Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 2019

Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 2019
21.09.2019

Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 57

Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar

Kıbrıs taraftarlarını bölgeye çekiyorLüks yaşam koşullarını ve mükemmel hizmeti tercih eden egzotik tatiller. Bütün bunlar, bu adada bulunan Barbara Tourist Apartments (Apts) adlı bir otelde de mevcuttur. Burada her yıl, farklı ajanslar çok sayıda kupon satıyorlar ve onlardan gezginler, harcanan zamandan memnunlar.

Genel bilgi

Barbara Turist Daireleri (Apts) bir ailedirUluslararası standartlara uygun olarak ayrılmış bir "üç yıldız" kategorisine sahiptir. 1993'te dikildi ve o zamandan bu yana dünyanın her yerinden gezginlerini ağırlamaya devam ediyor. Bölgesinde, varlığının tarihinde birkaç kez, teknik ekipmanın güncellendiği geniş çaplı onarımlar yapılmış, turistler için yeni fırsatlar eklenmiştir. Ayrıca otel binasının çekici bir görünümünü korumayı amaçlamaktadır.

Odalarında kesinlikle yasaktırhayvanlarla ve engelli insanlar için hiçbir koşul yoktur. Diğer tüm yönlerden, bu yer, konuklarla ilgili yorumlarda sık sık dile getirilen hem genç hem de aile tatilleri için mükemmeldir.barbara turist daireleri apts

konum

Otel, pitoresk Kıbrıs'ta büyük bir konumda yer almaktadır.Ayia Napa tatil beldesi. Çok sayıda cazibe merkezi, güzel yerler ve eğlence var. Bunlar arasında, gezginler tarafından yapılan yorumlarda sıkça bahsedilen gece kulüpleri ve restoranlar tarafından ağır bir niş yer almaktadır. Sık sık onları ziyaret ettikleri ve bazı kurum özelliklerini paylaştıkları gerçeği hakkında konuşuyorlar.

En yakın plaj otele 20 dakikalık yürüme mesafesindedir.Barbara Tourist Apartments (Apts) ve bu yerden üç kilometre uzakta, tüm aileleri ziyaret etmeyi tercih eden büyük bir su parkıdır - hem yetişkinleri hem de çocuklarını geçirmek için eğlencelidir.

Havaalanı 60 kilometre otelden kaldırılır Larnaka önemli bir kenti yer alır. Bu bağlamda, tüm kuponları tatil için yerinde varış noktasından ödeme transferi dahil edilmelidir.

Odaların

Odalar Barbara Tourist Apartments Apts(Ayia Napa) küçüktür - sadece 39 daireden oluşmaktadır. Her biri, turistler tarafından olumlu bir şekilde takdir edilen oldukça modern ve çok rahat yaşam koşulları sunmaktadır. Tüm sunulan daireler tek kategoride sunulmaktadır. Merkezi kontrol odası tarafından düzenlenen modern bir klimaya sahiptir. Konuklara göre, sıcaklık rejimi, konukların geri kalanı üzerinde olumlu bir etkisi olan en uygun seviyede.

Tüm odalarda özel banyoOdadaki hangi WC sağlık gereci set standart vardır. Burada, saat sıcak ve soğuk su sağladı. Her turist için bireyin bir dizi - Mobilya gelince, banyoda bornoz, havlu, banyo jeli ve sabun oluşan banyo aksesuarları bir dizi sunulan bir dolap vardır.barbara turist daireleri kıbrıs aya napa

Oda olanakları

Tüm dairelerde standart varİki yetişkin misafirler için tasarlanmış büyük bir çift kişilik yatak içeren bir mobilya seti. Dört gün içinde bir kez değiştirilen hipoalerjenik keten ile tamamlanmış bir ortopedik yatak vardır. Bazı odalarda bu yatak iki adet tek kişilik yatakla değiştirilmiştir.

Uyuma yerinin yakınında iki bordür taşı bulunur ve gezginlerin kişisel eşyalarının saklanması için birkaç bölüme ayrılan bir gardırop vardır - hafif ahşaptan yapılmıştır.

Görebildiğin pencerenin yanındaBir oturma köşesi ile donatılmış kentsel mahalle, bir kanepe ve küçük bir yuvarlak masa kombinasyonu ile temsil edilmektedir. Konuklar ayrıca odada kurulu bir elektrik trafo ile pişirilmiş bir sabah kahvesini nasıl içebileceğiniz hakkında konuşurlar.

Dairelerin teknik donanımı gelince,Daha sonra dairelerde iki Rus kanalını yayınlayan bir plazma TV var. Ayrıca bir mini bar ve kasa da vardır - kullanımları ödenir.barbara turizm daireleri aya napa

Çocuklar için koşullar

Rahatlamak için tercih edenlerÇocuklar genellikle Barbara Tourist Apartments (Kıbrıs) 'da bu kategorideki konuklara sunulan koşullar hakkında iyi cevap verirler. Bunlar arasında, genellikle olumlu tarafta, 4 ila 12 yaş arası misafirler için tasarlanmış bir beşik dairenin ücretsiz olarak yerleştirilebileceği düşünülmektedir. Halka açık catering işletmelerinde, özel oldukça rahat sandalyelerin yanı sıra ek menüden ilginç yemekler tercih edebilirler.

İstenirse, ebeveynler çocuklarını açık terastaki su alanında bulunan küçük bir havuza gönderebilirler.

