Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 2019

Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 2019

Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 30 14.02.2019, 21:56

Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir?

Google Chrome arasında iyi bir konuma sahiptir.Bilinen tüm tarayıcılar. Bu istikrar, zengin bir uzantı seti, iyi performans ve birden çok cihazda senkronizasyon yeteneği ile kolaylaştırılmıştır. Ancak bu canavar okuma web sayfaları bazen başarısız olmaya başlayabilir. Kullanıcılar arasında en sık görülen sorun, Google Chrome başlatılmadığı zamandır. Daha sonra, bu ortak sorunun çözümü için çeşitli çözümler sunulacaktır.

Google Chrome başlamaz: ilk adımlar

Yapabileceğiniz ilk şey, özellikle zorlamadan -bu bilgisayarınızı yeniden başlatacaktır. Bu işlem gerekli dosyaları silmemekte, tarayıcı sekmelerinin yapısını ihlal etmemekte ve benzer diğer problemlerden kaçınmaktadır.

google kromu çalışmıyor

Denemek için ikinci şey güncellemevideo kartı sürücüleri. Gerçek şu ki, Google Chrome, web sayfalarının açılmasını optimize etmek için grafik işlemcilerinin üretken gücünü kullanıyor. Güncelleme herhangi bir şekilde sisteme zarar vermez, bu nedenle bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Görev yöneticisine bakmak da faydalı olacaktır.ve süreçler için ne kadar megabayt harcandığını analiz edin. Kaynakların gereksiz atık görülmez ve bellek kapasite dolu ise, nedenle, en yakın mağaza gidip bir bellek sopa satın almak gereklidir. Bazen tarayıcının zaten çalıştığı bir durum vardır ve bazı hatalar nedeniyle Google Chrome'un ikinci örneği başlamıyor.

Virüs taraması

Antivirüs koruması aynı zamanda istikrarlı bir ağ için de önemlidirtüm sistemlerin ve özellikle tarayıcının çalışması. Birçok kötü amaçlı program, sorunlarını çözmek için aktif olarak bellek kullanıyor. Bununla birlikte, kalan boş bellek, Google Chrome'u çalıştırmak için yeterli olmayabilir.

google chrome ayarla

Buna ek olarak, bir grup virüs var.kullanıcının kişisel verilerinin çalınması için reklam ve kimlik avı sitelerinin kendiliğinden açılmasına neden olduğu için tarayıcının çalışmalarıyla bağlantılıdır. Bilgisayarın hiçbir anti-virüs koruması yoksa, kurulumuna dikkat etmek zamanı geldi. Hızlı bir tedavi sistemi için virüs mevcut tüm nesneleri yüklemek ve bunları etkisiz hale getirmek zorunda kalmadan kontrol edebiliyoruz "tek kullanımlık" araçlarını kullanabilirsiniz.

Sistem dosyalarını kontrol etme

Google Chrome başlamazsaÖnceki adımlar, daha sonra önemli sistem dosyalarının bütünlüğünü kontrol etme zamanı. Bunu yapmak için, SFC adı verilen ve adı verilen normal Windows yardımcı programını kullanın. Çalıştırmak için komut satırını kullanmanız gerekecek. Ama oldukça basit - sadece açmak ve SFC.exe / scsnnow girmeniz gerekir. / Scannow anahtarı, bir kerelik kontrol gerçekleştirmeniz gerektiğini ve hemen çalıştırmanız gerektiğini söylüyor. "Enter" tuşuna bastıktan sonra işlem başlayacaktır. Sonunda, kaç dosyanın hasar gördüğünü ve herhangi bir mesaj olup olmadığını gösteren bir mesaj görüntülenecektir. Sistem otomatik olarak bulunan hatalı dosyaları kurtarırsa, o zaman sizi de bilgilendirecektir. Bu arada, bu yardımcı program gelecekteki problemleri önlemek ve onları ilk aşamalarda ortadan kaldırmak için görünür hatalar olmadan kullanılabilir.

google chrome yükle

Bu yardımcı programa ek olarak dosyayı el ile de kontrol edebilirsiniz.viral ve zararlı siteleri kaydetmek isteyen ana bilgisayarlar. C: Windowssystem32driversetc yolu boyunca var. Bu klasörde, hosts dosyasını bulup notepad ile açmanız gerekir. Gereksiz çizgiler ve adres içermemelidir.

