GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 2019

GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 2019
18.09.2019

GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 39

GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor

GA Grup, uzman eğitmen kadrosu tarafından danışmanlar desteğiyle yürütülen Resim-Heykel, Yaratıcı Drama, Tiyatro, Ritim, Okuma, Origami ve Tasarım Atölyeleri ile kişisel gelişim ekseninde farklı yaş gruplarına yönelik farklı programlar sunuyor.

Yaratıcılığın sunduğu kendine güven, anında çözüm üretme, spontane davranma ve benzeri özelliklerle çocukların güçlü bireylere dönüşmesine yardımcı olan atölyelerle, çocuğun hayal dünyası destekleniyor ve besleniyor; gerçeklikle bağını koparmadan gelişimine katkıda bulunuluyor. İçinde saklı enerjinin serbest bırakılmasına ilişkin metotlar öğretilerek çocuğun kendisini ve çevresini tanıması, duyularını ve duygularının fark etmesi sağlanıyor.

Atölyeler, çocuğun bilinci ve duygusal tecrübesi arasındaki köprü vazifesi görerek; yaşamda bir kez yaşanabilen ve tekrarlanma olasılığı olmayan durumların yaşanmasını sağlıyor. Çocuğun tüm dünyasını aktarabildiği kendini ifade edebildiği araçlara başvurularak, ideal ortamlarda dolaysızca duyumsal ve duyuşsal deneyler yapma olanağı yaratılıyor.

Programlar, 4-13 yaş grubundaki çocukların öğrenme yöntemleri eğitim öncesinde test edilerek hazırlanıyor, her yaşın gelişim evresi dikkate alınarak uygulanıyor. Beyinle birlikte bedensel gelişimi paralel devam ettirebilmek, takım halinde, birlikte çalışabilmek, farklı ortamlara uyum sağlamak, özgüven ve ifade yeteneğini geliştirmek üzerine yapılandırılan atölyeler; çocukların gözlem, araştırma, algılama, yaratıcılık, farkındalık gibi mental ve motor gelişimlerini artırmak üzere tasarlanıyor.

Çocukları ile birlikte gelişim sürecinin içinde olarak profesyonel yönlendirilmeler ile hem birlikte öğrenmek, üretmek hem de keyifli, etkin, verimli zaman geçirmek isteyen anne ve babalar için de ayrıca programlar yer almaktadır.

GA Grup Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilecek atölyeler, 7 Mart -8 Mart saat 11:00 itibariyle iki grup olarak başlayacak.

Bir kur, toplam 4 haftadan oluşuyor. Cumartesi ya da Pazar günleri ikişer saat.

GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 2019

GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 2019

Related news

 • Freezer Pack-Marinated Chicken 4 Ways
 • Bulut Дle Дlgili Ећiirler, Bulut Ећiirleri, Bulut Konulu Ећiirler, Bulut Ећiirleri KДsa
 • HDPden TÜSİADa ziyaret: Kürt sorunu da istişare edildi
 • Disney Live Mickey’nin Müzik Festivali
 • En güzel banyo dekorasyon fikirleri

 • GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 45

  GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor


  GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 29

  GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 30

  GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 93

  GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 64

  GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 51

  GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 36

  GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 86

  GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 31

  GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 53

  GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 76

  GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 59

  GA Grup Sanat Atölyeleri başlıyor 58