Güç kaynağı

Barbara Turist'te yaşayan turistlerDaireler (Kıbrıs / Ayia Napa), ana binada onlar için düzenlenen küçük bir restoranda yemek yiyebilir. Onlar için her gün orjinal Akdeniz mutfağı sunan zengin bir büfe var. Gezginlerin çok sayıda yorumu, pişmiş yemeklerin tat kalitesi doğrultusunda ele alınmaktadır.

Havuzun yakınında gerçek gurmelerin dikkatini çeken çok çeşitli atıştırmalıklar ve kokteyller sunan küçük bir bar bulunmaktadır.

Aquazone

Otelin açık alanında yer alan Barbara Tourist Apartments (Ayia Napa), bir güneşlenme terası ve kristal berraklığında bir yüzme havuzundan oluşan güzel bir su alanına sahiptir.

Az sayıdaOtel misafirlerini rahatça ağırlayabilen şezlonglar. İstenirse, herkes yakınlarda çalışan bir bara gitme fırsatına sahip olur. Terasın tam ortasında küçük bir yüzme havuzu, her gün temizlenen ve sadece güneş ışığının etkisi altında ısıtılan su.barbara turistik apartlar apts aya napa

Hizmetler

Barbara Tourist Apartments (Apts), konuklar için çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Birçoğu ücretli ve istek üzerine temin edilir.

Çok sık turistler araba kiralamakArabalar ve mahallenin etrafında küçük bir geziye çık. Onlar da kendi değerlendirmeleri bir kiralık araba sitede bulunan güvenli bir otoparkta ücretsiz park alanı ile sağlanır söyle.

Burada rekreasyon için bir çamaşır var.Çamaşırlarınızı yıkamak için kiralayabilirsiniz. Bölgede ücretli bir şekilde kullanabileceğiniz kablosuz internete erişim var - maliyet günde yaklaşık 350 ruble (5 Euro).barbara turist apartlar apts ayia napa yorumlar

spor

Yanıtlarında aktif bir yaşam tarzının hayranlarıBarbara Turist Apartments Apts (Ayia Napa) hakkında sık sık spor için çok sayıda yer olduğunu unutmayın. Her birinin ziyareti ücretlidir.

Sıklıkla kulübe bakarlarmasa tenisi ve bilardo salonu. Günlük olarak, tatil bölgesine geziler için kullanılan bir bisiklet kiralayabilirsiniz. Birçok turist denize gitmeyi tercih ediyor.barbara turist daireleri apts

plaj

Kıyı şeridi bir mesafede yer almaktadırBarbara Turist Apartments (Apts) bir yirmi dakikalık yürüme mesafesinde. İncelemeler genellikle sahilin bu kısmının temiz olduğunu söylüyor. Dinlenmek için kötü bir şey değildir. Otel, turistlerin denize taşınması için bir araç sağlamamaktadır - bu genellikle olumsuz yönlerinden gezginler tarafından incelenir. Plaj havluları da burada sağlanmamaktadır. Halka açık plajda şemsiyeler ve şezlonglar kiralayabilirsiniz.

Fiyat listesi

Otelin fiyat politikası oldukça yüksektir.Bu, konukların akışını azaltmaz. Barbara Turist Apartments (Kıbrıs) yorumlarına göre değerlendirildiğinde, bu yer için tur ortalama maliyeti iki misafir için yaklaşık 170 000 ruble. Bu fiyatta, odanın haftalık kiralanması ve nakliye masrafları zorunludur.barbara turist daireleri kıbrıs

yorumlar

Turistlerin cevaplarında sık sık söyleniyor,Otel mükemmel hizmet vermektedir. İç mekan hakkında olumlu geribildirim de bulunabilir. Konuklar, bej ve açık yeşil çiçeklerin soylu bir kombinasyonunda yapıldığını söylüyor. Bu atmosferde, dinlenip rahatlayabilirsiniz.

Çok sayıda misafir olumluOtelin yakınında eğlence için bir çok yer olduğunu hatırlatıyor. Bunların bazıları, tüm aile tarafından, örneğin Barbara Tourist Apartments'tan üç kilometre uzaklıkta bulunan su parkı tarafından ziyaret edilebilir.

Hizmet gelince, buradaoldukça yüksek bir seviyede sağlanmaktadır. Otel, her konuğa özen gösteren profesyonel bir kadroya sahiptir. Çoğunlukla çocuklara yönelik tutumla ilgilidir - burada özeldir, bebekler için en iyi koşullar yaratılır.

Restoran mükemmel yemekler sunmaktadır.Akdeniz mutfağı Turistlere göre burada kalmak mutlaka deniz ürünlerini denemelidir. Restoran, yetenekleri ile, en zorlu gurmelerin ihtiyaçlarını bile karşılayabilecek profesyonel şeflerden oluşan bir ekibe sahiptir.

Çok sık seyahat edenler memnunburadan ayrılmak Akrabalarına ve arkadaşlarına dinlenmek için burayı, bu muhteşem ülkeden getirdikleri parlak fotoğraf ve hediyelik eşyalarını göstermelerini tavsiye ediyorlar.

Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 2019

Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Elmalı Pancake–Pancake Tarifi
 • Bizim Yenge 17. Bölüm izle
 • İnsanları VKontakte grubuna nasıl eklerim Hızlı ve verimli bir şekilde yapın
 • Etiket: Blake Lively saç modeli

 • Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 49

  Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar


  Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 26

  Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 89

  Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 75

  Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 67

  Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 79

  Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 44

  Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 77

  Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 72

  Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 29

  Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 75

  Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 15

  Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 70

  Hotel Barbara Tourist Apartments (Apts) (Kıbrıs, Aya Napa): açıklamalar, fotoğraflar, yorumlar 82