Herpes yüzünde 2019

Herpes yüzünde 2019 Herpes yüzünde

Herpes yüzünde

Herpes'e genellikle sinsi, çok taraflı denirHastalıktır ve bu şaşırtıcı değildir, zira çok zayıf bir şekilde tedavi edilebilir. Öncelikle, insan vücudundaki herpes gelişim mekanizmasını ele alacağız. yaralı deri ya da mukoz virüs yoluyla vücuda giren ve merkezi sinir sistemi sahasına çevresinden hareket sinir lifleri boyunca yayılır. Bir kişinin faal olmayan bir devrede devam ettiği de var. Virüs depolandığı sinir uçları, bir bomba benzeyen - bu virüs derinin veya enfeksiyon (nüks) mukus yeni hotbed üzerinde oluşturmak üzere çevre kadar uzayarak onlara bağlıdır.

Herpesin ihaneti nedir?

Herpesin alevlenmesi çoğunlukla dışsal olmadan geçerTezahürler, bu nedenle bir kişi başkaları için enfeksiyonun kaynağı olan şüphelenemez bile. Dudaklarda hastalığın görünür bir belirtisi yoksa bile, uçurumlar insan tükürüğünden atılabilir. Bu enfeksiyonun sinsiceştirilmesi. Tekrarlayan herpes tüm patojen agresiflik ve hastanın bağışıklık sisteminin durumuna bağlıdır yılda 2 ila 20 kat kendini gösterebilir. Herpes enfeksiyonları Çeşitlilik virüsün özellikleri çok yönlü olması ve süreç hemen hemen tüm organları dahil, böylece çok seçici, sinir ve epitel hücrelerini etkiler.

Herpes simpleks veya HSV

Yüzdeki herpes en yaygın olanıdır.Hastalık, odak noktası dudaklarda ya da burunda, daha az yüzyılda öngörülüyor. Herpes genetik bilgi ve bu nedenle neredeyse tedavi edilemeyen ile birlikte geçirilir hücre bölünmesi esnasında hücrelerin genetik cihaz içinde karışmaya yeteneğine sahiptir. Toplamda, farklı iletim mekanizmalarına ve enfeksiyon yollarına sahip yüzlerce çeşit herpes var, ancak bunların sadece 8'i insan vücudundaki uçuklara neden oluyor. En yaygın olanı basit hemip simpleks (HSV) olup, ciltte ve müköz zarlarda küçük veziküller şeklinde kendini gösterir. HSV iki tiptir, birincisi yüzünde herpes, ikinci cins genitallerde herpes neden olur.

Herpes simplektosunun teşhisi

Sıklıkla, herpes yüzünde bulunmuşken bizde değilbiz doktora gitmek için acele ve kendi kendine ilaçla meşgulüz. Ve bu arada virolojide uzmanlaşmış bir doktoru ziyaret etmek gerekiyor. temas-hane, cinsel, dikey: bulaşma yolu çok çeşitlidir olarak Uzmanı tedavi buna göre ve taahhüt ortağı ve sevdiklerinin tehlikeler hakkında uyarmak. Doktor hastayı inceler, viral odak oluşumunu belirler, çünkü bazen herpes alında veya gözlerinizin önünde bulabilir. Sadece bir uzman teşhis edebilir.

Herpes simpleksinin tedavisi

Şu anda, hastalık başarılı bir şekilde tedavi edilmektedirnüks eden etkiyi kalıcı olarak ifade eden hastalarda bile. Bir kişinin herpes virüsünden günümüze kadar tam iyileşmesini sağlamak için tıp henüz yürürlüğe girmedi, ancak daha aktif hale gelmek için en ufak bir şansı olamayacağına göre böyle bir durumda tutmak için bir fırsat var. İki temel talimat hastanın herpetik enfeksiyon bulgularından kalıcı olarak kurtulmasına yardımcı olur:

 1. Antiviral ilaçlar.
 2. Karmaşık terapi (immünoterapi ve antiviral ilaçlar).

En yaygın antiviralUyuşturucular asiklovir ilaçlardır: Zovirax, Acyclovir-Acry, Valtrex. Çoğu zaman bağışıklık uyarıcılara ("Bağışık", "Arbidol", "Amiksin") bağlanırlar.

Sağlığı korumak için önleme gereklidirherpetik enfeksiyon. Hijyeni gözlemlemek, cinsel eş sayısını sınırlamak ve vücudun bağışıklığını korumaktan ibarettir. Bu nedenle, yüzünüzde veya başka yerlerde herpesin olması durumunda derhal bir muayene ve uygun tedavi için doktorunuza danışmalısınız.

Herpes yüzünde 2019

Herpes yüzünde 2019

Related news

 • Burun Tıkanmasına Ne iyi Gelir Ne Yapılır
 • Fırında Galeta Unlu Sarımsaklı Tavuk
 • Aloe Vera bitkisinin faydaları
 • Yerli ve yabancı yazarların romanlarından ne okumalıyım
 • Armut Allegro hakkında bilmek istediğin her şey

 • Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde


  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde

  Herpes yüzünde