Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenmeGorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme

27.05.2019

Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme 43

Gorny Altai'nin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme

Dağ Altai güzelliği ile karşılaştırılabilir değildiryeryüzüne yerleştirin. Bilerek Sibirya'nın bir incisi sayılır. Doğanın yarattığı bu bölgenin muhteşem ihtişamı, bu yerlere çok sayıda turist çekiyor. Ayrıca karla kaplı dağ dorukları, yayılış vadileri ve derin nehirler, pitoresk şelaleler, berrak göl suyu, yemyeşil bitki örtüsü ve şaşırtıcı hayvan hayatı var. Bununla birlikte, yalnızca doğal zenginlikler Altai Bölgesi için değil. Eski mimarinin anıtları da vardır.

kışın dağ altai rekreasyon merkezleri

Dağlı Altai çeşitliliği ve çeşitliliği açısından çarpıcı. Tüm yıl boyunca harika bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Gorny Altai'nin kışın rekreasyon üsleri etkileyici bir eğlence için en iyi koşulları sağlar.

Turist üssü "Zolotorudnaya"

Gorny Altai'nin tüm turistik kompleksleri değil"Zolotorudnaya" 'nın konuklarına sunduğu çok çeşitli hizmetleri övünebilir. Taban dağın eteğinde bulunur. Burada trafik gürültüsü yok, yalnızca pitoresk doğanın huzur var. Bu nedenle, pansiyon, doğayla uyum içinde harcanan her dakikayı takdir eden, dağ sıraları, orman gladleri ve huş ağaları arasında kalpli mutluluk dolu, yalnızlık veya sakin bir tatil tercih edenlerle çok popülerdir.

Tatilin özellikleri

Turizm kompleksi "Zolotorudnaya" 2,5 hektarlık arazi. Üssün topraklarında özel bir bina yok. Her şey bir insanın doğayla yalnız olabilmesi için yaratılmıştır. Bununla birlikte, iyi bir dinlenme için iyi donanımlı bir alan ve hatta çocuklar için oyun alanları var.

Altai Dağları'nın incisi Katun Nehri'dir. "Zolotorudnaya" misafirlerine bu ihtişamlı nehirle tanışmak için tüm koşulları sağlar. Bankaların kıyısında kendine özgü bir çıkış noktası olduğundan, özellikle de zamanının keyfini çıkarabilirsiniz. Burada gerekli olan her şey var: bir piknik alanı ve balık tutma fırsatı.

Altai'deki seyahat acenteleri

Dağ Altai Rusya kışın

Altai'nin birçok seyahat acentesi müşterilerine,kış aylarında aktif dinlenme tercih edenler, Altai Dağları gitmek için. Katun'un kıyısında yer alan Manzherok köyü, özellikle kışın aktif rekreasyon için uygundur. Köyün topraklarında gerçek bir doğal anıt var - lezzetli bir maden suyu kaynağı.

Bu bölgede aşağıdaki turistik kompleksler bulunmaktadır: Katunsky rapids, Manzherok, Oasis, Grand ve spor ve rekreasyon kompleksi Two Bears.

Dağlık Altay'daki kışlık dinlenme, aşırı derecede eşsizdir vefaaliyet. Bu kısımlarda birçok kayak merkezi var. Altay Bölgesi'ndeki kış nisan ayına kadar devam ettiği için, bu kısımlardaki kış tatilleri İsviçre Alplerini ziyaret edemeyenler için gerçek bir cennettir. Her yıl daha fazla kayak kompleksleri inşa ediliyor. Ama dünyanın her yerinden gelen turistler tarafından en çok sevilen ve sevilenler var.

Turist kompleksi "Manzherok"

 turistik kompleksler

Baz pitoresk Majersky yakınında yer almaktadırgöl. Rusya'nın en büyük eğlence ve turizm bölgesi. Kışın "Manzherok", ziyaretçilerine açık hava etkinlikleri için mükemmel koşullar sunuyor. Burada alp disiplini, snowboard, kros kayağı ve snowboard'lar üzerinde gezebilirsiniz. Kompleksin sınırları 150 kişiyi ağırlayan üç otelden oluşmaktadır. Odalar gerekli tüm aksesuarlarla donatılmıştır ve her birinde ücretsiz internet erişimi vardır. Aktif istiralayı birleştirmek için Rus hamamını ziyaret etmek mümkündür. Ayrıca bir sağlık masajı siparişi verebilir, bir fito çubuğa dalabilir veya fito sarma yapabilirsin.

Kışın Gorny Altai'nin ana rekreasyon merkezleri küçük bir Belokurikha kasabası bölgesinde yer almaktadır. İşte ana turist kayak kompleksleri.

