Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek içinGöbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için

23.05.2019

Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için 59

Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için

Çocuğun doğumunda gerekli olan her şeyin hazırlanması -işgal hoş, ama zahmetlidir. Görevlerden biri göbek için bir boyun çizgisi olan yenidoğanlar için bebek bezi satın almaktır, çünkü doğumhanedeki annenize ihtiyaçları olacaktır. Yenidoğanlar için modeller arasındaki fark nedir ve en iyi olanları nasıl seçebilirim?

Özellikler

Bütün çocuk bezleri arasındatam olarak yenidoğana uyan olanları seçin, ya özel bir not yenidoğan (İngilizce "yenidoğan") ya da NB kısaltması arayın. Ayrıca, pakette belirtilen çocuğun ağırlığı tarafından yönlendirilmelidir. En küçük boyut genellikle 5 kilogram kadardır ve yeni doğan bebeklere uygundur. Bazı üreticilerin 2.5-3 kilograma kadar küçük çocuklar için hakimiyeti vardır, ancak nadiren kullanışlı oldukları için bunları önceden almayı önermiyoruz.

prim bakımı tutar

Farklı markaların bezleri farklı desenlere sahiptirler veAyrıca, yükseklik veya genişlik bakımından biraz farklı olduğundan, bazı çocuklar bir markaya daha uygun olurken, diğerleri benzer bir sızıntıya sahiptir. Bu nedenle, farklı üreticilerin 2-3 küçük paketini alıp ideal ambalajları seçmek daha iyidir.

Bebek bezini yeni doğan için ayıran nedirçocuklar, bu da göbeğin altındaki kemer üzerinde özel bir çentik. Örneğin, en gençler için en ünlü marka çocuk bezleri gibi tüm üreticilere rastlanmaz ve bu, Pampers'ın birinci sınıf bakım hizmetidir, böyle bir çentik yoktur. Ancak varlığı çok uygundur, çünkü doğumdan sonraki ilk günlerde umblikal yara çok duyarlıdır ve tekrar dokunmamak ve sıkı bir bantla örtüşmemek daha iyidir. Böyle bir çentik yoksa, annem her defasında külot kenarını çevirip göbeğini ovuşturmadığından emin olmalıdır.

göbek için kesilmiş yenidoğanlar için bezler

Ve bebek bezi için önemli bir diğer fark daYenidoğan özel bir emici katmandır. Çocuğun doğumdan sonraki ilk günleri ve haftalarındaki sandalyesi çok sık ve sıvıdır. Emici hale getirmek için, sıvının dışarıya çıkmasına izin vermeyecek özel emici maddelere, ancak aynı zamanda cildin nefes almasını ve sera etkisini yaratmamasını sağlayın.

Mağazalarımızda sunulan ana markaları göz önünde bulundurun ve tüm bu gereksinimleri karşılayın.

Libero Yenidoğan

Bu adil bir bütçe seçeneğidir,bununla birlikte, birçok avantajı vardır - bu bebek bezlerindeki deri nefes alır, göbek elastik bir bantla ovulmaz ve bebek bezi değişmek üzere olduğunda göstergeler istenir. Ayrıca herhangi bir losyon ve parfüm içermezler, bu nedenle en hassas cilde sahip çocuklar için uygundurlar.

göbek için kesilmiş yenidoğanlar için bezler

Yenidoğan dizisinde, çocuk bezi var0 ile işaretlenen göbek için bir kesim ile yenidoğan, onlar 2,5 kg erken ve küçük çocuklar için uygundur. Hayatın ilk günlerinden itibaren normal çocuklar için 3-6 kg ağırlığında işaretleme 2 uygundur. Paketler 26, 52 ve 94 adet için çeşitli boyutlarda geliyor. Bir bebek bezi fiyatı yaklaşık 14 ruble.

