Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 2019

Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 2019
16.09.2019

Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 22

Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri

Hiç bir salata denedin mi?fuchozy'den Kore dili? Değilse, o zaman mağazaların raflarında kesinlikle sadece bir kez cam erişte göründü. Bu ürüne bakanlar için, ancak satın almaya ve hazırlamaya cesaret edemiyorsanız, yazımız özellikle yararlı olacaktır.

Fochsozy'dan günlük yemekleri arayamazsın. Sadece yasakça yüksek olmasa da fiyatın değil, aynı zamanda bütçenin tam olarak değil de fiyatını etkiliyor. Nispeten küçük bir prevalans da burada önemlidir. Birçoğu ve tatil günü o kadar sıklıkla cam noodle'li yemekleri, günlük menü hakkında konuşmak için sunmazlar.

Fuchsozy'dan gelen Kore salatası

Küçük seçimlerimizden seçeceğiniz bir tarif "Funchoza in Korean" salatası hazırlamadan önce, gereksiz olmayacak ve bu ürünün temel özelliklerini tanımak için.

Uzakdoğudan faydalanan erişte

Bazıları yanlışlıkla bu ürüne yapıştırabilirlerveya makarna. Aslında, şehriye ve spagetti sadece süslü formlar birleştirir. Kompozisyonu tamamen farklıdır. Makarna, katı buğday unu unundan hazırlanırsa, mantar oluşturmak için mung fasulye kaynaklı nişasta kullanılır. Elbette başka bileşenler de var: bezelye, mısır nişastası, su. Fakat iyi bir süslü hiçbir koruyucu madde ve renklendirme maddesi yoktur.

Tahmin etmek kolaydır, çoğu gibiUzakdoğu geleneksel ürünler, fuchoza yararlı. Bir diyet menüsü için bile tavsiye edilebilir. Ancak oldukça yüksek kalorili bir içeriği (100 g için 320 kcal) unutmayın, çünkü bu katkı maddesi yemekleri yemek için gerekli değildir.

fuchozy'den Kore tarifi salatası

Bu durum,ürünün ekonomik tüketimi. Örneğin, fuşça ve Kore havuç, et veya deniz ürünleri ikisi ile birlikte bir salata hazırlamak için yalnızca bir buçuk poşet gerekir.

Fonksiyonu buna benzer şekilde karıştırmayınpirinç noodle. Bu ürünlerin tadı, özellikleri ve bileşimi tamamen farklıdır, ancak dışa doğru hafifçe benzerler. Funchozu sadece cam erişte olarak adlandırılmaz, çünkü ham formda bile yarı saydamdır. Dişler daha incedir, farklı uzunluklardadır ve genellikle bir karışmada yuvarlanır. Pirinç erişteleri daha yoğun, daha eşit ve tamamen opaktır.

Erişte nasıl

Bir tarif üzerine bir salata hazırlamaya çalışırken,Daha fazla miktarı ve içerik setini beğeninize göre değiştirebileceksiniz. Funchoza birçok gıdada, Japonca ve Korece Çin mutfağı, ilgili olmayan hangi hatta iyi gider. Ama bir şey hepimiz ve her şeyden önce hatırlanmalı ve gelecekte teknolojiyi ihlal etmemeliyiz. Yemek öncesi noodle'larla ilgili.

Filamanların çapı 0,5 mm'ye ulaşmazsa, sadeceerişte kaynar su ile çalmak. Ve daha büyük bir çapa sahip olan, 3 dakika kaynar su içinde beyazla. Eriştelere kaynatılmamışsa, suya biraz zeytin veya susam yağı ekleyin.

Fuchozy'den Korece herhangi bir salata daha da lezzetli olacak, eğer kaynamadan hemen sonra, Uzak Doğu lezzetlerinin aynı bölümlerinde satılan eriştelere özel bir giyinme katacaksınız.

Sebze salatası

Bu tedavi için paketin yarısına ihtiyacımız olacakcam erişte ve sebzeler: havuç, salatalık, dolmalık biber (tek parça). Ayrıca, bir çift sarımsak karanfil ve bir avuç yeşillik gereklidir. Ve salata sosunu fukoz için dolduracağız.

mantar ve Kore havuç salatası

Sebzeleri bir Kore rendesi üzerine sürün veya ince dilimler halinde kesin. Tatmak için tuz, biraz acı biber ekleyin. Sarımsakları sıkın, karıştırın ve bir kenara koyun.

Erişteleri pişirin, suyu boşaltın. Dışkıların soğumasını bekleyin ve ardından sebze ve sos ile karıştırın. Servis yapmadan önce, buzdolabında soğutun.

Mantarlar ve Koreli havuçlar ile böyle bir salata yapabilirsiniz, ancak taze salatalık ve biber kullanmanız gerekir.

Etli fuchsa ile lezzetli salata

En ciddi olaylar için, sığır eti, domuz eti, tavuk veya ördek ile yapılan varyant mükemmeldir.

