Hazırlık Rio Flora Immuno: talimatHazırlık Rio Flora Immuno: talimat

26.05.2019

Hazırlık Rio Flora Immuno: talimat 11

Hazırlık "Rio Flora Immuno": talimat

Hazırlık "RioFlora Immuno" birbağışıklık tepkisini geliştirmek ve grip ve soğuk algınlığı olasılığını azaltmak için yetenekli probiyotik mikroorganizmaların dengeli kombinasyonu, stres ve dengesiz beslenme durumunda uyum vücudun yeteneğini artırır. bağırsak mikroflora dengesini sindirim sistemi ve zararlı çevresel faktörlere ve bulaşıcı maddelerin insan vücudunun doğal bir koruma normal çalışmasını sağlar.

Bu probiyotik kompleksten bakteriler,bağırsak mikroflorası dengesini normalleştirme, kabızlık, ishal, şişkinlik gibi bağışıklık hastalıklarının riskini önemli ölçüde azaltır, bağışıklık üzerinde olumlu bir etkisi vardır, immünoglobulinlerin seviyesini artırır.

Hazırlık "Rio Flora Immuno" etkileriKullanım talimatı şu şekilde açıklanmaktadır: geleneksel olarak bağırsakta alınan tüm vücut koruma seviyelerini etkiler. Bağırsakta, "RioFlora Immuno" preparatının yararlı bakterileri patojen mikroflorayı bastırır. Bağırsak epitelinin hücreleri: yararlı bakteriler, doğal bariyerin geçirimsizliğini geri kazandırır ve patojenlerin içinden geçmesini önler. Bağışıklık sistemi: Bakteriler, bağışıklık sisteminin yabancı nesneleri tanımlamak ve yok etmek için kullandıkları spesifik antikorların (immünoglobulinler) seviyesinin büyümesini teşvik eder.

Hazırlık "RioFlora Immuno" bileşimikullanımı aşağıdaki gibi tarif edilmiştir. Dokuz çeşit probiyotik mikroptan oluşan bir kompleks içerir: üç çeşit bifidobakteri, dört tip lactobacilli, bir tür laktokok ve termofilik streptokok. Her kapsül en az bir milyar CFU mikroorganizma içerir.

Hazırlık "Rio Flora Immuno" uygulama yöntemiKullanım talimatı öyle. Üç yaşından büyükler ve yetişkinlere boş bir midede günlük bir kapsül almaları önerilir: sabahları ya da yatmadan önce. Eğer tüm kapsülü yutuyorsanız, o zaman içeriğiniz ılık süt, su veya yoğurt içinde çözülebilir. Kabul süresi bir ila iki ay arasındadır. Gerekirse, tedavi süreci tekrarlanabilir.

Bu ilacın reçetesi için endikasyonlarşunlardır: stres, ilaç ve / veya mikroorganizmaları baskılayan prosedürler ve çeşitli patojenler ile enfeksiyon sonucu ortaya çıkan bağırsak mikroflorasının dengesindeki çeşitli rahatsızlıklar.

"RioFlora" ilacını almak için kontrendikasyonlarImmuno "kullanım listeleri gibi talimatlar: akut pankreatit ve ilacın bileşenlerine bireysel aşırı duyarlılık. Bu ilaç, düzenli eczanelerin yanı sıra özel bir mağaza ağıyla satılmaktadır.

Ilaç "RioFlora" talimatlarını saklamak içinkullanımı bu gibi koşulları önerir: ışıktan korunur ve 15 ila 25 santigrat derece sıcaklıkta çocuklar için erişilemez. Bu ilacın yararlı ömrü iki yıldır.

Ayrıca aynı bir hazırlık düşünmek de gereklidiraile - probiyotikler kompleksi "RioFlora dengesi". Kullanım talimatı bu ilacı şu şekilde açıklar. kompleks dahil bakteriler, böylece antibiyotiklerin kullanımı ishal riskini azaltır, yararlı bağırsak bakterileri istenilen düzeyde düşük ve tutulan bağırsak bozuklukları, yol açan patojenlerin gelişimini inhibe eder.

Bu özellikler sayesinde, hazırlık "RioFloraDenge "bağırsak bozukluklarına karşı üç seviyeli bir koruma sağlar: patojenik mikroorganizmaların çoğalmasına karşı korumayı arttırır; bağırsak mikroflorasının dengesini normalleştirir; immünoglobulin düzeyini artırır, böylece bağışıklık sistemini aktive eder.

Hazırlık Rio Flora Immuno: talimatHazırlık Rio Flora Immuno: talimat

Related news

 • Elma sirkesinin faydaları
 • Fırında Patlıcan Tarifi
 • Eller üzerindeki çizgileriniz ve anlamları
 • Homestead Lefortovo: kökeni tarihi, açıklaması
 • Haşhaşlı Kıyır Poğaça Tarifi

 • Hazırlık Rio Flora Immuno: talimat 89

  Hazırlık Rio Flora Immuno: talimat


  Hazırlık Rio Flora Immuno: talimat 85

  Hazırlık Rio Flora Immuno: talimat 22

  Hazırlık Rio Flora Immuno: talimat 59

  Hazırlık Rio Flora Immuno: talimat 86

  Hazırlık Rio Flora Immuno: talimat 14

  Hazırlık Rio Flora Immuno: talimat 38

  Hazırlık Rio Flora Immuno: talimat 56

  Hazırlık Rio Flora Immuno: talimat 25

  Hazırlık Rio Flora Immuno: talimat 86

  Hazırlık Rio Flora Immuno: talimat 94

  Hazırlık Rio Flora Immuno: talimat 4

  Hazırlık Rio Flora Immuno: talimat 90

  Hazırlık Rio Flora Immuno: talimat 57