Tarayıcıyı yeniden yükleme

Sorunu evrensel bir şekilde çözmek,Google Chrome'u yüklemeniz gerekiyor. Bununla birlikte, bununla birlikte birçok yan etki vardır. Örneğin, önemli sekmeler kaybolur. Ancak bunları bir dosyaya veya senkronizasyon ayarlayarak ihracata hazırlayabilirsiniz. Ancak kaydedilen şifreler yine de kaybolacak. Google Chrome'u yüklemeye karar vermek buna değer. Genel olarak, girilen tüm şifrelerin sitelerde ve sosyal ağlarda nasıl saklanacağının çeşitli yolları vardır. Örneğin, tüm Google Chrome kullanıcı profilinin bir kopyasını oluşturabilirsiniz.

google chrome neden başlamıyor

Google Chrome'un en son sürümünü indirebilirsiniz,Google’a başka bir tarayıcıdan gidin ve aramanın adını yazın. Ardından, başlatıldıktan sonra tarayıcıyı otomatik olarak yükleyen yükleyici indirilecektir. Bit derinliğindeki değişimin bazen başlangıçtaki problemlerden de kurtulduğuna dikkat çekmek gerekir. Google Chrome'u indirmeden önce, hangi tarayıcının indirilmeye hazır olduğuna dikkat etmeniz gerekir - 64 veya 32 bit.

Google Chrome neden açılmıyor?

Sistemde anti-virüs varsayazılım ve kendi güvenlik duvarı var, o zaman tüm ayarlarını kontrol etmeye değer. Belki de bir şekilde tarayıcı yanlışlıkla Web'e erişirken engelleme eğilimi olan programlar listesinde görünmüştür. Aynı Windows standart güvenlik duvarı için de geçerlidir. Etkinse, Google Chrome’un istisnalar listesine eklenmesine değer.

genişleme

Bazı uzantıları çok"Chrome" da ayarlayın ve bunları unutun, büyük miktarda kaynak tüketebilir. Google Chrome tarayıcı başlatılamıyorsa, belki de budur. Uzantıları olmadan "Chrome" u çalıştırmayı denemek için komut satırı anahtarlarını kullanmanız gerekir.

google chrome başlamadı

Onları reçete etmek Google kısayol özelliklerini gerektirirChrome, "Nesne" de. Uzantıları devre dışı bırakmak için, tarayıcıyı başlatmak için - devre dışı bırakma uzantıları seçeneği sorumludur. Tam çizgi şöyle görünmelidir:

"C: UsersUser1AppDataLocalGoogleChromeApplicationchrome.exe" --disable- extensions. Yükleme başarılı olursa, "Chrome" un başlamasına izin vermeyen uzantılar olduğu anlamına gelir.

bulgular

Yani böyle bir şey aramak zorunda değilsinizİnternette makaleler, sistemi yakından izlemeniz gerekir. Buna bağlı olarak tüm bileşenlerin performansına bağlıdır. İşletim sistemini virüsler için kontrol etmeli, güncellemelisiniz, ziyaret ettiğiniz web kaynaklarına dikkat etmeli ve dosyaları indirmelisiniz. Sistem fren yapmaya başladıysa, uzun bir kutudaki kararı geciktirmeyin ve hemen geri yükleyin. Verilerinizi, şifrelerinizi ve yer işaretlerini kaybetmemek için profilinizin bir kopyasını periyodik olarak oluşturmanız mantıklı olacaktır.

Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 2019

Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 2019

Related news

 • Kapari (Gebre Otu) Bitkisi Neye İyi Gelir
 • Sütten Krema Nasıl Yapılır Resimli Tarif
 • Aşk hakkında herşey ile Etiketlenen Konular
 • Brexit Kararına Türkiyeden İlk Yorumlar
 • Dolanger tarifi

 • Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 96

  Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir


  Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 85

  Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 97

  Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 52

  Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 21

  Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 23

  Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 18

  Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 49

  Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 89

  Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 7

  Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 62

  Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 24

  Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 12

  Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 36

  Google Chrome başlatılmadığında ne yapmam gerekir 66