Genç yıldız Alisa Kozhikina 2019

Genç yıldız Alisa Kozhikina 2019 Genç yıldız Alisa Kozhikina

Genç yıldız Alisa Kozhikina

2003 yazında, 22 haziran, meydana geldiBugün tüm dünyaya bilinen bir kız - Alisa Kozhikina. Hayatı Kursk bölgesinin küçük bir köyünde başladı - Uspenka köyü. Ama yakında bütün aile ilçe merkezine - Kurchatov taşındı.

Yaratıcılık için özlem

Müzik sevgisi annem tarafından kızıma verildi. Piyano çaldı ve büyüdükçe küçük Alice, hoş melodileri dinledi. 4 yaşında kız vokal yapmaya başladı. İlk başarıları Lukyanovskie'yi yöneten "Dinle" adlı kadroda yapıldı.

alice skinkin

Ama Alice Kozhikina bir vokalle durmadı. Altı yaşından itibaren piyano eğitimi aldı. Öğretmeni Natalia Balashova, kızın her şeyde başarıya ulaşmak istediğini söylüyor. Kendisini gayretli bir şekilde hedefine doğru ilerletti ve ikinci sınıf bittiğinde, beşinci altıncı için programla uğraştı. Aynı yıl, Kursk'da düzenlenen ve “yaşına göre çok karmaşık olan besteleri” gerçekleştirdiği “Öğretmen ve Öğrenci” adlı bir yarışmaya katıldı. Böyle bir genç yaşta kız, çeşitli yarışmalarda yer aldı - kentsel, bölgesel, uluslararası ölçekte. Onun başarısı uzun ve sıkı bir çalışmanın sonucudur. Tabii ki ayrı bir "teşekkür ederim" ve Larisa Kireeva - ilk vokal öğretmeni.

Ses Şovu

2013'ün sıcak yaz günlerinden birinde dikkatyetenekli kız projenin reklamı ile çekildi "Ses. Çocuklar ", İlk Kanalda başladı. Ona katılma arzusu hakkında, hemen ebeveynlerini bilgilendirdi. Ancak, bu haberi büyük bir coşkuyla almadılar. Ama inatçı Alisa Kozhikina anne ve babayı gerçekten ona ihtiyacı olduğuna ikna etti. Projeye katılım başvurusu doğum gününde gönderildi.

Muhtemelen, Alice'in kendisi dışında hiç kimse buna inanmamıştı.Kız eleme turunu geçecek. Sonuçta, şimdi bilindiği gibi, o zaman bir öğretmen olmadan bir sene boyunca vokalde çalışmıştı! Kızın eğitiminden, o sadece reddetti. Muhtemelen "Yeni Dalga" ya katılım, Alice'in en üst seviyeye ulaştığını gösterdi. Ancak, genç yetenek böyle düşünmedi. Kız kendini çalışmaya devam etti.

çocuk eurovision alice skinkin

Neyse ki yargıçlar yeteneklerini fark ettiler.Alisa Kozhikina var. "Ses. Çocuklar ", ülkeyi ülke çapında ünlü yapan bir gösteridir". Kendisini koç olarak seçtiği Maxim Fadeyev'in önderliğinde, finallere ulaştı ve rakiplerini büyük ölçüde geride bırakırken birincilik yaptı. Sadece düşünün, Alice izleyici oylarının% 58.2'sini aldı!

Eurovision Şarkı Yarışması

Malta’da 15 Kasım 2014’te "Çocuklar"Eurovision ". Alisa Kozhikina Rusya'yı temsil etti. Yaptığı şarkı Dreamer'ın müziği, Maxim Fadeyev tarafından yazılmıştır ve Alice'in kendisi tarafından Olga Seryabkina ile birlikte yazılmıştır.

Tam anlamıyla yarışma arifesinde, favori olarak adlandırıldı. Seyirci oyu Alice'i ilk sırada yer aldı. Hatta bundan önce Ancak, yapımcı Maxim Fadeev hatta çocuk yarışmada yer siyasi olacaktır çünkü bu artış, böylece, yapma ihtimali yüksek kız olmadığını söyledi.

alice skinkin'in şarkısı

Uzun süredir hiç sırrımız yok bizim için nasıl sona erdiJunior Eurovision'un kahramanı. Alisa Kozhikina beşinci sırada yer aldı. O üzüldü mü? Hiç de değil! Yeni başarılar için hazır ve çok iyi bir sonuç elde ettiğine inanıyor.