Korece Funchoza böyle bir salata nasıl yapılır? Tarifi bir öncekine benzer, ancak 200 gramlık daha haşlanmış ete ihtiyacımız var. Elyaflar boyunca bir yarım parmakın büyüklüğüne çubuklar halinde kesin. Rendelenmiş sebzeleri, etleri, sarımsağı ve yeşillikleri karıştırın, yarım saat kadar bekletin. Soğutulmuş noodleları ekledikten sonra, salata sosunu tadın.

Kore'de bir salata fachoza pişirmek nasıl

Funchos ve deniz ürünleri

Deniz ürünleri eklemek faydaları çoğaltacaktırcam erişte ve hatta tadı daha da ilginç hale getirecektir. Bir yemek için, hem karidesli hem de yengeç eti ve mürekkepbalığı gibi lezzetleri olan normal kalamarlar uygundur.

100 gram erişte için 250 gram gerekirdeniz kokteyl, bir acı biber, bir çift sarımsak ve zencefil kökü bir çay kaşığı ince bir rende üzerine ovuşturdu. Derhal bu karışıma 1-1,5 çorba kaşığı doldurarak ekleyin.

Deniz ürünlerini birbirinden ayrı kaynatın vecam erişte, soğumaya bırakın. Sarımsak, presin içinden geçerek zencefil ile karıştırın, baharat ve tuz ekleyin. İsterseniz, biraz ince doğranmış yeşillik ekleyebilirsiniz.

Malzemeyi karıştırın, doğranmış ekleyinbiber çemberi. Soyunma odasına dökün ve Kore salatası birkaç saat buzdolabında fısıltıdan alın, böylece iyice ıslatılır. Servis yapmadan önce susam tohumu serpebilirsiniz.

Kore'deki patlıcanlı salata

Bu tarif çeşidi özellikle yaz veSebzelerin mevsimi tam dönüşte olduğu sonbaharın başlangıcı. Erişte yarım paket bir salata hazırlamak için büyük bir havuç, patlıcan, 2 diş sarımsak ve yeşillik ihtiyacımız olacak.

Kore tarifinde salata fachoza pişirmek nasıl

Patlıcanın kabuklarını çıkarın, kaynatınTuzlanana kadar yumuşak su veya ızgarada kızartın. Bir kevere aktarın ve suyun tahliyesine izin verin. Sarımsakları sıcak patlıcanlara hemen ekleyin ve kapalı bir kapta soğumaya bırakın - böylece aromayı çok daha iyi bir şekilde emecektir.

Eğer tarifi taze havuç içerir Funchoza Korece, bir salata hazırlamak ise sebze rendesi, podsolite ovmak ve ellerini hatırlıyorum. Salata kasesine koymadan önce, suyu dikkatli bir şekilde sıkın.

Hepsi bu, sadece bileşenleri karıştırmak için kalır: patlıcan, soğutulmuş erişte, havuç ve sos.

Fuccose için doldurma

Kore salatası meyve salatası hazırlıyorsanız,hangi reçeteli yedekler kullanılmasını önermektedir, ancak satmak istediğiniz bileşeni, üzgün olmamalı bulunamadı. Aynı sosları evde pişirebilirsiniz, kompozisyonu oldukça basittir.

Kişniş ve öğütülmüş kırmızı biberin bir çay kaşığı bir kasede karıştırın ve daha sonra aynı miktarda (1 çay kaşığı) susam yağı ve soya sosu ekleyin.

Keskinliğe sahip değilseniz, yakıt ikmaline biraz pirinç sirkesi koyabilirsiniz. Bu sos, herhangi bir yemeği fantezi ile uyacak.

Tabloya besleme, ürün uyumluluğu

Fuchozy'den Korece Salata, genel salata kabındaki bir masaya servis edilmek ve daha sonra çubukların yardımıyla tabakların üzerine serilmesi kabul edilir. Bu ikram, oryantal bir çatal bıçak takımı ile yiyin.

Bu salatayı servis edebilirsin.oryantal tarzda da pişirilen et için bağımsız bir yemek ya da garnitür. İçecek olarak, maden suyu, şekersiz meyve ve sebze suları, beyaz şarap kullanabilirsiniz. Bu arada, fungosia mirin (iyi bilinen, doğu geleneğinde, myrina ve pilav ile birlikte pişirmek pirinç bir mauveton olarak kabul edilir) salata hizmet etmek için izin verilir.

Hazır bir salata saklamak için tavsiye edilmez, bu nedenle aynı anda pişirilmesi tavsiye edilir.

Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 2019

Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 2019

Related news

 • ŞİŞLE MİNİK KALPLER ÖRNEĞİ TARİFİ
 • Acı Aşk 13.Bölüm Final izle
 • Etli Pilav Tarifi
 • Nazar Boncuğu Oya Yapılışı
 • Çok İzlenen Videolar

 • Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 91

  Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri


  Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 25

  Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 83

  Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 66

  Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 92

  Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 81

  Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 6

  Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 94

  Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 49

  Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 86

  Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 52

  Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 80

  Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 7

  Fuşizasyondan Korece Salat: pişirme özellikleri, tarifleri ve incelemeleri 93