19.06.2019

Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim 67

Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim

"Fukorcin" ilacı (diğer isimler: sıvı veya boya "Castellani") - dezenfektan ve antiseptik özelliklere sahip bir alet. Alerjiye neden olabilecek bir "Fukortzin" çözümü de cildin mantar hastalıklarını tedavi etmek için kullanılır. Kullanmadan önce, bir doktora danışın ve Fukortzin ilacının talimatlarını okuyun. Çoğu durumda ilaca ilişkin yorumlar pozitiftir.

görünüm

"Fukortzin" çözeltisi parlak kırmızı bir sıvıdırbileşiminin bir parçası olan fenol maddesinin oldukça keskin bir kokusu ile renklendirir. Gouache boya özel kokusu anımsatıyor. Ayrıca preparasyon "Fukortsin" (a renkli çözelti verir dünyanın ilk sentetik boya biri) kırmızı, aseton, borik asit, etanol (etil alkol), su ve resorsinoldür.
Üyelerinin entegre eylemleri sayesindemaddeler, iyi bir antimikrobiyal etkiye sahiptir. Buna ek olarak, bu ilaç güçlü bir antifungal (yani fungusidal) etkiye sahiptir. Bu nedenle, çözüm "Fukortsin" uygulaması, bulaşıcı veya mantar özellikli cilt hastalıklarının tedavisinde bulundu. "Fukortsin" ilacının kuruma etkisi, çocuk bezi döküntüsü ve püstüler cilt hastalıklarının giderilmesinde son derece yararlıdır.
Fukortzin solüsyonunun kullanımı için endikasyon.

Aşağıdaki hastalıklar ve cilt travması: mantar lezyonlar, sıyrıklar, kırıklar, yaralar, deri, su çiçeği, zona, streptoderma, erozyon ve piyoderma tabakalannda. Ayrıca, ilaç oral boşluğun stomatit, farenjit ve kandidiazis tedavisinde kullanılır.
Böyle bir aletin "Fukortzin" in bir çözümü olarak kullanılmasının kontrendikasyonları.

Bu çözümün kullanımı imkansız hale gelir,eğer hasta ilacın herhangi bir bileşeni için aşırı hassasiyete sahipse, kronik evrede dermatoz ya da en ufak alerjik reaksiyon belirtileri. Buna ek olarak, bu ilaç hamilelik ve emzirme döneminde kullanılamaz.
Ilacın "Fukortsin" yan etkileri: alerji, dermatit, yanı sıra bağımlılık, sonuç olarak bakteri öldürücü etkiye sahip olmaktan çıkmaktadır. Ayrıca, ilaç "Fukortsin", uygulamadan sonra buharlaşma özelliğine sahip olan fenol ile olası bir aşırı dozda ilaç riski nedeniyle, büyük miktarlarda cilde uygulanmamalıdır.
Fucorcin çözeltisi. Uygulama.

Ilacı pamuklu çubukla veyaCildin veya mukoza zarının etkilenen bölgesine günde beş defa yapışır. Gerekirse, ilaç "Fukortsin" kuruduktan sonra, bir jel veya merhem uygulayabilirsiniz. Bir doktor atanmadan, bu ilacın diğer ilaçlarla birlikte kullanılamayacağı belirtilmelidir.
Mukoza zarında kullanım durumunda"Fukortzin" çözümü her zaman yararlıdır. Tıbbi uygulamada uygulama yanık veya tahriş olma olasılığını kanıtlar. Bu nedenle, bu amaç için ilacın yerini bulmak daha iyidir. Ayrıca, bu ilaç, on iki yaşını geçmeyen çocuklarda hastalıkların tedavisinde kullanılmamalıdır. Her ne kadar çoğu doktor bu konuda tehlikeli bir şey bulamıyor ve ilacı "Fukorcin" e en küçük yaşta bile atar. Doğal olarak, ebeveynler Fukortzin çözümüne dikkat etmelidir.
Sorunun şekli.

İlaç "Fukortsin" özellikle dış mekan kullanımı için (25 ve 10 mililitre cam şişeler) bir solüsyon olarak verilir.
Depolama koşulları.

Bu çözüm, güneş ışığından ve parlak ışıktan korunan, sekizden daha az olmayan ve on beş dereceden fazla olmayan bir sıcaklıkta saklanmalıdır.Related news

 • Papatyalı Bebek Yeleği Yapılışı
 • İğne Oyası İkiz Çiçek Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Çanta Dosyası
 • Evlilik cüzdanı nasıl yapılır
 • İngilizce fiillerin formları

 • Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim 80

  Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim


  Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim 2

  Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim 62

  Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim 47

  Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim 33

  Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim 96

  Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim 40

  Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim 83

  Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim 83

  Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim 88

  Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim 3

  Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim 69

  Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim 97

  Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim 29

  Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim 16