Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 2019

Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 2019
19.08.2019

Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 74

Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu

Moskova - en büyük ve en pahalı şehirlerden biridünyada. Sermaye, diğer ülkelerden gelen turistler tarafından sürekli olarak ziyaret edilmektedir. Köylerden insanların akışı da çok büyük, çünkü Moskova çok geçmeden tüm planlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir yer olarak görülüyordu. Sermayenin büyüklüğü ile bağlantılı olarak, kaç tane farklı sağlık kurumunun olduğunu hayal etmek bile imkansızdır. Bunlardan biri şöhreti Rusya'nın çok ötesine uzanan ünlü hastane Sklifosovsky'dir.

Araştırma enstitüsünün gelişim tarihi

Sciphosophic hastanesi

Ünlü bir sağlık kurumu kuruldu19. yüzyılda, o zaman darülaceze evin adını taşıyordu. Kont Sheremetyev tarafından yetimlere ve kimseye bakmayan hastalara yardım etmek için kuruldu. Napolyon ile savaş sırasında askerlerin hizmet ettiği bir hastane oldu. 1929'da kurum Sklifosovsky Acil Bakım Enstitüsü adını aldı. Tıp kurumunun uzmanları, Moskova'daki tüm ihtiyaç sahibi sakinlere yardım ettiler ve ayrıca aktif bilimsel çalışmalar yürüttüler. Çalışmanın en başından itibaren hastane, travmatolojinin şehir bölümlerinde en çok aranan özelliklerden birinin yanı sıra cerrahi bir profile sahipti. Geçen yüzyılın 90 yılında, araştırma enstitüsü genişletildi. O zamandan beri, yeni bölümler açılmaya başlamış, transplantoloji, plastik, mikro ve kardiyopriya problemleriyle başa çıkmaya başlamıştır.

Günümüzde araştırma enstitülerinin faaliyetleri

Halen Sklifosovsky HastanesiModern bir tıp kurumunun tüm parametrelerini karşılar. Bu sermaye ancak ülke genelinde sadece lider tıbbi kuruluşlardan biridir. Hastane Sklifosovskogo iki ana alanda uzmanlaşmıştır. sağlık kurumları duvarlarının içinde bilimsel ve tıbbi faaliyet olarak yürütülür. modern ekipman ve hastanede kalifiye uzmanlar sayesinde şehrin diğer hastane ve çevresinde hasta gelmektedir. Acil bakım Enstitüsü üretken çalışmalarının uzun yıllar boyunca milyonlarca insanın hayatını kurtarmış. pratikte Sukharevskaya Meydanı'nda bulunan Moskova Her sakin, d bilir adresi olan Yapı Sklifosovsky Araştırma Enstitüsü (Hastane). 3. metro veya Prospekt Mira ile yürüyerek ulaşılabilir.

sklifosofskogo moskova hastanesi

Bilimsel araştırma enstitüsünün bilimsel çalışması

Bilindiği gibi, tıbbi kurumda sürekli tıbbi araştırmalar yürütülmektedir. Bunlar, aşağıdakiler olmak üzere beş ana alana ayrılmıştır:

1. Mekanik ve termal yaralanmalar.

2. Akut koroner ve serebral yetersizliğin tanı ve tedavisi.

3. Karın boşluğu organlarının patolojisi.

4. Endo ve ekzotoksikoz tedavisi.

5. Hastanede acil ve acil bakım organizasyonu.

Araştırma enstitüsü temelindeGöze çarpan uzmanlar, çoğu profesör, doktor ve tıbbi bilimler adayı unvanına sahiptir. Sklifosovsky Hastanesi çalışanları ile gurur duyabilir.

Terapötik aktivite

sklifosofskogo hastane adresi

Hastanenin duvarları içinde acil ve planlıneredeyse her yönden cerrahi bakım. Resüsitasyon bölümleri şehirdeki en yüksek teknolojiler arasındadır. Nöroşirürjans ve travmatologlar büyük başarılara sahip olabilirler. Acil servisler en yeni ekipmanlarla donatılmakta, çok sayıda boşluk müdahalesi de dahil olmak üzere karmaşık işlemler gerçekleştirmektedir. Ek olarak, hastane ciddi cerrahi prosedürlerden sonra iyileşme için tüm koşullara sahiptir ve ayrıca kendi teşhis kompleksine sahiptir. Ayrı bir kan transfüzyonu ünitesi var.

Şehrin önde gelen tıp merkezlerinden biri Sklifosovsky Hastanesi'dir. Moskova sayesinde bu kurum, tıp alanındaki başarıları ile ünlüdür.

Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 2019

Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 2019

Related news

 • Rusyanın ana ticaret ortakları: ihracat, ithalat
 • Fındıklı Kadayıf Dolması Videosu
 • Fare Dişi Kız Bebek Yeleği Yapılışı Açıklamalı Videolu
 • Rusya Savunma Bakanlığı Soyuz-2.1b füzesinin kalkış anını yayınladı
 • Meleklerin Aşkı 11.Bölüm Final izle

 • Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 84

  Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu


  Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 22

  Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 23

  Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 93

  Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 76

  Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 33

  Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 14

  Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 68

  Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 33

  Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 59

  Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 11

  Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 31

  Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 19

  Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 53

  Hastane Sklifosovsky - yerli tıpın gururu 39