Karmaşık "Grace"

Altay turizm merkezleri

Baz Altay dağlarının eteklerinde yer almaktadır. Kompleks 4 asansöre sahiptir. "Kuzey", "Grace", "Altai-Batı" ve "Katun". "Grace" dışındaki tüm asansörler, akşamları ve geceleri onları müsait kılan aydınlatma ile donatılmıştır. Yapay mevsim nedeniyle kayak sezonu uzar. Bundan dolayı, kar örtüsünün kalınlığı neredeyse iki metreye çıkar. Kompleksin temelinde dağ kayağı öğreten bir okul var. Buradaki öğretmenler, çoğu spor dalının ünvanına sahip profesyonel sporculardır.

Dağ kayak üssü "Yakovka"

Kış aylarında Gorny Altai'nin ana rekreasyon üsleriBelokurikha kasabası yakınlarında yoğunlaşmıştır. Kompleks Belokurikha beldesinde yer alır ve Yakovka Dağı'nın eteklerini işgal eder. Yamaçları kayak yapmak için harika bir yerdir. Ancak, sadece şık yamaçlar karmaşıktır. Bu bir otel, restoran, ekipman kiralama, kafe, sauna içeren tam donanımlı bir üs. Bir eğitmenin hizmetlerini de kullanabilirsiniz. Kompleksin temelinde ayrıca bir çok eğlence var ve hatta bir gezi turuna çıkabilirsiniz. Kompleksin topraklarında bir yüzme havuzu, sauna, ziyafet salonu ve otopark bulunmaktadır. Üs, üç kayak pistine sahiptir ve kar örtüsü Nisan ayına kadar inmez. Yolların uzunluğu 1000 metreye kadar, asansörün yüksekliği 200 metredir Teleferikle veya teleferikle tırmanabilirsiniz.

Gorny Altay'ın dinlenme merkezleri

altay yolları

Kışın, yaz aylarında olduğundan daha kötü bir şekilde rahatlayabilirsiniz. Mountain Altai, tüm yıl boyunca ziyaretçi çeken turistik üsleriyle ünlüdür. Bazıları özel ilgiyi hak ediyor. Aynı adı taşıyan gölün yakınında bulunan otel kompleksi Park Hotel Aya, çeşitli eğlenceler ile sessiz ve rahat bir dinlenme imkanı sunmaktadır. Kış aylarında, buz pateni pistine ya da bir tepeye binebilirsiniz. Bu konferanslar, seminerler için ideal bir yerdir. Restoran ziyafetler veya resepsiyonlar tutabilir. Korunan park yeri tüm yıl boyunca açıktır.

Eşsiz turizm kompleksi "Turkuaz"Katun "ayrıca yıl boyunca ziyaretler için tasarlanmıştır. Üssün geniş topraklarında toplam uzunluğu 3500 m olan üç modern iniş vardır. Yeni başlayanlar, antrenman sahasında ellerini deneyebilirler. Tüm yollar aydınlatma ve asansörler ile donatılmıştır. Turistik cazibe, kendi yapay gölüdür.

Altay Dağları'ndaki en yeni turist üslerinden biri- Atlant üssü. Karmaşık Katun Nehri'nin kıyısında yer almaktadır. Konforlu bir otelde konaklama, yemek, sauna kullanımı ve iki hamam ile ziyaretçilerine sağlar.

Turistik kompleks Zamka Kamza bulunurormanlar ve dağ yamaçları ile çevrili pitoresk bir yerde. Üs Coke nehrinin kıyısında yer almaktadır. Ziyaretçilerine kompleksi rahat odalar, menüyü bağımsız olarak seçme ve sağlık prosedürleri için bir fırsat sunuyor.

altay rusya

Dağ Altay çeşitlilik dolu bir tesistir. Burada aşırı, rahatlık, huzur ve yalnızlık var. Sadece Alp disiplini ünlü değildir. Hem yaz hem de kış aylarında gezilerin yolları düzenlenir. Altay kamp alanları misafirlerine her zaman sevinir.

Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenmeGorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme

Related news

 • Kırmızı ayakkabı giymek için ne gerek
 • Krem Şantili Kurabiye Tarifi
 • Taylandda kendi rehberli turlar
 • Olgun İncir Reçeli
 • Artan düşük basınç

 • Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme 66

  Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme


  Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme 21

  Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme 20

  Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme 16

  Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme 27

  Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme 53

  Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme 83

  Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme 2

  Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme 54

  Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme 39

  Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme 6

  Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme 77

  Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme 65

  Gorny Altainin kışın rekreasyon üsleri. Aktif dinlenme 69