25.06.2019

Gül bombastique: Hollandalı güller 38

Gül "bombastique": Hollandalı güller

Çiçekler hayatımıza harika bir ektir. Gri rutinleri aydınlatır ve tatilleri daha parlak hale getirirler. Ruh halinden ne haber! Her kız, sadece tatilde değil, sıradan günlerde de bir buket çiçek ile son derece memnun kalacak.

Şüphesiz, tüm renkler arasında, önde gelen pozisyonlargülleri işgal et. Yetiştiricilerin günümüzde üretmeye devam ettikleri yüzlerce farklı çeşidi vardır. Ama bugün en güzel çeşitlerden biri hakkında konuşacağız - gül "bombastik."

tanım

gül bombası

Güzel çiçekler "bombastik" genellikleHollanda'da yetiştirilen bir çeşit rosa spreyi. Çalı oldukça düşüktür ve 50 cm'den daha geniş olmayan bir yüksekliğe sahip 60-70 cm yüksekliğe ulaşır, bu nedenle bitki geniş bir alana yayılabilir.

Ancak, büyük birtomurcukların sayısı, sayısı 15 adet ulaşabilir. Bu gül yaprakları daha da zarif hale küçük boyutu ve zengin koyu yeşil renkte bir buket kontrast eklemek için gözyaşı yapılmamıştır.

Gül "bombastik" nin ana avantajısap üzerinde neredeyse hiç diken yok, bu yüzden ellerinizi incitmekten korkmamalısınız. Ayrıca tomurcuklardan, hafif bir kokusu duyabiliyoruz, göze batmayan, ama çok hoş, ki bu da nadir görülen bir şey.

Çiçeklerin çeşitli hastalıklara karşı dirençli olduğu unutulmamalıdır: örneğin siyah leke ve külleme.

Özellikler

beyaz ve pembe güller

Gülün "bombastik" in en önemli özelliğipion ile olan benzerliği. Yetiştiriciler arasında güllerin diğer renklerle benzerliğini elde etmek için mükemmel bir sonuç olduğu düşünülmektedir. Bu çeşitliliğin tatillerde popüler olması şaşırtıcı değildir.

Renk çeşitliliği hakkında söyleyemeyiztomurcukları. Yavaşça pembe olabilirler ve şeftali, bej tonları vardır. Ya da doymuş pembe olsun. Bu, en çok talep gören alıcının bile çiçeklerin tadına bakma fırsatına sahip olduğunu göstermektedir.

Gül tomurcuklarının şekline özel ilgi gösteriliyor"Bombastik". Herbiri aynı şekle sahip, küçük çaplı sıkı bir topu andırıyor, buketde ne olduğuna bağlı olarak, bu güller çok güzel görünüyor. Tomurcuklar açıldığında, oldukça muhteşem olurlar.

Nerede kullanıyorlar?

çalı güller

Bu çeşitliliğin en etkili beyaz ve pembe gülleri diğer, koyu tomurcuklarla veya diğer hassas tonlarla kombine edildiğinde düet yapar.

Bu gül yaygın olarak yayıldıDüğün buketleri oluşturmak için bileşenler olarak. Bu amaçla çalı gülleri gayet iyi. Ayrıca, çiçek masa ve kemer süsleri olarak kullanılır.

Ayrıca çalı gül çeşitleri "bombastik" diğer tatil için hoş bir hediye olarak hizmet vermektedir. Hem çeşitli manzaralarda hem de sunum olarak kullanılırlar.

Sonuç olarak güllerin olduğu söylenmelidir.oldukça kaprisli bitkiler, çünkü onların ekimi için çok arzu, sabır ve beceri gerektirir. Ancak, tüm gücünüzü sevdiğiniz şeyleri yapmaya bırakırsanız, sonuç beklemek için uzun sürmez. Bahçenizde bile eşsiz bir atmosfer yaratabilen güzel gül çalıları alacaksınız.Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Adeline Sotnikovanın kız kardeşinin nesi var Adha Sotnikovanın kız kardeşi Masha Sotnikovanın teşhisi nedir
 • Krem dantel tığ işi örgü elbise
 • Kenan İmirzalıoğlu Hz. Hamza rolünü oynayacak
 • En büyük hacker skandallarından biri yaşandı

 • Gül bombastique: Hollandalı güller 26

  Gül bombastique: Hollandalı güller


  Gül bombastique: Hollandalı güller 76

  Gül bombastique: Hollandalı güller 96

  Gül bombastique: Hollandalı güller 77

  Gül bombastique: Hollandalı güller 29

  Gül bombastique: Hollandalı güller 72

  Gül bombastique: Hollandalı güller 99

  Gül bombastique: Hollandalı güller 90

  Gül bombastique: Hollandalı güller 74

  Gül bombastique: Hollandalı güller 76

  Gül bombastique: Hollandalı güller 85

  Gül bombastique: Hollandalı güller 42

  Gül bombastique: Hollandalı güller 55