GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 2019

GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 2019

GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 65 25.02.2019, 02:06

GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi

Bugün GTA 5'de nerede bulacağımız hakkında konuşacağıztankı. Bu oyun dünyanın her yerinden birçok insan tarafından sevilmektedir. Böyle bir takdir, modern şehrin mükemmel çalışmasından dolayı haklıdır. Buna ek olarak, oyuncu çeşitli teknikler ve silahların yardımı ile kanunsuzluk sokaklarında düzenleyebilir.

Fort Zankudo

GTA 5 tankında nerede bulunur Nerede sorusuna geçmeden önceGTA 5'de bir tank bulabilirsiniz, oyunun çeşitli askeri araçlar içerdiği belirtilmelidir. Aralarında savaş uçağı ve helikopterleri bile var. Bu nedenle, her oyuncu için askeri teçhizatın nerede olduğunun bilgisi gereklidir. Şimdi, GTA 5'de tankı nerede bulacağımızı detaylı olarak anlatacağız ve aynı zamanda savaşçıyı da unutmayacağız. Askeri teknoloji Fort Zankudo adında özel bir üsse odaklanıyor. Bu nesne haritada listelenmiyor, bu yüzden onu bulmak kolay olmayacak.

Aramayı başlat

GTA 5'de bir tank bulabileceğiniz yerYani, nerede olduğu sorusuna karar vermek içinGTA 5 tankında bulduk, uçuş için herhangi bir ekipman almamız gerekiyor. Bu durumda, kale özel zorluklar olmadan bulunabilir. İhtiyacımız olan nesne, doğu yönünde, Josiah dağı ve Zankudo Körfezi'nin yakınında bulunuyor.

Bu askeri üs en korumalı yertüm oyun dünyasında, oraya nüfuz etmek ve hatta bir tankı çalmak daha zor. Tesisin toprakları: Kışla kamyonu, Jeep Crusader, Cargobob ve Buzzard helikopterleri, P996 Lazer (avcı uçağı), Titan uçakları ve "gergedan" dediğimiz Rhino tankı. Bu, GTA 5 oyuncuları için bir lacoste parçasıdır. Tekniği çalmak için nesneyi iki şekilde alabilirsiniz. Arabaya varıyoruz, ondan sonra giriyoruz. Bu durumda, en fazla sayıda polis yıldızı bir kerede bize asılacaktır. Burada şeritlemeye değmez, hemen gerekli ekipmanlara oturduk ve üssü terk ediyoruz. İçeride gezinmek için, nesne üzerinde bulunan gözlem kulesini kullanıyoruz. Soruna alternatif bir çözüm de var. Nesneye havaya nüfuz ediyoruz, uçağın üzerinden bir paraşüt ve kara ile uçaktan atlıyoruz. Bu durumda 5 polis yıldızı elde edilecektir.

Hızda

GTA 5 tank bulmak neredeŞimdi GTA'da bir tankın nerede bulunacağını biliyoruz. Ancak, hırsızlıktan sonra, yıldızların düşmesini beklemek gerekir, ancak bundan sonra onu hangara koyabilirsiniz. Bir kargo helikopteri tekniğe yardımcı olabilir. Plan basittir: üsse uçarız ve biz de depoya yapışıp yeni taşıma ile birlikte kaybolacağız. Bir helikopterle yere dokunmamak gerekiyor, o zaman beş arama yıldızından kaçınabileceğiz. Bu, ekipmanı en az zamanla kaçırmak için mükemmel bir seçenektir. Gözlem kulesinde, karakterin ömrünü büyük ölçüde kolaylaştırabilecek altı namlu bir makineli tüfek olduğunu unutmayın.

GTA 5'i nerede bulacağımızı anladık.tank, nasıl kendi yapmak için. Çıkışı bir süreliğine ertelendiği için bu oyun en çok beklenenlerden biri olarak kabul edilebilir. Proje büyük bir açık dünyayı içeriyor. Artık oyunun üç ana karakteri var, aralarında hemen hemen istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz. Hizmetinizde - 62 önemli misyonun yanı sıra çok sayıda ek görevler. Oyun, eylemlerinize göre üç farklı son içerir.

GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 2019

GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 2019

Related news

 • Survivor Nagihan Eşini Neden Bıçakladı
 • Necati Doğru
 • Çok İzlenen Videolar
 • Peterhof Yolu. Tarih ve modernlik
 • Gürültülü sokaklarda dolaşıyorum: Puşkinin şiirinin bir analizi

 • GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 33

  GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi


  GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 99

  GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 43

  GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 3

  GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 46

  GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 51

  GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 75

  GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 7

  GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 15

  GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 76

  GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 82

  GTA 5 tankında nerede bulacağınıza dair detaylı bilgi 84