Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog GomeovoksaHomoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa

27.05.2019

Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa 12

"Homoevox": kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog "Gomeovoksa"

Ses kaybı, boğaz ağrısı belirtilerilarenjit. Özel ilaç kullanmadan, sorunu çözmek her zaman mümkün değildir. Homeopatik ilaç "Homeovox" hakkında bir çok iyi yorum duyulabilir. İlaç en az bir kontraendikasyona sahiptir ve çocuklukta reçete edilebilir. Bir uzman ayrıca ucuz bir analog önerebilir. "Homewax" - yaygın bir ilaç. Neredeyse herhangi bir eczanede bulabilirsiniz.

Form salınımı ve ilacın bileşimi

İlaç beyaz tabletler şeklinde verilir,kaplanmış. Hazırlama aşağıdaki bileşenleri içerir: Aconitum napellyus Populus kandikans, arum trifillum, Potasyum Bikromikum, Ferrum fosforikum, Hepar Kükürt, tost Spong, belladonna, sukroz, magnezyum stearat, nişasta. Kabuk talk, jelatin ve balmumu içerir. Bir tabletin ağırlığı 300 mg'dır. Bir paket 20 hap içerir.

ucuz analog homeook Homeopatik ilaç harikainflamatuar etki, boğaz mukoza dokusunun hızlı yenilenmesi katkıda bulunur. O bir çocuk ilaç "Gomeovoks" olarak görevlendirilebilir. Analoglar ayrıca terapistin hedefe göre kullanılabilir. Gebelikte ilaç kullanmak mümkün olup olmadığını fetüs için potansiyel zararlara ağır basar anneye amaçlanan faydaları.

İlaç ne zaman reçete edilir?

Çeşitli etiyolojilerden larenjit ile"HomeWox" aracı kullanılır. Tanıdan sonra analoglar ucuz da kullanılabilir. En popüler ikameler aşağıda açıklanacaktır. Bileşenlerden birine yüksek bir aşırı duyarlılık olasılığı olması durumunda hiçbir tablet reçete edilmemektedir. Dikkatle, alerjiye bağımlı insanlar için ilacı kullanmalısınız. Lakoz eksikliği için "Homeoks" reçete edilmez. Kontrendikasyon da 1 yaşına kadar bir çocuk yaşıdır.

ev analogları Kullanmadan önce çalışılmalıdırHazırlık "Homeovox" kullanım talimatları. Analoglar ayrıca gerekli tüm bilgileri çalışmadan da alınmamalıdır. Herhangi bir ilaç, yüksek dozda alındığında yan etkilerin gelişimini tetikleyebilir. Günlük "Homeovox" normu 7200 mg'ı (24 tablet) geçmemelidir. Durum iyileşene kadar her saat 2 tablet almak gerekir. Önleyici amaçlar için, günde iki kez iki tablet reçete edilir.

6 yaşından küçük bebekler, ilacın önceden toz haline getirilmesi ve az miktarda su ile seyreltilmesi gerekir.

Neden ilaç "Homeox" seçmelisiniz?

İlacın analogları büyük eczanelerde bulunabilirmiktarı. Fiyat ve kompozisyon bakımından farklılık gösterir. Bu durumda, bazı yedekler daha büyük bir maliyete mal olacak. "Homeovox" demek için yaklaşık 350 ruble vermek zorunda kalacak. Aynı zamanda homeopatik preparasyonun birtakım avantajları vardır. Tıbbın doğal yapısı büyük bir artıdır. Tabletler çocukluk döneminde ve hamilelik sırasında kullanılabilir. Bu durumda yan etkilerin gelişme olasılığı sıfıra indirilir. İlaç hakkında olumsuz geribildirim duymak neredeyse imkansızdır.

Ve hala tercih edecek biri varucuz analog satın alın. "Homeovox", uygun fiyatlı bir ilaç olmasına rağmen "Septotelet", "Sanorin", "Biseptol", "Teraflu" gibi araçlardan daha az popülerdir. Tüm bu ilaçlar aynı zamanda larenjit ve diğer soğuk algınlığı semptomlarını mükemmel bir şekilde ortadan kaldırır.

