Handbells ailesinden Campanula bahçesi 2019

Handbells ailesinden Campanula bahçesi 2019

Handbells ailesinden Campanula bahçesi 74 24.01.2019, 21:38

Handbells ailesinden Campanula bahçesi

Kampanula bahçeFotoğrafı, bitkinin Bellflower ailesine ait olduğunu hemen gösteren Campanula'nın birçok çeşidi vardır.

Mavi, beyaz ile Blooms Campanula bahçesiGeç sonbahara kadar geç ilkbahar gelen, bol ve uzun mor çan. Bu iki yılda bir ot en fazla on santimetre yüksekliğe ulaşır. Kök sürünen onun temel olarak çok sayıda ince dalları ile etli kökleri topraktan yakıtlı. Yıllardır, ampelnye Düşünüyor bitki yaz aylarında çan gibi görünen sayısız çiçeklerle kaplı yeşiller onların sarkan çekimleri, en popüler ürünler, dekorasyon tepsiler ve büfeler biriydi. Artık hem tencere hem de asılı sepet içinde iyi görünüyor ve iddiasızlığı, bu çiçeklerin yeni başlayan bir çiçekçi için bile büyümesini mümkün kılıyor.

Bahçe Bakım KampanyasıBu bitki, polen ve nektarı çok olan ve ona eşsiz bir bal aroması veren harika bir bal bitkisidir.

Bu zilin biyolojik özelliklerinden, ışık miktarının yapraklarının şekli ve havanın nemi üzerindeki etkisi doğrudan - corolla'nın rengi üzerinde.

Kampanyaya uygun bahçebasit, yaşam koşullarında çok talepkar değil, aynı zamanda çiçeklenmesinin bolluğu ve süresi için, aynı zamanda parlaklık, belirli agroteknik kuralları gözlemlemek için gereklidir.

Bitki güneşli bir açıkta daha iyi gelişirrüzgardan korunan bir yer. Arazi iyi muamele edilmeli ve döllenmiş olmalıdır. En uygun olan kireçli topraklardır. Çanların bakımı ayıklamada, sürekli sulamada (ancak aşırı yoğuşmadan) ve gerekirse mandallara bağlanır. Kış kampanyası için bahçe, lapnik ile kaplıdır.

Bu çiçek onun bölünmesi ve tohumları ile çoğalır,Hem açık zeminde hem de sera koşullarında ekilenler. Sürgünler üç haftada ortalama büyür, ve aynı zamanda fidan tohumlanmalıdır.

Bu bitkinin altındaki toprak önceden hazırlanmalıdır: turba, biraz kum ve ince çakıl ile eklenmelidir.

Bitki örtüsünün başlangıcında, ziller çiçeklenme safhasına doğru bir şekilde girecek şekilde herhangi bir azot vermelidir.

Kampanya fotoğrafı

Kampanyaya göre bahçe oldukça dayanıklıdırmantar hastalıkları ve zararlıları. Bununla birlikte, genellikle köklerine zarar veren farelerin istilası nedeniyle ölür. Hastalıklardan, bitki çoğunlukla, günlerce süren yağışlı ve yağışlı havalarda çürüme veya fusariosis tarafından etkilenir. Yaprakları kahverengi bir çiçekle kaplıdır ve çiçekler dekorasyonunu kaybeder.

Bugün kampanyalı bahçe sadece kullanılmıyornarin buketleri, ama aynı zamanda peyzaj tasarımında. Çiçek yatağının merkezinde, güzel bir bordurchik ve bir halı bitkisi olarak aynı derecede güzeldir. Bells, birçok bahçe ve dekoratif çiçek çeşitleriyle mükemmel bir şekilde bir araya geldi.Campanula veya çan

Bahçede birkaç farklı çeşit dikerekCampanula, yaz aylarının başlangıcından itibaren ilk dona kadar bahçelerinde çiçeklerini neredeyse sürekli hayranlıkla izleyebiliyorsunuz. Zil, çoğunlukla dikkat çekicidir ve dikkat ve ilgiye duyarlıdır.

Bahçede bu çiçeklere sahip olanları, gece duyduklarını, İvan Kupala'nın bayramında, çıtırlarını, eve neşe ve refah ile huzur getirdiklerini söylüyorlar.

Handbells ailesinden Campanula bahçesi 2019

Handbells ailesinden Campanula bahçesi 2019

Related news

 • Akıllı televizyonlarına uzaktan erişim özelliği ekledi
 • Balık Köftesi Tarifi
 • Fıstık Ezmesi - lezzetli ve sağlıklı

 • Handbells ailesinden Campanula bahçesi 25

  Handbells ailesinden Campanula bahçesi


  Handbells ailesinden Campanula bahçesi 18

  Handbells ailesinden Campanula bahçesi 11

  Handbells ailesinden Campanula bahçesi 4

  Handbells ailesinden Campanula bahçesi 26

  Handbells ailesinden Campanula bahçesi 86

  Handbells ailesinden Campanula bahçesi 13