Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 2019

Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 2019

Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 66 29.01.2019, 16:15

Hamilelik sırasında "Clotrimazole", mum nasıl kullanılır?

Çoğu durumda gebelik zayıflardişi organizma ve büyük ölçüde "pamukçuk" olarak ev ilk yer kandidiyaz kaplar bunlar arasında kronik hastalıklar "tırmanmaya" sonuçlanan bağışıklık azaltır. Çoğu zaman, "klotrimazol" mumlar hamilelik sırasında gibi doğumdan önce bir süre doğum kanalının rehabilitasyonu için, enfeksiyonla mücadele için kullanılır.

Bu ilaç içerdiğiyeterince güçlü bir antifungal madde, bu nedenle kronik hastalıkların tedavisinde bile oldukça etkilidir. Bununla birlikte, tüm hayati organların ilk üç ayda fetüsle birlikte atıldığını hatırlamaya değer çünkü şu an için herhangi bir ilacın kullanılması önerilmiyor. 2. ve 3. trimesterde gebelik sırasında "Clotrimazole" kullanın tamamen zararsızdır, ancak bunu doktora danıştıktan sonra yapmaya değer.

Pudra tamamen tedavi etmek oldukça zordur, bu nedenlemantar nasıl yok edilir neredeyse imkansızdır, özellikle de bir ilaç. Bu nedenle bu ilaç en sıklıkla başkalarıyla birlikte kullanılır. Bununla birlikte, ilk başvurudan sonra hoş olmayan semptomları azaltır ve hamile bir kadına rahatlama getirir.

Hamilelik süresince "Clotrimazole" mumları uygulayıntrichomoniasis, cilt mycoses ve diğerleri de dahil olmak üzere mantar hastalıklarının diğer türlerinin tedavisinde kullanılabilir. Çoğu zaman, sadece bir gün bir mum kullanarak gece koymak önerilir.

Bu ilacın ayrıca kullanıldığı veDiğer cinsel yolla bulaşan enfeksiyonların tedavisinde. Bu durumda, mumdaki "Clotrimazole" analogunun harici kullanım için uygun olan enfeksiyon ve partnerden kurtulmanız gerekir.

Ilaç kullanımı kontrendikasyonlar olabilirbileşenlere duyarlılık. Bazı durumlarda, yanma, tahriş, kaşıntı, sık idrara çıkma gibi yerel alerjik reaksiyonlar olabilir. Ayrıca, normal dışında vajinal akıntı da olabilir. Bu vakaların herhangi birinde, özellikle "Klotrimazol" mumları hamilelik sırasında kullanıldığında ortaya çıkan yan etkileri tarif eden bir uzmana danışmak gerekir.

Eğer ilacı rastgele oral yolla alırsanız,olası bulantı, iştahsızlık, anormal karaciğer fonksiyon, daha seyrek sersemlik ve halüsinasyonlar. Bu durumda, aktif kömür kullanılarak tedavi uygulanır, daha sonra semptomatik tedavi yapılır.

Birçok tıbbi olmasına rağmenÇocuk için beklerken ilaç kontrendikedir, "Klotrimazol" hamilelik sırasında olumlu yorumlar, çünkü fetus için nispeten zararsızdır. Büyük ölçüde, bu durum, mumların yerel kullanımı nedeniyle, aktif maddenin sadece küçük bir miktarının vücuda girmesinden kaynaklanmaktadır. Laktasyon ile, ilaç, klotrimazol anne sütü nüfuz edip etmediği tam olarak araştırılmamış olduğundan, tavsiye edilmez.

Candidal vulvitis ve trichomoniasis tedavisinde,Hamilelik sırasında "Clotrimazole" mumlar 1-2 hafta boyunca günde 2-3 kez kullanın. Doğum kanallarının sanitasyonu için, ilaç bir kez uygulamak için yeterlidir. Karaciğer yetmezliği olan hastalar, bu organın fonksiyonel durumu sıkı kontrol altında tutulmalıdır. Tahriş ya da herhangi bir aşırı duyarlılık belirtisi ortaya çıkarsa tedaviyi bırakmak gereklidir.

Ek bir sınav verilirseMüstahzarın uygulanmasından sonra iyileştirme belirtisi yoktur. Bu gibi durumlarda, tanının doğrulanması ve hastalığa neden olan başka bir nedenin dışlanması gerekmektedir.

Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 2019

Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 2019

Related news

 • Neden soğuk eller ve ayaklar, neyle ilişkilidir ve permafrost dan nasıl kurtulur
 • SGK’dan hamilelere ücretsiz grip aşısı
 • Muzdan Nefis Bir Krep Nasıl Yapılır
 • Testi Kebabı Tarifi
 • Gelin Pastası
 • 4. Ataşehir Çocuk Tiyatroları Festivali Başlıyor

 • Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 8

  Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır


  Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 6

  Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 36

  Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 65

  Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 49

  Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 75

  Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 15

  Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 80

  Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 94

  Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 24

  Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 92

  Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 12

  Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 54

  Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 91

  Hamilelik sırasında Clotrimazole, mum nasıl kullanılır 86