"Septolete"

KBB'de topikal uygulama için ilaç vediş hekimliğinde antimikrobiyal ve anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir. Ilacın bileşimi nane yağı, okaliptüs yağı, timol, levomenthol içerir. Daha sentetik elementler daha ucuz bir analog içerir. "Sepptelet" tabletlerin aksine "Homeware" neredeyse tamamen doğal. Yardımcı bileşenler olarak: gliserol, sıvı parafin, povidon, sakaroz, kinolin boyası.

homeooks analogları ucuz Hazırlık "Homeocks" aksine, analoglarıucuz kullanım için daha fazla endikasyon var. Tabletler "Septolete" larenjitli değil, aynı zamanda dişeti ve ağız mukozasında inflamasyon içinde sadece kullanılabilir. İlaç 4 yaşından küçük çocuklar için endike değildir. Maliyet tabletleri - 170 ruble.

"Sanorin"

"HomeWox" aracını başka neleri değiştirebilirim? Moskova'da ucuz olan analoglar sadece tabletlerde sunulamaz. Popüler, larenjit iltihabı ile etkin bir şekilde savaşan sprey "Sanorin" dir. Aktif bileşen, naphazoline nitrattır. Ek olarak, metil parahidroksibenzoat, etilendiamin ve borik asit gibi bileşenler kullanılır.

homeook analogları Moskova'da ucuz İlaç mukoza ödemini azaltmaya yardımcı olurrinit, larenjit, sinüzit ile nazofarenks. Bir yardım olarak, ilaç, orta kulak iltihabı için karmaşık bir terapinin bir parçası olarak kullanılabilir. Sprey "Sanorin" bir dizi kontraendikasyona sahiptir. " Bunlar ağır göz hastalıkları, arteriyel hipertansiyon, taşikardi, atrofik rinit, diabetes mellitus içerir. Paranın fiyatı yaklaşık 200 ruble.

"Biseptol"

İlaç çeşitli şekillerde mevcuttur. Larenjit tedavisi için, tabletler en uygunudur. Aktif bileşen sülfametoksazoldür. Ek olarak, trimetoprim, magnezyum stearat, talk, polivinil alkol, propilen glikol, patates nişastası gibi bileşenler kullanılır.

analogların kullanımıyla ilgili homeowox talimatı Biseptol bir Rus analogudur. İlaç daha yüksek bir fiyattan dolayı "Homeovox" daha az sıklıkla seçilir. Tabletler için "Biseptol" 50 rubleden fazla vermemelidir. İlaveten, aynı zamanda, larenjit ile iyi bir şekilde başa çıkmakta, sinüzit ve çeşitli etiyolojilerin otiti ile iltihabı ortadan kaldırmaktadır.

"Theraflu"

İlaç antiviral bir etkiye sahiptir,ağrıyı ve iltihabı hafifletir. En popüler olanı, sıcak suda seyreltilmiş ve hoş kokulu bir çay olarak tüketilen bir toz şeklindeki bir ilaçtır. Parasetamol aktif bir madde olarak davranır. Ek olarak sükroz, sitrik asit, kalsiyum fosfat, magnezyum stearat, fenilarom maleat gibi elementler kullanılır. Neden ucuz bir analog kullanıyorsunuz? "Homeovox", "Septotelet", "Sanorin", "Biseptol" - tüm bu ilaçlar larenjitle birlikte kullanılabilir. İlaç "Teraflu" bir istisna değildir. Ayrıca, ilaç influenza ve ARVI için karmaşık tedavinin bir parçası olarak kullanılabilir.

Rus analogu İlaç bir dizi kontrendikasyon vardır. Hamilelikte kullanmayınız, ayrıca 12 yaşın altındaki çocukları tedavi etmeyiniz. Ayrıca kontrendikasyonlar alkolizm, diyabet, portal hipotansiyonudur.

Larenjit ile birlikte aşağıdaki ilaçlardan hangisini kullanmalıyım? Karar terapistle birlikte alınmalıdır.

Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog GomeovoksaHomoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa

Related news

 • Kullanımı Kolay Yağ Fırçası
 • Tavuklu noodle çorba tarifi
 • Çocukların Oynamaması Gereken Oyuncaklar
 • Murat İnce Yazıları 2011
 • Karaoke Nedir

 • Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa 66

  Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa


  Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa 96

  Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa 17

  Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa 81

  Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa 32

  Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa 33

  Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa 52

  Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa 78

  Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa 10

  Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa 64

  Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa 68

  Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa 30

  Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa 66

  Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa 87

  Homoevox: kullanım talimatları, analogları. Ucuz analog Gomeovoksa 74