Ödüller ve başarılar

2019 yılı. Rekabet "Rüzgar gülü. Moskova - Rossosh transit ". Grand Prix.

2019 yılı. "Rüzgar yükseldi. Final Moskova ». Uluslararası rekabet. Birincilik ödülü sahibi.

2019 yılı. "Kartal Takımyıldızı." Uluslararası rekabet. Kazanan

2011 yılı. Petersburg, "Çocukluk Tatil" - Uluslararası rekabet. Grand Prix'in sahibi.

2011 yılı. "Genç takımyıldızı" - Kursk'ta bölgesel rekabet. Kazanan

2012 yılı. Uluslararası festival yarışmasına katılım "Baltık takımyıldızı".

2012 yılı. "Yeni Çocuk Dalgası" nın katılımcısı.

2012 yılı. "Yılın Noel şarkısı" - M. Fomin ile birlikte bir performans.

2013 yılı. "Gümüş" grubu ile birlikte performans.

2013 yılı. "Çocuk Yeni Dalga" - Nastya Kamensky ve Potap ile birlikte bir performans.

2014 yılı. İlk Kanalın Projesi "Ses. Çocuklar "- kazanan.

2014 yılı. Junior Eurovision Şarkı Yarışması'nda 5. sırada.

İlginç gerçekler

alice kekakina ses

- Alisa Kozhikina okulda mükemmel bir öğrenci, günlüğünde sadece beş tane var.

- Kızın kendi tılsımı var. Bu küçük bir Chizhik-Pyzhik olan St. Petersburg'da satın alınan bir hediyelik eşya.

- Alice, Lara Fabian, Julia Savicheva ve Christina Aguilera'nın eserlerini sever.

- Kozhikina asla kendi başına işleri kolaylaştırmak istemedi. Öğretmenlerin şarkıların karmaşık versiyonlarını vermesinde ısrar etti ve onlarla harika bir şekilde başa çıkmaya çalıştı.

Sonuç

Elde edilen üzerinde durmayacakAlisa Kozhikina. Dreamer şarkısı, elbette, radyo alıcılarından uzun bir süre ses çıkaracak, ama yakında, kızımızın yeni kompozisyonlar ile bizi memnun edeceğinden emin olabiliriz. Bu arada, Alice okul müfredatıyla yetinmek zorundadır, çünkü doğal azim ve mükemmeliyet arzusu onun bir şeyin içinde geri kalmasına izin veremez. Gördüğümüz gibi, her zaman en iyisi olmak istiyor, kendini rahatlamaya ve yüreğini kaybetmesine izin vermiyor. Sadece kızın şansını dilemek ve onun yeni başarılarını beklemek için kalır. Ve kesinlikle olacaklar, bu şüphelenilemez!

Genç yıldız Alisa Kozhikina 2019

Genç yıldız Alisa Kozhikina 2019

Related news

 • Pratik Tavada Somon Balığı Pişirme
 • Gulliverin Maceraları: D. Swiftin romanının özeti
 • Topuklu ayakkabıyı acı çekmeden giymenin yolları
 • Palamut Izgara Tarifi Videosu
 • Tuvalet Kağıdı Rulosundan Kol Saati Yapımı

 • Genç yıldız Alisa Kozhikina

  Genç yıldız Alisa Kozhikina


  Genç yıldız Alisa Kozhikina

  Genç yıldız Alisa Kozhikina

  Genç yıldız Alisa Kozhikina

  Genç yıldız Alisa Kozhikina

  Genç yıldız Alisa Kozhikina

  Genç yıldız Alisa Kozhikina

  Genç yıldız Alisa Kozhikina

  Genç yıldız Alisa Kozhikina

  Genç yıldız Alisa Kozhikina

  Genç yıldız Alisa Kozhikina

  Genç yıldız Alisa Kozhikina