Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konforGeely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor

25.05.2019

Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 6

Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor

Gili, Çinli bir şirkettir, oldukça genç1986'da kurulan otomobil pazarı, başlangıçta ev eşyaları üretti. Otomobiller, yalnızca 2000'li yılların başında montaj hattından çıkmaya başladı. Şimdi bu şirketin arabaları, erişilebilirliği, kolaylığı ve modern tasarımı ile ayırt ediliyor.

Çinli otomobillerde Gili fiyatı dalgalanıyorüç yüz ile beş yüz bin rublelik arasında değişmektedir. Bu nedenle bu otomobil artan bir popülarite kazanmaktadır. Yeni bir araba isteyen alıcılar için fiyat aralığı çok cazip ancak maddi sıkıntılar yaşanıyor. İyi özellikler, ilginç tasarım, zengin ekipman - hepsi benzersiz artılar, ancak bu ürünün minuses hakkında unutmayın: güvenlik ve yapı kalitesi çok arzulanan bırakın. Üreticiler, ürettikleri araçları sürekli geliştirerek ve geliştirerek bunu anlıyorlar.

Çoğunlukta Gilly otomobiller hakkında incelemelerPozitif. Kullanıcılar, otomobillerin mükemmel elleçleme, iyi yol tutuşu, geniş iç mekan, ekonomik yakıt tüketimi ve diğer pek çok avantaja sahip olduğunu belirttiler. Ayrıca, bakım ve onarım masraflarının en düşük seviyede olmasını memnuniyetle karşılamaktayız.

Gilly araba daha fazla satın alınabilirSeksen şehir Rusya. Kural olarak, edinme zorlukları ortaya çıkmaz. Desteklenen bir araba olarak ve sergi salonunda yeni satın alabilirsiniz. Şirket tarafından üretilen otomobillerin% 65'inden fazlası Afrika, Doğu Avrupa, Rusya, BDT ülkeleri ve Birleşik Devletler ülkelerine ihraç edilmektedir. Gilly otomobilleri neredeyse tüm dünyaya yayıldı ve her yıl popülerlik kazanmaya başladı.

Sıralama, on beşkarakteristikleri ve tasarımları farklı olan temsilciler. Şirket, her yıl aralıklarını giderek genişleten, kataloğuna üç araba daha ekliyor. Yıl içinde Gilly yaklaşık 2 milyon otomobil üretiyor ve 2015'in ikinci çeyreğine kadar üreticiler ürün sayısını iki yüz bin kadar artırmayı düşünüyorlar. Aracın garantisi, hangisi önce gelirse, üç yıl veya kilometre yüz bin kilometre olacaktır.

Mükemmel yönetim, ferah iç mekan,ekonomi ve erişilebilirlik bu araçların başlıca avantajlarıdır. Firma Gili üretimini sürekli geliştirir, diğer üreticilerle işbirliği yapar. Bir Çinli şirketten "korkmak" söz konusu değildir çünkü konveyörden çıkan otomobiller, fiyatlarını haklı göstererek oldukça yüksek kalitededirler.

Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konforGeely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor

Related news

 • KELEBEK KANADI SIRALI TIĞ OYASI YAPIMI
 • 13 Parçalı Yelek Modeli
 • Sigaranın Zararları Nelerdir
 • ÇAM MODELİ PATİK YAPIMI
 • Dama Kurabiye

 • Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 27

  Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor


  Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 73

  Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 76

  Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 30

  Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 41

  Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 54

  Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 19

  Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 46

  Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 13

  Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 67

  Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 23

  Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 81

  Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 56

  Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 18

  Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 59

  Geely araba - makul bir fiyata kolaylık ve konfor 43