Huggies Elite Yumuşak

Bu bebek bezi üreticisi bile her şeyi bilirçocuk sahibi olmayanlar. Marka, tüm dünya pazarında uzun süredir var ve farklı ağırlıklar, yaş, cinsiyet ve çocuk özellikleri için çeşitli yöneticilere sahip. Yenidoğanlar için en küçükleri var - Elite Soft. Emici tabakası, mekonyumu iyi absorbe eden ve cilde tamamen temas etmeyen yumuşak pedlerden oluşur ve bu da daha az tahrişe yol açar. 27 ve 84 adetlik paketlerde bulunur. Büyük bir demet daha kârlıdır, çünkü 1 parça 10 ruble civarındadır, ama aynı zamanda yeterince küçük bir bütçedir - bir bebek bezinin maliyeti yaklaşık 12 ruble kadardır.

göbek için kesilmiş yenidoğanlar için bezler

Çocuk bezi Moony NB

Bu, bebek bezi Japon markalarından biridirÜst üste anneler için özel aşktan zevk aldık ve bu şaşırtıcı değil. Yenidoğan için göbek için bir kesik içeren bu bebek bezleri ince, yumuşak ve nefes alabilir, nadiren dermatite eğilimli çocuklarda bile bir damla veya deri döküntüsü oluştururlar. Daha önce sadece özel bir sipariş üzerine internetten satın alınabilirdi ve bugün neredeyse her çocuk departmanında çeşitli Japon markaları var.

çocuk bezi bezi

Bebekler için Moony bezi çok yumuşakYanlardaki ve arkadaki lastik bantlar basmaz, ancak sıvı infantil dışkıyı güvenilir şekilde tutar. Ayrıca anatomik bir yapıya ve göbek için zorunlu bir kesime sahiptirler. Onlar sadece yaklaşık 1.500 ruble bir fiyata 90 adet büyük paketler halinde satılmaktadır, yani, parça başına fiyat 16.5 ruble.

NB ve XS Merterleri

Merries - en popüler Japon markası, çokKaliteli nefes alabilir ve mükemmel emici bezler. Yuvarlatılmış tekrar kullanılabilir Velcro, hassas cildi çizmez ve lastik bantlar bacakların arasında bile ovalamayacaktır. Malomeryat, 5 kilograma kadar olan 5 kilogramlık bir çocuğa rağmen, zaten küçük olacaklar.

göbek için kesilmiş yenidoğanlar için bezler

Göbek için boyun askılı bebek beziNB aralığında sadece 1700 ruble bir fiyata 90 adetlik paketler halinde satılmaktadır. (Parça başına 19 ruble) ve XS daha küçük paketler halinde, sadece 24 parça, ama daha pahalı - 500 ruble, yani bir parçadan 20 rubleden biraz daha fazla.

Bella Baby Mutlu Yenidoğan

göbek için kesilmiş yenidoğanlar için bezler

Bella marka bebek bezi - ucuz, onlar öyle değilyaygın olarak ilan edildi, ancak kalite her zaman daha ünlü markalara göre daha az değildir. Yenidoğanlar için, sadece göbek deliği değil, emici tabakanın üzerinde bir sandalyede tam olarak emilen mikrovillus yoktur. Ayrıca, bebek bezi döküntülerine karşı koruma sağlayacak olan yeşil çay özü ile emprenye edilir. Onlar bir bebek bezi başına sadece 9.5 ruble perakende fiyatı, 25 ve 42 adet paketler halinde satılmaktadır.

Helen Harper yeni doğdu

helen harper yeni doğmuş

Sahip olduğu bir başka bütçe markası5 kilograma kadar bebekler için bebek bezi. Analoglar, 3 adet emici katman, parfüm ve yumuşak diş etleri ile aynıdır. Sağlanan göbek için kesme. Çocuk bezleri 24 adetlik paketler halinde satılır ve bir tanesi sadece 10,5 ruble.

Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek içinGöbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için

Related news

 • Evdeki orkidelerin güzelliği veya çoğalmasının çoğalması
 • Bakımlı ve Havalı Kaşlar Nasıl Yapılır
 • Menekşeli Kalpli Lif Tarifi
 • Hızlı ve kolay diyet listesi ile Etiketlenen Konular
 • Ev dekorasyonunda beyaz etkisi

 • Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için 40

  Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için


  Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için 81

  Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için 91

  Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için 86

  Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için 49

  Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için 37

  Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için 6

  Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için 56

  Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için 67

  Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için 46

  Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için 76

  Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için 20

  Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için 50

  Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için 70

  Göbek için bir kesikli yenidoğanlar için çocuk bezleri seçmek için 64