Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğuHeptral - kurgu veya gerçeklik analoğu


Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu 30 28.01.2019, 14:19

Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu

Modern koşullarda çok yaygındırhastanın karaciğeri statüsünün restorasyonu, hepatositlerin (karaciğer parankim hücreleri) rejenerasyonunu destekleyen bir madde olan etkili ve uygun fiyatlı bir hepatoprotektörün atanmasını gerektirir. Bazı uzmanlar, ideal hepatoprotektörün, filozofun taşıyla aynı ulaşılamaz ideal olduğunu düşünmesine rağmen, bilimsel gelişmelerin gerçek ilerlemeleri vardır ve şu anda heptral, gerçekten türünün en popüler uyuşturucusudur. Ancak bu ilacın çoğu hastada atanmasıyla birlikte, bu soru, ilaç piyasasında bir heptral analoğu bulunup bulunmadığının, bunun etki mekanizması ve klinik etkilerle karşılaştırılabilir olup olmadığının ve daha uygun maliyetli olup olmadığının ortaya çıkmasıyla ortaya çıkar.

Heptral - klinik etkileri ve diğer hepatoprotektörlerle karşılaştırılması

Heptralin aktif maddesiademetionin - İnsan vücudunun amino asit, karaciğer ve beyin metabolik süreçler üzerinde doğrudan etki sağlayarak, ilacın verilmesinin sadece beden ek amino asitleri getirmektedir, aynı zamanda, karaciğer hücreleri tarafından üretimini uyarır ve böylece döner detoksifikasyon, rejenere, antioksidan, nöroprotektif ve antifibrinoziruyushee eylem. Kas içi ya da damar içi uygulama ve oral uygulama için geptral tabletler için geptral enjeksiyonu - farmasötik ağ ilaç iki dozaj biçimindedir.

Yerli üretimin hepten bir analoğu -Geptor, fakat farmasötik piyasasında bu ilaç sadece oral uygulama için, tabletler şeklinde temsil edilir. maliyet orijinal ilacın maliyeti çok daha düşüktür, ancak ilaç bile jenerik geptrala olarak sınıflandırılabilir olamaz - tamamen kopyalanamaz olmadığı özgün maddenin kimyasal formüle sahiptir. bileşim, biraz daha az etkinlik Geptor izomeri sola çeviren, bulundurabilmektedir bileşim geptrala ademetionin izomer daha aktif levorotaton içerir. bir analog geptrala görüntülenebilir ve metiyonin kendisi ama Karaciğer fonksiyon bozukluğu olan hastalara bu ilacı pratikte yararsız vardır edilebilir bir anlamda, - karaciğer yetmezliği metionin verimli metabolizmasını mümkün değildir ve ilaç genellikle sadece acemi, üstyapı kullanılır. kaynağı ne olursa karaciğer hücrelerinde hasar olan hastaların tedavisinde, mümkünse orijinal ilaç, analog geptrala kullanmaya gerek yoktur.

Önerilen uygulama planı

Her durumda, özellikle ciddi bir durumdaBu ilaçla Hasta tedavi kas içinden ya da damar içinden hedef hazırlanması "Geptral" den başlanmalıdır - ilaç çözeltisi, çok hızlı bir şekilde ışık parçalanır ve bu nedenle, kullanımdan hemen önce iki bileşenin (kuru toz ve özel bir madde) karıştırılması ile hazırlanmıştır. Aynı zamanda, ilacın parenteral uygulama ile adenometionina içine almaya başlaması gerekir - enjeksiyon için bir şekilde var olduğu için, orijinal ilaç kullanma yeteneği, veya analog geptrala ile. seçebilir hasta - bu tedavide kullanılan ilaç, fakat doktorun görev ve eczacı açıkladı özellikle ağır karaciğer hasarının tedavisinde klinik etkileri ve fark geptrala Geptor farkı.

İlaçla tedavi süresi büyük ölçüde bağımlıdırHastalık tedavisinin hangi aşamasında başladığı - bu ilacın tedavinin erken başlangıcında maksimum etkiye sahip olduğu her zaman unutulmamalıdır. Bu durumda, karaciğer fonksiyonlarının tam olarak restorasyonu mümkündür, ancak elde edilen sonucu korumak için tedavi tekrarlanmalıdır. Karaciğer yetmezliğinin şiddetli formlarını tedavi ederken, karaciğer fonksiyonunun tam olarak restorasyonunu beklemek gerekli değildir, ancak hastanın genel durumu önemli ölçüde iyileşir.

Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğuHeptral - kurgu veya gerçeklik analoğu

Related news

 • ERKEK BEBEK ŞİŞLE ÖRÜLEN HIRKA VE PANTALONU AÇIKLAMALI
 • E-Ticarette Yeni Vergi Dönemi: Yurt Dışı Alışverişlerinden Stopaj Alınacak
 • Skin Cap tıbbı ile tanışma
 • 1 Haftada Saç Nasıl Uzar Saç Uzatma Yolları Maskeleri 1 Ayda Saç Uzatma
 • Kendiliğinden yer değiştiren antifriz
 • Reklam Gizlilik Politikası

 • Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu 18

  Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu


  Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu 53

  Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu 49

  Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu 2

  Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu 38

  Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu 43

  Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu 18

  Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu 79

  Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu 32

  Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu 89

  Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu 27

  Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu 62

  Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu 96

  Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu 25

  Heptral - kurgu veya gerçeklik analoğu 89