Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 2019

Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 2019
25.08.2019

Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 25

Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri

Honda CBR1100XX 1996'da piyasaya sürüldü. O zaman, o daha spor turizme, üretici yüksek hız performansına sahip burası şirketleri Kawasaki ve Suzuki, kabul etti hemen hız öne sürdü, ancak daha sonra duruldu.

Birazcık geçmiş

Yani, özellikleri Honda CBR1100XX,O zaman, olağanüstü güce ek olarak kalite, iyi kullanım, güvenlik ve konforun mükemmel kombinasyonu olduğu için, çok popüler oldu.

honda cbr1100xx

Daha sonra çıkan değişiklikler anlamlı bir şekilde değiştirilmemiştir, çünkü model orijinal olarak niteliksel olarak geliştirilmiştir.

Ancak 1999 yılında şirket,motosiklet seçeneği - yakıt enjeksiyon sistemi. Önündeki ışık biraz değişti, hava girişleri, yağ soğutma sistemi ve kavrama. Ana o zamanlardan önce siyahtı. Ama biraz sonra yayıldı ve mavi.

honda blackbird cbr1100xx

Bundan sonra dört yıldır hiçbir değişiklik yapılmadı. Sadece 2001'de biraz revize edilmiş gösterge paneli. Fakat mekaniğe artık dokunulmadı.

Honda CBR1100XX Super Blackbird ve bugünün rakipleri

Motosikletler için güç, muhtemelen,Satın alma rehberliğinde ana karakteristik. Super Blackbird, GSX 1300R Hayabusa'yı serbest bırakmayan "Suzuki" şirketi kadar saat 1999'a kadar şampiyonayı düzenledi ve saatte sekiz kilometre hız arttı.

Buna ek olarak, başka bir şirket olan Kawasaki dedaha yüksek hız elde eden ZZR 1400 ve ZZR 1200 modelleri ile çıktı. Ardından bu iki üretici arasında mücadele ortaya çıktı, Honda spor ve turistik tarzı daha da geliştirdi.

Motosikletin dış cephesi

Honda Blackbird CBR1100XX çıkmadan önce,üreticiler motosiklet boyutlarını azaltmak ve kapasitelerini olabildiğince artırmak istiyorlardı. Fakat Honda öbür yoldan gitti. Gerçekten büyük bir motosiklet çıkardı. Kuyruğu oldukça orijinal bir şekle sahip ve uyumlu bir tasarımla tamamlanmış ve belli miktarda saldırganlık kazanıyordu. Temel modelin piyasaya sürülmesinden bu yana, motosikletin görünümü neredeyse hiç değişmedi.

honda cbr1100xx süper kara kuş

Teknik özellikler

Honda CBR 1100XX, 4 silindirli bir motora sahiptir.hacim 1137 santimetre sıvı soğutmalı, 2 üst kam mili. Bu özelliklerden dolayı, motosikletin yumuşak bir sürüşü var ve sürüş sırasında bu sınıfa inanılmaz bir konfor geliyor. Elle tutulurken onu dünyadaki birçok bisikletçiyle sevdi.

Şanzıman, herhangi bir Honda modelinde olduğu gibi, en üst düzeyde gerçekleştirilir. Bununla birlikte, ana tahrik zincirinin durumunu ve gerginliğini izlemek gereklidir.

Ramu gerçekten çok zor çağrılmaz ve buUygun sürüşte hissedilir. Ancak yüksek hızlı turizm için her şey mükemmel yapılır: iyi rüzgar koruması, konforlu iniş, güçlü patlama ve güçlü motor - bir turistin hayal edebileceği tek şey budur.

honda cbr1100xx spesifikasyonları

Motosiklet üç değişiklikte üretilmektedir:

 • Enjeksiyon;
 • karbüratör;
 • Bir katalizör ve bir lambda probu ile enjeksiyon.

Fren sistemi hızlıHerhangi bir hızda sürüş yaparken durun. Bununla birlikte, acemi bir motosiklet sürücüsünün böyle bir motosikleti hemen alması pek olası değildir. Birçok uzman bunu söylemekten bıkmıyor.

Honda CBR1100XX hakkında motosikletçiler

Ancak bu bisikleti test eden bazı bisikletçileri,Farklı düşünün. Honda CBR1100XX Super Blackbird sürüşünün hem şehir boyunca hem de pistte iyi bir hızda sürüş yaparken kesinlikle kararlı olduğunu garanti ediyorlar. Saatte yüz kilometre hızla, motosiklet, kendi görüşlerine göre, kesinlikle kontrol edilebilir kalır. Köşelerde, kendisini de haklı gösterir, ancak elbette her durumda dikkatli olursunuz, unutamayacaksınız.

"Süperdrozd" un görünümünden bu yana, onunmotosikletçiler deniyordu, kendi sınıfında en popüler oldu. Günümüzde, saatte üç yüz kilometre, artık ulaşamayacağı bir şey değil, çünkü modeller büyük olasılıklar ile ortaya çıkıyor. Ancak ana rakibin piyasaya çıktığı sırada, Kawasaki ZZR 1100, Honda CBR 1100XX'e hızla ayak kestiği şekilde yola çıktı.

Günümüzde birçok bisikletçininsatın almak ve sadece kapasitesini artırmakla kalmayıp aynı zamanda aşan diğer modelleri de içerir. Aynı zamanda, çok önemli bir avantaj, yani mükemmel kontrol edilebilirlik bulabilirler. Elbette, atımların yönetimi iyidir. Ancak, saatte iki yüz kilometre hızla, özellikle de dönerken kaygılar var. Elbette, mükemmel bir fren sistemi durumu kurtarabilir. Ancak spor biniciliği için, motosikletçiler daha iyi kontrol edilebilirliğe sahip modellere eğiliyorlar.

Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 2019

Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 2019

Related news

 • Jack Dorsey: biyografi ve kişisel yaşam
 • Kamensk-Uralsky Dram Tiyatrosu: Tarih
 • Roka Salatası - 150 Kalori
 • Pornhub, kripto parayla ödeme kabul edecek
 • Tavuk İçli Domatesler

 • Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 55

  Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri


  Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 17

  Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 40

  Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 19

  Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 61

  Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 48

  Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 35

  Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 46

  Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 61

  Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 16

  Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 13

  Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 100

  Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 85

  Honda CBR1100XX: açıklama, geçmişi, teknik özellikleri 17