19.06.2019

Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar 4

Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar

Bugün bir sunucu oluşturma hakkında konuşacağızÇevrilmemiş. Bu oyun, Minecraft'a benzer tarzda projelerin tüm sevgililerine uyacaktır. Zombiler ve diğer karakterler arasında hayatta kalmak zorunda olduğumuz sanal gerçekliğe kendinizi kaptırmanızı sağlar.

Özellikler

dönüştürülmeyen bir sunucu nasıl oluşturulurSorunun çözümüne geçmeden önce nasılUnturned 3 12'de bir sunucu oluşturmak, projenin içinde gerekli öğeleri toplamasına izin verildiğini belirtmek gerekir. Bundan dolayı, karakterimizin olanakları genişler. Diğer şeylerin yanı sıra, Unturned bir ağ oyunu. Üye olmak için bir sunucu oluşturmanız veya mevcut bir sunucuya bağlanmanız gerekir. Bunu nasıl yapacağız, daha fazla tartışacağız.

talimat

Böylece sorunun nasıl çözüldüğünü soruyoruzUnturned 3 0'da bir sunucu oluşturun. Bu durumda, her şey Minecraft algoritmasına benzer şekilde yapılır. Sunucuyu yapılandırmak için 2 seçenek vardır. İlk yönlendirici ile. İkincisi onsuz.

unturned içinde bir sunucu nasıl oluşturulur 3 12

İnternete bağlanmak için kullanıyorsanızyönlendirici, ilk seçenek en uygun olacaktır. Ağ kablosu kullanılıyorsa, ikinci yöntem uygundur. Açıklanan herhangi bir durumda, her şeyden önce, μTorrent uygulamasını indirip yüklememiz gerekir. Bu yazılımın büyük dosyaların değişimini düzenlemek için de kullanılabileceğini unutmayın. Bu yaklaşım bir FTP sunucusu oluşturmadan daha basittir.

Yani, en baştan bakalım, nasıl yaratılırSunucu Yönlendirici kullanılarak geri çevrildi. Bu cihazın yokluğunda gerekli tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bu malzemenin bir sonraki bölümünde bulunabilirler. Tarayıcıyı açın, yönlendiricinin ayarlar bölümüne gidin. Bunu yapmak için, imleci adres çubuğuna yerleştirin ve 192.168.1.1 girin. Geçişi onaylayın. Açılan sayfada, şifreyi girin ve yönlendiriciye erişmek için giriş yapın. NAT / Sanal Sunucu sekmesine gidin. 25444 numaralı bağlantı noktasına göre yeni bir kural oluşturuyoruz. Ağ bağdaştırıcısı ayarlarında verilen yerel bir IP adresi bunun için yararlıdır. Hepsi bu kadar hazır.

Alternatif bir seçenek

unturned 3'te bir sunucu nasıl oluşturulurŞimdi bir sunucu nasıl oluşturulacağına bakalımRouter olmadan geri çevrildi. Her şeyden önce oyunu açıyoruz. Google Play bölümüne gidin. Host'u tıklayın. Oyunu çalıştır. Önceden yüklenmiş μTorrent uygulamasını açın. Sağ alt köşedeki simgeye tıklayın. Ortaya çıkan pencerenin altında, 25444 numarasını girin. "Otomatik port atama" öğesinin yanındaki onay işaretini kaldırıyoruz. IP adresini belirtiyoruz. Bunu yapmak için, ilgili servislerden birini kullanabilirsiniz. Bunu arkadaşlarımızla paylaşıyoruz, böylece sunucumuza bağlanma fırsatı bulacaklar. Kurulu port numarasının çalışabilirliğini kontrol ediyoruz. Bunun için özel kaynaklar da var. Şimdi her şey hazır.

yanı sıra oyunda, μTorrent uygulamasında 27.000 port numarasını -: "zaman aşımına uğradı üzgün", aralık 20000 yılında keyfi bir numaraya değiştirilmesi gerektiğini Ancak, oyun gibi bir mesaj görüntüler eğer unutulmamalıdır.

Böylece, Unturned sunucusunu nasıl oluşturacağımızı anladık. Oyunun kendisi için, Nelson Sexton adında bir Kanadalı sporcu tarafından geliştirildi. Unturned, Steam Greenlight'ın başarısıyla geçti ve listede üçüncü sırada yer aldı. Resmi olarak, oyun 2014 yılında Steam hizmetine eklenmiştir ve ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Proje sürekli olarak güncellenir, böylece yeni içerikler eklenir ve hataları düzeltir.Related news

 • Aslında Biz Türkler 14 Farklı Bakış Açımız
 • Mardin Haberleri: Mardin Başsavcısı Bektaş: Anayasal düzene karşı işlenen suçlarda artış var
 • RENKLİ DÜĞMELERDEN YAPIM AŞAMALI BİLEZİK
 • Spor tahminlerine Bet King abonelik sunan Kapper sitesi: yorumlar ve özellikler
 • Bulgarlar (Tataristan): görülmeye değer yerler

 • Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar 18

  Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar


  Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar 18

  Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar 54

  Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar 73

  Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar 52

  Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar 44

  Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar 44

  Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar 73

  Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar 39

  Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar 27

  Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar 47

  Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar 25

  Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar 25

  Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar 36

  Gerçekleşmemiş sunucunun nasıl oluşturulacağı ile ilgili ayrıntılar 74