Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotasıGüzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası

26.05.2019

Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası 13

Güzergâh М5, "Miass-Chelyabinsk" rotası

Karayolu M5 "Miass-Chelyabinsk" bölümü112 kilometre, seyahat süresi - trafik yoğunluğuna, yol koşullarına ve hava durumuna bağlı olarak yaklaşık 2 saat. Ana rota Ural Dağları izler. Yolun her iki yanında bir şerit var. Rota dört büyük yerleşimden geçiyor: Chebarkul şehri ve Timiryazevsky, Vitamin ve Poletaevo köyleri. Bu uzantıda, M5 otoyolu, yolun kendisi gibi Moskova'dan gelen demiryolu rayları boyunca döşenmektedir. E30 yerel adlandırması.

Miass Chelyabinsk

Karayolu M5 "Miass-Chelyabinsk" bölümünün yüksek kazaları

İnsanlar onu "ölüm yolu" olarak adlandırıyor, çünküÇoğunlukla çok kırılmış ve bantlar son derece dar. Hava şartları ve ağır trafik, "ön" olanlar da dahil olmak üzere çok sayıda kazaya neden olur. Miass'tan Çelyabinsk'e kadar, araçların üzerinden geçmek kesinlikle yasaktır, ki bu sürücüler için bir engel değildir. "Moscow-Chelyabinsk" otoyolunun bu uzantısında sürekli olarak tamir ve yol çalışmaları yürütülürken, toplam 22 kilometre uzunluğundaki sadece 2 segment yerleştiriliyor. Dik eğim ve asansörler arasında seyreden sitelerde araç sürücülerinin özel dikkat gösterilmesi gerekiyor.

otobüs chelyabinsk miass

altyapı

Araba yolunu geçmeye karar verirseniz"Miass-Chelyabinsk", bir şehirden diğerine olan mesafe ve seçilen yolun hızı, yaklaşık 2 saat boyunca yolda kalacağınızı garanti etmez, çünkü çoğunlukla yol arabaları aşırı yavaş ilerlemektedir. Karayolu üzerinde, nadir olmayan bir kaza olursa, birkaç saat sıkışabilirsin. Rotada birçok görev ve trafik polisi odaları var. Sabit denetim alanları 1705 ve 1780 kilometrelerde bulunmaktadır. Hastalanırsanız ya da yolda yaralanırsanız, 1750, 1780, 1797 ve 1825. kilometrelerden tıbbi yardım alabilirsiniz. Yolda kahveler, restoranlar, moteller ve oteller oldukça ufaktır, bu nedenle sizler aç kalmaz ve geceyi rahatça geçiremezsiniz.

miass chelyabinsk mesafe

Miass'tan Çelyabinsk'e otobüs ile

"Chelyabinsk-Miass" otobüsü ileKuzey otobüs istasyonu, Sverdlovsk Bulvarı'nda, ev 51. Hareketin başlangıcı 6:50. Son otobüs 20:30 da kalkıyor. Dönüş yolu - "Miass-Chelyabinsk" - Predzavodskaya meydanındaki otobüs durağında başlıyor. 6: 10'da hareketin başlangıcı. Son otobüs 19.40'da kalkıyor. Yolda durun - özellikle yerleşim yerlerine gitmeden önce Vitamin, Travniki, Timiryazevsky ve Mishash. Otobüs, "Elovoe" sanatoryumunda ve "Sosnovaya Gorka" da Chebarkul kentinin otobüs istasyonunda çağırıyor. Yolculuk 2 saat 45 dakika sürüyor. Yolcular günlük her yarım saatte bir taşınır. Hafta içi, hafta sonları ve tatil günlerinde otobüs tarifeleri benzerdir.

Miass şehrinden Chelyabinsk tren yolculuğu

M5 demiryolu boyunca bulunduğu içinBir kaza veya kaza durumunda, her zaman trenle gideceğiniz yere gidebilirsiniz. Her gün dört banliyö treni, Miass'tan Çelyabinsk'e ve Zlatoust'tan 2 adet elektrikli trenle geçmektedir. Program hafta içi veya hafta sonları olsun, değişmez. Miass platformundan kalkış saati: 05:37, 08:33, 10:18, 17:20, 20:10 ve 20:45. Genellikle yolcular üzerinde 2 saatten biraz fazla. Tren saat 20: 10'da yüksek hızlı gidiyor. Bölgeye sadece 1 saat 20 dakika içinde ulaşmak mümkündür. 7 banliyö trenleri Chelyabinsk'den Miass'e günlük olarak gitmektedir. Kalkış saati: 06:15, 07:25, 10:30, 17:00, 18:20, 18:55 ve 21:10. Yolda, yolcular 2 saatten fazla. Banliyö treni, saat 18: 10'da yüksek hızlı. "Miass-Çelyabinsk" treni 27 durak geçer, bunlardan altısında yerel rotalara transfer yapabilirsiniz. Seyahat belgelerini, bilet gişelerinden istasyonlardaki veya trendeki kontrolörlerden satın alabilirsiniz.

Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotasıGüzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası

Related news

 • İktidarın Penceresinden Direniş
 • 8. İstanbul Matematik – Fen Olimpiyatı
 • Çökertme Tarifi
 • Mermi - nedir Kasık kılıfına nasıl dikilirsiniz
 • Bu pasta bildiğiniz pastalardan değil

 • Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası 60

  Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası


  Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası 3

  Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası 56

  Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası 10

  Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası 74

  Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası 9

  Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası 48

  Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası 1

  Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası 81

  Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası 20

  Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası 24

  Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası 41

  Güzergâh М5, Miass-Chelyabinsk rotası 8