Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 2019

Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 2019
25.08.2019

Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 78

Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor

Gümüş alyans, geri kalan gibiAltından başka bu tür süslemeler, Rus uygulamalarında çok uzun zaman önce ortaya çıkmadı. Şimdiye kadar, annelerimizin ve büyükannelerimizin elinde, taşıyıcılarının durumunu ve zenginliklerini vurgulayan şık ve kalın altın aksesuarları görebiliyoruz. Bazı durumlarda, büyük akraba yüzükleri (kural olarak zaten boşandı) gençler için daha belirgin hale getirildi. Bununla birlikte, enerji uzmanları öneride bulunmadı ve öneride bulunmadı; böylece parçalanan ailenin sorunları gençlere dönüşmedi. İnce ama yeni altın takılar satın almak daha iyi. Ya da gümüş alyans için çok ucuz bir fiyat elde edin.

gümüş alyans

Eskilerden beri Slav dünyasında ilginç,ama farklı metallerden evlilik sembolleri eşleri taşıyan unutulmuş bir gelenek. Altın yüzüğün sağdaki eş tarafından giyilmesi ve eş - sol eldeki gümüş bir düğün yüzüğünün giyilmesi gerektiği varsayıldı. Böylece, gelecekteki ailenin kadın ve erkek enerjisinin uyumlaştırılması sağlanır. Kim bilir, belki de "yanlış" eldeki "yan" unsurların metalinden kadın yüzük takma geleneği evlilik hayatında belirli sayıda problem oluşturur.

Bazı durumlarda altın giymek değilzodyakın belirli bir işareti için uygun. Ve evlilikteki isimsiz parmakların sürekli çalması gerektiğinden, aksesuar seçerken bu durumu göz önünde bulundurmaya değer. Yay, Kova, Akrep, İkizler Burcu ve Oğlak, Toros, Aslan ve Koç'a en uygun altın takılar olduğuna inanılıyor. Ancak, giymek için su işaretleri (Balıklar, Kanser) altın, gümüş ve platin veya gümüş alyansların daha uygun alaşımlarıdır.

gümüş nişan yüzüğü

Modern kuyumculuk endüstrisi teklifleriBu "huzursuz" dekorasyonun birçok çeşidi. Mağazalarda hem yüzlerce ruble için ince gümüş tel hem de binlerce ruble ve hatta dolar için değerli ve yarı değerli taşlarla yapılmış eserleri bulabilirsiniz.

Ancak, ile düğün gümüş yüzük seçerkentaşlar varsa, bu metalin kesinlikle yakut, elmas, mavi ve mavi turkuaz dahil olmak üzere bazı eklemelerle birleştirilmediğini düşünmelisiniz. Bunlar bir çeşit enerji "çatışması" na giren güneş taşlarıdır. Gümüş dekorasyon zümrüt, yeşim taşı, ametist ya da krizopraz ise bu metal için mükemmeldir daha iyidir.

alyans

Gravür ile gümüş nişan yüzükleri veyaEmaye ile dekore edilmiş, eşlerin standart olmayan insanlar olduğunu bildirir. Bu yüzden bazı firmalar düğün aksesuarlarını evli insan isimleriyle veya hatta düğün töreni tarihi ile birlikte sunmaktadır.

Evlilik sembolü her zaman zarif görünüyordu,Alyans periyodik olarak temizlenmeli ve eller korozif medya veya kozmetiklerle temas ettiğinde çıkarılmalıdır. Enerji uzmanları dördüncü ay gününde, herhangi bir gümüş yüzüğe "dinlenme" vermelerini tavsiye ediyorlar. Bunu yapmak için suya konulmalı ve on altı saat buzdolabına konulmalı, daha sonra defrost için 8 saatte bırakılmalıdır.

Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 2019

Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 2019

Related news

 • Merkez Haberleri: Yatalak hastalara evde banyo ve bakım hizmeti
 • Mimaride Barok stili
 • Fırında Patlıcan Kebabı
 • Bir çocuğun kaydı var mı Karmaşık bir şey yok
 • Çilekli Limonata Tarifi

 • Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 75

  Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor


  Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 93

  Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 49

  Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 24

  Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 10

  Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 39

  Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 77

  Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 43

  Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 5

  Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 85

  Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 2

  Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 77

  Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 57

  Gümüş nişan yüzüğü eski Rus gizemini gizliyor 14