Genç Gösteren Saç Renkleri 2019

Genç Gösteren Saç Renkleri 2019
Genç Gösteren Saç Renkleri


Genç Gösteren Saç Renkleri

Genç Gösteren Saç Renkleri
Genç Gösteren Saç Renkleri

Genç Gösteren İdeal Saç renkleri

Bayanlar olgunluk yaşında yani 30 ve üzeri yaşlardasaç renklerini değiştirerekdaha genç ve canlıbir görüntüye kavuşabilirler. Bunun içingenç gösteren saç renkleri hangileridirbunu iyi bilmelisiniz. Öncelikle şunu söylemek gerekir koyu saçlar açık saçlardan her zaman daha genç gösterir. Bunun için sarı ve tonlarını genç yaşlarda ilerleyen yaşlarda ise saçlarınızı biraz daha koyultmaya başlamanızı öneririz.

kot sort kombinleri 2019 2019

Genç gösteren saç renklerinden biri kuşkusuz koyu ve siyah saç renkleridir. Koyu  saç yüzü daha canlı ve enerjik gösterdiği gibi sarı tonları gibi özellikle yaş ilerledikçe yüzünüzü solgun ve bıkkın göstermez. Yaşınız ilerledikçe kahkül kesmeyi ihmal de etmemelisiniz. Kahküllü saç açık bir alından her zaman daha genç gösterir. Bu bağlamda genç gösteren saç renklerinden ilk önereceğimiz saç siyah ve kahküllü saçlar. Ayrıcasiyah saçgenellikle her ten ile uyum sağlayarakdaha genç gösterirkurtarıcı bir saç rengidir. Ama yüzünüzde çok fazla kırışıklık varsa siyah saç rengini tercih etmemelisiniz. Çünkü siyah bunları daha fazla vurgular.

genc gosteren sac renkleri

Bunun dışındadaha genç gösteren saç rengi küllü sarırenkleridir. Çok açık ton olmayan bu saç rengi özellikle yüzünüzdeki çizgileri ve saçlarınızdaki beyazları kapamak için yine kurtarıcı renkleriniz arasındadır. Siyah saç sizi daha genç gösterir fakat saçınızdaki beyazları çok fazla ele verir. Küllü sarı tonlarındaki saçta beyazlar saç renginize karışarak fazla belli olmaz.

genc gosteren kullu sac renkleri

Yaşları ilerleyen bayanlarda kızıl ve tonlarını çok fazla görüyoruz. Biz yaş ilerledikçe kızıl tonlarından kaçınmanızı öneriyoruz. Çünkü kızıl renk teninizi soluk gösterir ve buda olduğunuzdan daha da yaşlı görünmenize neden olur. Ayrıca yaşlandıkça yüzde oluşan kırmızı renk olan pigmentleri kızıl saç daha fazla ön plana çıkarır.

genc gosteren koyu sac renkleri

Yaşınız ilerledikçe uzun saçlardan da kaçınmalısınız. Saçlarınızı kısa ya da orta boy olarakkahküllüya daperçemlikullanmalısınız.


Bir önceki yazımız olan Evde Saç Boyası Nasıl Akıtılır ? başlıklı makalemizde doğal saç akıtma, evde boyalı saç nasıl akıtılır ve evde saç boyası akıtma hakkında bilgiler verilmektedir.

ÖNCEKİ KONU
SONRAKİ KONU
!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");
BENZER KONULAR
Platin Saç Rengi Nasıl Bir Renktir? En çok tercih edilen...
Kına Gecesi İçin Saç Modeli Nasıl Olmalı?   Kına gecesi...
Bugün güzel saç rengi ile daha sizlerleyiz. Sizlere birçok rengi...
Bakır Karamel Saç Renkleri ve modelleri Bakır karamel saç rengi...
2019 kış saç modasının en trend saç modeli balıksırtı saçlar.Moda...
Deniz Sonrası Saç Bakımı Yaz aylarında saçlar olduğundan çok daha...
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Genç Gösteren Saç Renkleri 2019

Genç Gösteren Saç Renkleri 2019
Genç Gösteren Saç Renkleri


Genç Gösteren Saç Renkleri


Genç Gösteren Saç Renkleri


Genç Gösteren Saç Renkleri


Genç Gösteren Saç Renkleri