Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar 2019

Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar 2019
22.08.2019

Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar 69

"Gerpferon" (merhem): kullanım talimatları, yorumlar

Herpetik enfeksiyon oldukça rahatsız edicisadece rahatsızlık vermeyen, ancak bazen görünümü bozan bir hastalıktır. İstatistiklere göre, herpes virüsü, nüfusun yüzde 90'ında mevcut. Ancak, her zaman onun gücünü göstermez. Patolojinin tedavisi için birçok ilaç var. Bunlar tabletler, kapsüller, çözeltiler, tozlar ve kremler. Popüler ve etkili bir ilaç Herpferon (merhem). İlaç kullanımı, fiyat, değerlendirme talimatları size sunulacaktır.

Herfeferon merhem

Bir madde nedir?

İlaç "Gerpferon" merhemdir. Kullanım talimatı, bileşimin antiviral ve immün uyarıcı bir etkiye sahip olduğunu söylemektedir. Bu ilacın bileşenleri rekombinant interferon, lidokain ve asiklovirdir.

İlaç 5 ila 60 gram arasında bir hacimde mevcuttur. Tüketici, kendisi için en uygun paketin formatını seçebilir.

İlaca ne yardımcı olur? Kullanım endikasyonları

Hazırlık "Gerpferon" (merhem) hakkında söylenenlerkullanım talimatları Açıklama, açıklanan maddeyi kullanmanın gerekli olduğu endikasyonları belirtir. Farklı lokalizasyon, zona bir uçuktur.

Tüketiciler ve doktorlar bazen bileşimin suçiçeği belirtileri ile yardımcı olduğunu söylüyorlar. Bununla birlikte, üretici ilacı kullanmak için bu endikasyon hakkında sessizdir.

Herpferon Merhem Uygulama Rehberi Fiyat

kısıtlamalar

Üzerinde "Herpferon" (merhem) talimatı üzerineUygulama, hastalığın hasta tarafından iyi tolere edildiğini bildirir. Kontrendikasyonlar aşağıdaki verileri gösterir. Bileşen, bileşenlerine artan hassasiyete sahip kişilerde kullanılması tavsiye edilmez.

Doktorlar ayrıca bağımsız olduğunu hatırlatırÇocuklarda kullanmak yasaktır. Ilacı bebeğin cildine uygulamadan önce, doktor tavsiyesi almanız gerekir. Ayrıca, gelecekte annelerdeki ilaçların kullanılması yasaktır. İlaç, olumlu etkileri ve olası riskleri değerlendirdikten sonra sadece bir uzman tarafından reçete edilebilir. Gebeliğin ilk trimesterinde merhem kullanılması önerilmez.

Herfeferon merhem uygulama talimatı fiyatı yorumlar

"Gerpferon" (merhem): kullanım talimatları

Yukarıda tarif edilen ilaç sadece cilde uygulanır. Mukoza zarında ve gözlerde ilaç almaktan kaçınmak gerekir. İçerde ilaç kullanmak yasaktır.

Kompozisyon önceden temizlenmiş cilde uygulanır. Gerekirse (bir doktor tarafından öneriliyorsa) döküntüleri antiseptik ile tedavi etmek gerekir. Bundan sonra, pamuklu çubuk veya eldiven kullanın, kompozisyonu etkilenen bölgeye uygulayın. Tekrarlama manipülasyonu günde 5 defaya kadar olabilir, ancak 4 saatten daha geç olmamalıdır. İlaç bir hafta boyunca kullanılmalıdır. Ardından durumu değerlendirmek için bir doktora danışın. Gerekirse doktor terapinizi sınırsız bir süre uzatabilir.

herkiyeron merhem

Ilacın etkisi

"Gerpferon" (merhem) bileşimi hakkında başka ne söylenir?kullanım talimatları Açıklama, aynı cilt bölgesine uzun süreli uygulama ile soyulmanın başlayabileceğini belirtir. Sonuç olarak, kompozisyonu 10 ardışık gün boyunca kendi başına kullanmanız tavsiye edilmez.

İlacın etkisi, bileşenlerinden kaynaklanır. Lidokain etkilenen bölgeyi mükemmel bir şekilde uyuşturur ve kaşıntıyı hafifletir. Asiklovir, farklı tiplerde herpes virüsünde etkilidir. Aktif madde patojen floranın yayılmasını baskılar ve yeni döküntülerin oluşmasını engeller. İnterferon vücudun bağışıklık savunmasını artırır. Aynı zamanda, asiklovirin antiviral etkisini artırır.

İlaç ve maliyeti hakkında yorumlar

Birçok tüketici bu soruyu soruyororal uygulama için formda preparat. Ne yazık ki hayır. Üretici, ilacı böyle kullanmaz. Ancak, isterseniz, tabletlerde üretilen analogları bulabilirsiniz. Bu "Gerpevir", "Asiklovir", "Anaferon" ve diğerleri. Reçeteli bir tedaviyi değiştirdiğinizde, önce doktorunuza danışmanız gerektiğini unutmayın.

Hakkında sahip olduğunuz bilgiyi zaten öğrendinizkompozisyon "Gerpferon" (merhem) kullanım talimatları. Tüketiciye göre, ilacın fiyatı oldukça uygun. En küçük tüp krem, 5 gram, size 250 rubleye mal olacak. Buna göre, büyük paketler daha pahalıya mal olacak.

Kullanıcılar çok erişilebilir olduğunu veilaç "Gerpferon" (merhem) kullanım talimatlarına açıktır. Yorumlar, doğru kullanıldığında çözümün gerçekten etkili olduğunu söylüyor. Bu yüzden istenen sonucu elde etmek için, önce öğretime kendinizi alıştırmalısınız. Birkaç gün içinde döküntülerden kurtulmak için ilacı kesinlikle saatte uygulamak gerekir. Bu durumda, doktorlar şu anda eldeki koruma eksikliğinin virüsün diğer (sağlıklı) bölgelere yayılmasına neden olabileceği uyarısında bulunur. Elinizde eldiven yoksa, pamuklu yün veya peçete kullanın.

Herpferon tablet Kullanım talimatı için talimatlar

Biraz özetleyelim ...

Yayınlanmadığını öğrendin.ilaç "Gerpferon" tablet üreticisi. Merhem ile ilgili kullanım, fiyat ve incelemeler için talimatlar dikkatinize sunulmuştur. Tedaviye başlamak için olumlu görüşlerin yeterli olmadığını unutmayın. Açıklanan kompozisyonu uygulamadan önce, doktorunuza gösterdiğinizden ve bazı testler yaptığınızdan emin olun. Düzeltmeye yönelik bu yaklaşım, problemi hızlı, doğru ve minimum maliyetlerle gidermenizi sağlayacaktır. Sağlığınıza karşı güçlü!

Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar 2019

Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar 2019

Related news

 • Tolgshow 14.Bölüm 30 Haziran 2019-2020-2020 izle
 • Tuvalette Hijyen Nasıl Sağlanır
 • Domatesli bükme tarifi
 • Maca kökü ne işe yarar
 • Kuru şampuan Dove: yorumlar. En iyi kuru şampuan

 • Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar 47

  Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar


  Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar 26

  Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar 55

  Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar 15

  Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar 41

  Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar 97

  Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar 52

  Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar 79

  Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar 68

  Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar 42

  Gerpferon (merhem): kullanım talimatları, yorumlar 41