fotoğrafçı kılavuzunda: TFPnin kod çözümü 65